Кожен ваш акт служіння всім живим істотам зменшує імовірність чергового катаклізму, що загрожує

Господь Світу Гаутама Будда

2 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Господь Світу Гаутама Будда, який прийшов до вас через цього Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов, щоб ознайомити вас із деякими подіями, що сталися та збираються статися на планеті Земля.

Ви знаєте, що в цей момент я займаю посаду Господа Світу, і ця посада передбачає підтримання балансу на планеті Земля.

Зовсім недавно, наприкінці 2003 року, Земля постала перед складною ситуацією. Серія гігантських катаклізмів мала статися у зв'язку з неможливістю збалансувати негативні енергії людства.

Людство, яке нічого не підозрювало, продовжувало перебувати на святі життя. Людей мало турбували пророцтва й передбачення, що даються нами.

Порушення енергетичного балансу носило характер, який міг призвести навіть до повного руйнування існуючої на Землі цивілізації.

Чому ж нічого не сталося? Ви можете говорити про диво, ви можете говорити про те, що пророцтва не справдилися. Однак див у тому розумінні, як ви припускаєте, не буває. За будь-яке диво доводиться платити.

І якщо енергія, котра щільним кільцем оточує планету, не піддається трансмутації та не вистачає моці енергії Світла, яка могла б збалансувати перевагу негативу, що існує на планеті, то повинна бути зроблена спроба, щоб відновити необхідну рівновагу.

Ви знаєте, що передбачувані події, пов'язані із серією глобальних катастроф, були напророчені нами заздалегідь. І ми готувалися до цих подій. І дар фіолетового полум'я, який отримало людство наприкінці минулого століття, був одним з балансуючих факторів.

І якби фіолетове полум'я було використане відповідно до наших планів, то небезпека катаклізмів могла б бути відвернена повністю.

Але ви знаєте, що цього не сталося. І у 2003 році світ стояв на межі руйнування. Тепер я можу вам про це сказати.

Що ж сталося? Чому не було катаклізму, принаймні, катаклізму, що загрожує існуючій цивілізації?

Як Господь Світу, у чий основний обов'язок входить підтримання балансу для цієї планети, я пожертвував всіма своїми тілами, усім своїм моментумом досягнень. Я приніс на Вівтар все, що є моєю індивідуальністю.

А оскільки моментум Світла, яким я володів, був величезний, то цього моментума вистачило, щоб запобігти катаклізмові.

Ви запитаєте, навіщо треба було приносити таку жертву? Адже душа людини безсмертна, і людство продовжувало б своє існування на тонкому плані цієї планети.

Улюблені, людство не готове у своїй масі до існування на тонкому плані. І, утративши фізичну платформу, воно у своєму розвитку відсунулося б на мільйони років від передбаченого Божественного плану.

Тому моя жертва була повністю виправдана, і вона відбулася. Ви маєте можливість жити.

Однак милість Бога не має меж, і за рішенням Кармічної Ради Великого Центрального Сонця за матрицею мого життєпотоку були відновлені всі мої тіла. І для відновлення цих моїх тіл використовувалася енергія з каузального тіла улюбленого Саната Кумари.

Я воскрес, як птах Фенікс. І я отримав можливість знову служити всім живим істотам планети Земля.

Усі дива, що відбуваються в цьому Всесвіті, відбуваються завдяки самопожертві й служінню цілої Ієрархії Iстот Світла. І кожна Істота, яка стоїть на вищому ступені розвитку свідомості, готова пожертвувати собою з любові й жалю до тих живих істот, які стоять на нижчих ступенях свого розвитку.

Я привів вам цю свою розповідь для того, щоб ви замислилися над своїми вчинками. Кожен з вас може вносити свій внесок у формування щільної енергетичної кірки, що складається з негативної енергії. І кожен з вас може сприяти розчиненню цієї кірки, що навколо планети Земля. Все залежить від вас, улюблені. Ви бачите, що Небеса роблять все, що в їхніх силах. Але чи замислювалися ви, що може настати межа Божественної милості?

Я прийшов сказати вам, що той моментум Світла, який я пожертвував для стабілізації становища на Землі, вичерпав свою енергетичну можливість.

І із цього моменту від кожного з вас буде залежати, накопичення яких енергій в аурі Землі буде переважати найближчим часом.

Щоб запобігти надалi великому напруженню, яке може призвести до глобального катаклізму, ми прийняли рішення допустити більш дрібні катаклізми, подібні до землетрусу на півдні Азії та викликаного цим землетрусом цунамі наприкінці грудня минулого року.

Тому щораз, коли в цьому році й у наступні роки будуть відбуватися природні катаклізми, стихійні лиха, техногенні катастрофи, війни, терористичні акти, соціальні вибухи, екстремальні погодні умови, нехай для вас це стане нагадуванням про складну ситуацію на планеті Земля і про ту відповідальність, яку ви несете за майбутнє цієї планети.

Я усвідомлюю, що дуже багато людей на планеті Земля не здатні зрозуміти зв'язки між їхніми діями, думками й почуттями й катаклізмами, що відбуваються на Землі. Однак такий самий Закон, який діє в цьому Всесвіті, поширюється і на цю планету.

Ті з вас, хто має більш розвинену свідомість, зобов'язані служити тим індивідуумам, хто ще не досяг рівня усвідомлення тісного взаємозв'язку між всім, що існує на цій планеті.

Ось чому в цих диктовках ми повторюємо знов і знов про вашу відповідальність за ваші думки, почуття, справи. За всі вчинки, які ви здiйснюєте у своєму житті. За витрачання кожного ерга Божественної енергії.

І як завжди, на тих, хто має бiльшу свідомість, лягає бiльша частина роботи й відповідальності зі стабілізації становища на Землі.

Я прийшов до вас у цей місяць Весак, коли не тільки буддисти, але й люди в багатьох країнах світу відзначають день мого народження, і мого просвітлення, і мого злиття з Вічним Світлом.

Тепер ви до цих подій можете додати день мого нового народження, коли я отримав можливість продовжити своє служіння людству, завдяки наданій мені милості й завдяки заступництву й допомозі, наданій мені Санатом Кумарою, моїм вічним Гуру й найближчим мені Владикою.

Я сподіваюся на те, що у ваших общинах завжди буде переважати дух взаємодопомоги, підтримки й служіння.

Кожен ваш акт служіння ближньому, служіння всім живим істотам підвищує вібрації планети Земля та зменшує імовірність чергового катаклізму, що загрожує.

Судіть про своє духовне просування не за кількістю годин, які ви провели в молитвах і медитаціях. Судіть про своє духовне просування за тією допомогою, яку ви надаєте всім живим істотам, включаючи людей, тварин і рослини. Судіть про своє духовне просування за тими думками й почуттями, які переважають у вашій свідомості.

Це й буде тими плодами, за якими Ісус закликав вас судити.

Я прощаюся з вами.

Я ЄСМЬ залишаюся у світі. Гаутама.