Я взяв на себе гріхи світу, але головне, що я зробив, це вказав вам Шлях

Улюблений Ісус

1 травня 2005 року

Я ЄСМЬ Ісус Христос, який прийшов до вас сьогодні через цього Посланника Тетяну.

Я ЄСМЬ який прийшов! У цей день, коли православні християни відзначають світле свято Великодня в пам'ять про моє воскресіння після розп'яття на хресті.

Символ розп'яття та символ воскресіння, ви знаєте, належать не тільки тій події, яка мала місце 2000 років тому.

Це ті символи, що стосуються кожного з вас, які нині живуть на Землі. І кожен з вас повинен пройти своє розп'яття та своє воскресіння. Тому сьогоднішнє свято нехай стане вам нагадуванням про ваш Шлях Посвячень і про ті випробування на цьому Шляху, котрі на вас чекають.

Це не означає, улюблені, що ви будете неодмінно розп'яті так, як був розп'ятий я. І це не означає, улюблені, що ви воскреснете так, як воскрес я. Але ці події неодмінно стануться на заключному етапі ваших посвячень.

Станеться ваше розп'яття, коли ви будете висіти на хресті між життям і смертю. Між життям вічним і смертним перебуванням у вашому світі. Ви усвідомите тлін фізичного світу, що навколо вас, і відчуєте дотик до вічного світу. І ті відчуття, які ви будете переживати при цьому вашому посвяченні, можна порівняти з тим процесом розп'яття, котрий мені довелося пережити. Ваше фізичне тіло й всі ваші тонкі тіла будуть страждати. Ви будете відчувати не тільки свiй біль, але ви будете відчувати біль кожної живої істоти, яка страждає у вашому світі. Ви повною мірою відчуєте недосконалість вашого світу.

Ви будете стикатись із цими недосконалими станами свідомості навколо вас, і ви зробите вибір: пожертвувати собою, пожертвувати всім, що у вас є, навіть пожертвувати вашим фізичним тілом для того, щоб допомогти істотам, які вас оточують і страждають, котрі не відають причин, через які вони страждають.

Так, улюблені, люди, уже готові до пробудження, чий термін настав, відчувають такі страшні муки й страждання, що вони готові прийняти допомогу кожного, хто пояснить їм причину їхнього страждання.

І буде добре, якщо поруч з ними опиниться людина, яка вже усвідомила стан перебування між двома світами і яка вже зробила вибір на користь світу Божественного.

Улюблені, багато хто з вас вже пережив своє розп'яття, і багато хто вже близький до проходження свого розп'яття. Це стан вашої свідомості, коли ви усвідомлюєте своє призначення, коли ви приносите в жертву всього себе на благо всіх живих істот. І ці живі істоти, замість того щоб дякувати вам і вихваляти, будуть намагатися принизити вас, заподіяти вам біль, вони будуть переслідувати вас і прагнути покарати.

І у хвилину, коли здається, що вам вже несила переносити це нелюдське напруження всіх ваших сил, ви усвідомлюєте, що ці люди не відають, що творять. І ви пробачите їх всіх, і, більше того, ви забажаєте взяти на себе їхні гріхи, котрі застилають їм очі й не дають побачити Істину.

І ось тоді ви пройдете своє розп'яття на хресті матерії.

І після цього ви будете готові до воскресіння. Як стану вашого повного співзвуччя з Волею Бога й повного очищення від людських думок і почуттів.

Це воістину воскресіння, тому що ваш Дух отримає можливість діяти через вас. І ви стаєте вже невразливі для будь-яких стріл, спрямованих на вашу адресу. Немає нічого у вашому фізичному світі, що може заподіяти вам шкоду.

Ви воскресили свої духовні енергії і утримуєте ці духовні енергії на вашому фізичному плані. І ніщо з мерзоти запустіння, що оточує вас, уже не може вплинути на вас ніяким чином. Навпаки, улюблені, ви однією своєю присутністю здатні зупинити будь-які прояви недосконалості у вашому світі.

І ви отримуєте додаткову можливість здійснювати ваше служіння, і допомога, котру ви при цьому здатні надавати людям, які вас оточують, є допомогою самих Небес. Тому що вже немає в вас самих нічого, що відрізняло б ваш стан свідомості від Божественного.

Не вірте тим, хто буде вам говорити, що був тільки один Син Божий і тільки Він один міг взяти на себе всі гріхи світу.

Так, я взяв на себе гріхи світу, але головне, що я зробив, це вказав вам Шлях, яким ви повинні піти і яким ви вже йдете.

Я дав вам шлях, Трояндовий Шлях, усіяний трояндами й шипами. І немає іншого шляху, прямуючи яким ви можете досягти Царства Отця вашого на Небесах.

Улюблені, мене переповнює почуття Любові до вас. Я бачу ваше служіння, і я бачу, як важко вам доводиться у ваш час. Події розгортаються так швидко, що ваша свідомість ледь встигає пристосуватися до швидкої зміни декорацій.

І ті, хто встав на Шлях служіння та впевнено йде ним, отримають підтвердження правильності обраного Шляху, як хвилини тихої радості, невимовного блаженства, що відвідують їх. Улюблені, запам'ятовуйте ці хвилини, усотуйте ці стани блаженства всіма клітинками й атомами своєї істоти. Ловіть ці хвилини блаженства. Це дасть вам сили, і енергію, і можливість пройти всі ваші тести, усі ваші випробування на Шляху.

Нехай Любов буде постійною вашою супутницею у всі хвилини вашого життя. І якщо ви не відчуваєте  почуття Любові, просіть мене, звертайтеся до мене, і я зроблю все від мене залежне, щоб повернути вам вашу Любов.

Любов є тим знаком на вашому Шляху, який говорить про те, що ви йдете вірним шляхом.

Ви не повинні пов'язувати це почуття з конкретною людиною, і ви не повинні вимагати відповідної любові натомість. Хоча часом саме Любов, яку ви відчуваєте до конкретної людини, рятує вас у найважчі періоди ваших випробувань.

Коли ви любите, вам більше не треба нічого. Ви готові просто відчувати цей стан і насолоджуватися цим станом. І всі ваші проблеми, усі ваші недосконалості й недосконалості навколишнього світу розчиняються цим універсальним розчинником, первiсно властивим цьому Всесвітові.

Полум'я істинної Божественної Любові здатне оселитися тільки в серцях тих людей, які не втратили свій зв'язок з Божественним світом. І саме це почуття здатне підняти ваші вібрації та зробити їх відповідними постійно зростаючим вібраціям вашого фізичного плану.

Ті, хто не здатний засвоїти енергії Любові, почуватимуть себе дедалі більш відірваними від вашого світу. І рано чи пізно вони вирішать або скоритися енергії Любові, або назавжди покинути цей світ, у котрому вони не зможуть більше перебувати через надто великі розбіжності у вібраціях.

Улюблені, я був радий скористатися цією можливістю та зустрітися з вами цим днем, у який, я знаю, що більшість тих, хто читає ці рядки, святкує подію мого воскресіння. Дозвольте й мені приєднатися до вашого святкування та відсвяткувати перемогу воскресіння тих з вас, хто досяг у своїй свідомості воскресіння Божественних вібрацій і хто повністю співзвучний мені й іншим Вознесеним Владикам.

Це велика перемога, улюблені, тому що ви досягли того стану, який дозволяє нам перебувати у ваших храмах!

І ви не повірите мені, якщо я скажу, що на Небесах залишилася вже набагато менша частина мене, ніж та частина, яка перебуває на Землі у ваших храмах. У храмах тих, хто запросив мене ввійти у свої храми й чиї вібрації дозволяють мені це робити.

Я скажу вам також по секрету, що більшість Вознесених Владик, які зберегли свої зв'язки з невознесеним людством, так само перебувають серед вас, у ваших тілах і в тілах ваших братів і сестер.

Світи зближуються. Настав час, коли наші світи будуть все ближче й ближче один до одного за своїми вібраціями. І все більша й більша кількість вас, улюблені, матимуть контакт із нами й усвідомлювати це своєю зовнішньою свідомістю.

Я був радий нашій сьогоднішній зустрічі. Я посилаю вам всю Любов мого серця та приймаю Любов ваших сердець.

Я ЄСМЬ Ісус, ваш брат.