Намагайтеся пристосуватися до нових умов. Міняйте вашу свідомість

Вселенський Будда

30 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Вселенський Будда. Так називається моя посада в Божественній Ієрархії, що існує в цьому Всесвіті.

Я ЄСМЬ Будда, і завдяки властивості повсюдності, притаманній мені і яка є моєю природою, я можу бути присутнім у кожній точці цього Всесвіту, і я можу також бути присутнім у всіх живих істотах.

Єдине місце, де я не можу бути присутнім, ‒ це ваш світ та інші щільні світи, вібрації яких надто низькі для моєї присутності.

Тому я можу бути тільки в тих живих істотах, які у своїй свідомості досягли рівня Будди й побажали взяти втілення на Землі в цей складний перехідний час як акт безкорисливого служіння людству Землі.

Планом Бога для людства Землі є становлення Буддами всіх життєпотоків, які населяють зараз планету Земля. Цей рівень свідомості може бути також названий Божественною свідомістю. І цей етап розвитку людства відповідає Божественному задумові, відповідно до якого людина у своєму розвитку зможе піднятися на наступний рівень еволюційного розвитку й стати боголюдиною.

Не є ніяким секретом, що той рівень свідомості, на якому зараз перебуває людство, дуже мало відрізняє вас від тварин. І не буде ніяким секретом, якщо я скажу, що багато живих істот, яких ви вважаєте тваринами, досягли набагато більших ступенів розвитку своєї свідомості, ніж багато хто з людей.

Я маю на увазі деякі види китів і дельфінів. За своїм рівнем розвитку ці істоти набагато випередили своїх побратимів, які ходять по Землі. Їхня енергетична система, їхні чакри дозволяють їм підключатися до світового й вселенського банку даних. І ми використовуємо фізичні форми цих істот для того, щоб отримати уявлення про ситуацію на Землі. Перебуваючи у важкодоступних і безлюдних частинах океанів, наші віддані співробітники зберігають і підтримують баланс для планети Земля.

Я сподіваюся, що людство Землі все-таки  досягне того рівня свідомості, що називається іноді буддхічною свідомістю, яка дозволить людству Землі перейти на наступний етап еволюційного розвитку.

Ви підтримуєте своєю нерозвиненою свідомістю технократичну цивілізацію, що існує на вашій планеті.

І я прийшов вам сказати, що в задум Бога для планети Земля не входить підтримка вашої технократичної цивілізації.

Усе, що не відповідає задумові Бога, буде стерте з лиця землі.

Є багато цивілізацій, крім вашої планети у Всесвіті, котрі встали на шлях технократичного розвитку. І для всіх цих цивілізацій властивий відрив від вселенської інформаційної бази.

Я змушений використовувати ці технічні терміни, щоб донести вашою мовою інформацію, якої ви зараз потребуєте.

Ви підключаєтеся до вселенської інформаційної бази на тому етапі розвитку вашої свідомості, який відповідає рівню свідомості Будди. На цьому рівні свідомості ви стаєте боголюдиною. Ваші чакри розкриваються, і це дозволяє вам вільно обмінюватися інформацією з усім Космосом, з кожною істотою цього Всесвіту, яка досягла аналогічного вашому рівня розвитку свідомості.

Для  вас  перестають  існувати  будь-які  просторові  і  часові  межі. Ви маєте доступ до будь-якої інформації, котра існує в бібліотеках і сховищах цього Всесвіту.

Звичайно, існують різні ступені розвитку буддхічної свідомості. І на першому етапі ви можете не володіти всіма здібностями, і ваше інформаційне коло не виходитиме за рамки вашої планети. Але поступово ви будете розширювати вашу свідомість і вийдете спочатку на рівень вашої сонячної системи, потім на рівень вашої галактики, потім на рівень системи ваших галактик.

Можливості для зростання вашої свідомості безмежні, і коли ви у своїй свідомості переростете цей Всесвіт, ви отримаєте народження в новому Всесвіті, що відповідає рівню розвитку вашої свідомості або переймете на себе за вашим бажанням посади Будд у нижчих Всесвітах, щоб зберігати баланс для живих істот, які розвиваються в цих Всесвітах.

Метою мого сьогоднішнього відвідування є донести до вас інформацію про наступний етап вашого розвитку.

І цей етап не пов'язаний з вашою технократичною цивілізацією. Тому все, що не відповідає задумові Бога і є насадженням ідей і концепцій розвитку, що не відповідають Волі Бога, буде поступово заміщено еволюційними, відповідними Волі Бога концепціями й напрямами розвитку.

Усе, що буде надто чинити опір, буде забрано з фізичного плану або серією катаклізмів, або притягнеться за своїми вібраціями до тих технократичних острівців, які ще існують у цьому Всесвіті, але чиї дні також полічені.

Я зараз описав вам план, який повинна наслідувати планета Земля. Однак прошу вас, не прикладайте цей план до ваших земних мірок літочислення. Все це станеться, але станеться за цикли часу, які непорівнянні із циклами вашого життя як тваринної людини.

Ваша система обчислення часу не пристосована до того, щоб дати вам правильні орієнтири й терміни. Однак, щоб спрямовуватися, щоб зберігати у вашій свідомості орієнтир, за яким слід рухатися, конкретні терміни не потрібні.

Ще трохи про наболіле. Ви бачите навколо себе приклад з багатьма видами тварин, які вимирають, не пристосувавшись до нових умов існування.

Завжди важко дивитися на картину вимирання. Однак те, що нежиттєздатне в нових умовах, іде або видозмінюється. Така сама аналогія з людиною-твариною, видом, до якого ви в цей момент належите. Ви повинні або пристосуватися до нових умов існування на вашій планеті, або цей вид підлягатиме вимиранню.

Зрозумійте: умови існування вам несила змінити. Є щось у цьому Всесвіті, що не піддається вашому регулюванню, як вода у крані або температура у вашій оселі.

Є вселенський Закон, який регулює умови існування на вашій планеті. І зараз ми просто додали вібрацій для вашого плану. Ви не можете цього не відчувати.

Тому, будь ласка, намагайтеся пристосуватися до нових умов. Міняйте вашу свідомість. Ключі, як змінювати свою свідомість, вам даються.

Ви маєте всі необхідні керівні вказівки, а слідувати цим вказівкам чи ні, ви вибираєте самі. Це ваша вільна воля, і ви можете діяти відповідно до вашої вільної волі доти, поки зовнішні умови цієї планети дозволять вам це робити.

Я дав вам перспективи вашого розвитку, і я попередив вас про небезпеки, що загрожують вам. А зараз я замовкаю та покидаю вас. Мені було дуже приємно розмовляти з вами сьогодні через цього Посланника.

Дякую.

Я ЄСМЬ Вселенський Будда.