Ви можете отримати у своє розпорядження найпотужніший інструмент Бога

Улюблений Ель Морія

29 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який прийшов до вас!

Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати невелике Вчення, пов'язане з можливістю, яку ви набуваєте, коли ваші чотири нижніх тіла й ваші чакри стають чисті.

Ви знаєте, що в більшості людей, які живуть на планеті Земля в цей час, чотири нижніх тіла перебувають у вкрай забрудненому стані. А оскільки ви знаєте, що ваші чакри пов'язують ваші тонкі тіла між собою та з Божественним світом, то й ваші чакри перебувають у дуже жалюгідному стані.

Тому я маю намір сьогодні дати вам деяке Вчення, пов'язане з можливостями, які ви набуваєте, коли ваші чакри чисті. І абстрактні міркування про очищення ваших чотирьох нижніх тіл і чистоту ваших чакр набудуть для вас більш практичного звучання.

Отже, ваші чакри. Ви знаєте, що ви маєте сім основних чакр, розташованих уздовж хребетного стовпа, і ви маєте також чакри таємних променів, які розташовані вздовж хребта, і ви маєте ще багато чакр, розташованих у багатьох частинах вашого тіла. Всього, ви знаєте, що існує 144 чакри.

12 чакр передають у ваш світ досконалі Богоякості на 12 космічних променях, і кожна якість несе в собі ще 12 відтінків, або напівтонів. І коли ваші чакри розкриваються подібно до чарівливих квіток, то ви стаєте провідником досконалих Богоякостей у вашу фізичну дійсність.

Бог передбачив заздалегідь всi можливі зловживання, які могло допустити людство неправильним використанням Божественної Енергії. Тому, коли ви невірно використовуєте Божественну Енергію з погляду Божественного Закону, що існує в цьому Всесвіті, це насамперед відображається на пропускній можливості ваших чакр. І Божественна Енергія, яка надходить у ваші тіла по кришталевій струні, обмежується природним шляхом. Це подібно до того, як кран, через який струмує Божественна Енергія, що надходить у фізичний світ, трохи прикручується, поки зовсім не закривається. І ваші можливості зловживати Божественною Енергією зменшуються.

Тому той стан свідомості, який притаманний людству на нинішньому етапі його розвитку, не може мати у своєму розпорядженні необмежену Божественну міць. Тому що перше, що зробила б ваша свідомість, маючи доступ до безмежного джерела Божественної Енергії, вона стала б використовувати цю енергію для задоволення потреб свого его. А ви знаєте, що потреби вашого его неможливо задовольнити. Вони безмежні. Тому доступ до Божественної Енергії у більшості людства надійно перекритий. І для того, щоб отримати доступ до Божественної Енергії, вам доводиться вставати на Шлях Посвячень. І цей Шлях займає не одне життя. У виняткових випадках, і тільки для наших обраних чола, ми дозволяємо пройти цей Шлях упродовж одного життя.

Ви отримуєте тести, або випробування, на кожну Богоякість. І ви повинні пройти кожен такий тест 12 разів. Разом ви повинні пройти 144 тести для успішного закінчення посвячень на 12 основних чакрах, що необхідно для їхнього розкриття. І якби не повторні тести, котрі вам доводиться проходити через свою недбалість, то ви могли б домогтися успіху впродовж всього лиш декількох років.

Що ж дає вам розкриття ваших чакр? Чому вам треба до цього прагнути?

Людина, яка має у своєму розпорядженні такий потужний інструмент, як розкриті чакри, може надавати світу неоціненне служіння. І головна частина цього служіння полягає в очищенні навколишнього світу від будь-яких негативних вібрацій і негативних енергій.

Міць ваших чакр здатна нейтралізувати абсолютно неймовірну кількість хибно кваліфікованої енергії, якою буквально просякнутий ваш світ. Коли ви, улюблені, читаєте ваші веління або молитви, то ви залучаєте додаткове Світло у ваш світ. І це Світло надходить у ваш світ через ваші чакри. Тепер уявіть собі, наскільки більше Світла ви здатні провести у ваш світ, якщо ваші чакри повністю розкриті. І оскільки до того моменту, коли розкриваються всі ваші чакри, ви стаєте досконалим Буддою, тобто досягаєте у своїй свідомості рівня свідомості Будди, то ви не можете допускати навіть у своїх думках нічого, що завдавало б найменшої шкоди навколишньому світові й живим істотам, що вас оточують.

Ви постійно перебуваєте в молитовному стані свідомості. І вам навіть не треба вимовляти слова молитви, щоб постійно перебувати в молитовному стані свідомості.

І ваші чакри працюють часом навіть незалежно від вашої свідомості подібно  до пилососа, що втягує все сміття з навколишнього світу, і наповнюють цей світ бездоганно чистою Божественною Енергією.

Тому, коли ваші чакри розкриті, ви можете звернутися до вашої Я ЄСМЬ Присутності й попросити направити енергію ваших чакр для вирішення тієї чи іншої ситуації у вашому світі. І якщо ваше прохання відповідає Законові Бога, то ваша Я ЄСМЬ Присутність сама буде керувати роботою ваших чакр і енергія буде спрямована в ту конкретну ситуацію, про яку ви просите у вашому заклику.

Ви можете використовувати енергію вашої чакри горла для свого захисту, а також для захисту всіх тих, кого ви маєте право відповідно до Божественного Закону захистити.

Ви можете трансмутувати карму за допомогою ваших чакр, не тільки свою карму, оскільки своєї особистої карми ви до цього часу вже не маєте, але карму планети, країни. Ви можете надавати адресну допомогу тим людям, котрі, ви бачите, потребують вашої допомоги й просять вас надати їм допомогу.

Це воістину фантастичні можливості й воістину неоціненна допомога людству,  яку  ви  можете надати, якщо  ви  проходите  необхідні  посвячення для розкриття ваших чакр.

Щоб була зрозуміла міць, яка в такому випадку надходить у ваше розпорядження, я наведу вам такий приклад. Десять хвилин пульсації вашої центральної чакри, що трансмутує карму, замінять читання велінь фіолетового полум'я протягом 400 годин. Це воістину найпотужніший інструмент, улюблені, і цей інструмент прихований всередині вас.

Метою сьогоднішньої бесіди було розкрити для вас перспективи й можливості наступного кроку.

Улюблені, багато хто з вас готовий до цього кроку й багато хто перебуває на півдорозі до повного розкриття своїх чакр.

Ви повинні знати, до чого вам спрямовуватися і який наступний крок. Ви отримаєте у своє розпорядження міць, яка повністю підконтрольна вашій Я ЄСМЬ Присутності. І якщо ви спробуєте використовувати цю міць не відповідно до Волі Бога, то ваші чакри просто не будуть пульсувати. І якщо ви все-таки знайдете спосіб, як обійти Космічний Закон і використовувати Божественну Енергію у ваших особистих цілях, то ваші чакри закриються і вам буде відмовлено в осяжному майбутньому мати доступ до Божественної Енергії.

Бог готовий дати вам найдосконаліший інструмент, такий необхідний вам у цей важкий для Землі час. Беріть. Користуйтеся. І тільки від вас самих, улюблені, залежить, отримаєте ви у своє розпорядження цей досконалий інструмент чи ні.

Я кажу вам: час прийшов, ви можете отримати у своє розпорядження цей потужний інструмент Бога.

Вам необхідно тільки зробити вибір і полинути Шляхом Посвячень і пройти із честю кожне з посвячень, яке Бог дозволить вам пройти.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
і до зустрічі на Шляху Посвячень.