Я ввійду у ваші храми й буду діяти через вас

Улюблений Ель Морія

28 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов до вас через мого Посланника.

Я ЄСМЬ прийшов для того, щоб затвердити для вас нове знання та розуміння тих подій, що зараз відбуваються на тонкому плані планети Земля.

Ви знаєте, що відбувається зміна циклів. Багато говорилося про це і в диктовках, даних через цього Посланника, і в диктовках, даних нами через інших Посланників.

Чим характерний нинішній етап тих перетворень, які відбуваються на Землі у зв'язку зі зміною циклів?

Ви будете здивовані, якщо я скажу вам, що перетворення на тонкому плані практично завершені. Всі шари тонкого плану, за винятком найнижчих астральних шарів, очищені нами від тих негативних енергій, котрі змогли проникнути на невластиві їхній суті шари.

Це була грандіозна робота, улюблені, і вона нами успішно завершена.

Тепер настав етап, коли ми розпочинаємо власне очищення шарів, близьких до фізичного плану, і очищення самого фізичного плану.

У чому полягає трудність? Ті сили, які незаконно змогли проникнути на шари з високими вібраціями, зараз притиснуті нами до Землі. І вони шукають будь-який привід, щоб затвердити свої позиції на фізичному плані й найщільніших шарах астрального плану.

Ці сили не мають власного джерела Божественної Енергії, і вони живляться вашою енергією, яку ви так необдумано часом надаєте в їхнє повне розпорядження.

Тому зараз на перший план постає питання контролю за витрачанням Божественної Енергії. І лейтмотивом майже всіх цих диктовок, якщо ви уважно їх перечитаєте, є якраз контроль над витрачанням Божественної Енергії, який ви, улюблені, повинні здійснювати самостійно.

Кожен з вас є джерелом Божественної Енергії для вашого фізичного світу. Ви самі, як істоти, наділені вільною волею, вибираєте, на що вам витрачати даровану вам Богом Енергію.

Ви не можете не витрачати цю енергію. Божественна Енергія надходить у вашу ауру з Божественного світу безперервним потоком кожну хвилину й кожну секунду вашого перебування на Землі. І тільки від вас самих залежить те, як ви розпорядитеся вашою Божественною Енергією.

Сили пiтьми не мають доступу до Божественної Енергії, але вони дуже досвідчені у способах привласнення вашої Божественної Енергії. Вони забирають вашу енергію, котру ви так бездумно віддаєте їм через будь-яку небожественну діяльність, котру ви дозволяєте собі здійснювати у вашому світі.

Уся сучасна індустрія на 90% працює на задоволення енергетичних потреб сил пiтьми. Чи замислювалися ви коли-небудь про це, улюблені? Вам здається невинним, якщо ви йдете на концерт рок-музики, або дозволяєте собі дивитися фільми жахів, мильні опери, фільми, що сприяють пропаганді насильства.

Вам здається невинним, якщо ви, наслідуючи моду, купуєте ніяк не потрібні вам предмети, речі. Кожна річ, що вами купується, несе в собі певні вібрації. І є речі, що несуть у собі Світло, а є речі, які відбирають ваше Світло. Чи замислюєтеся ви про це, коли витрачаєте ваші гроші, інший еквівалент вашої Божественної Енергії на придбання небожественних речей?

Чи радитеся ви зі своїм Я Христа, коли здійснюєте свої покупки?

Кожну мить вашого життя ви робите вибір, і цей ваш вибір направляє вашу Божественну Енергію або на множення ілюзії цього світу, або на згортання цієї ілюзії.

Ви забарвлюєте вашу Божественну Енергію чудовими почуттями, наповненими радістю та любов'ю, і ви підносите вібрації цього світу. І коли ви наповнені негативними думками й почуттями, то ви наповнюєте цей світ важкою енергією, в'язкою патокою вашого негативу.

І тільки ви самі можете здійснити контроль над кожним ергом Божественної Енергії, що вами витрачається. Ми не можемо зробити це за вас. Ми б дуже хотіли, щоб кожен з вас перетворився в електрод Світла, що наповнює навколишній світ вібраціями гармонії, краси, любові, радості. І ми беремо на себе зобов'язання допомагати кожному з вас, хто щиро захоче допомогти нам у нашій справі очищення вашої октави від сил пiтьми. Але ми не можемо змусити вас зробити цей вибір, улюблені.

Ми пропонуємо вам дуже просте рішення, яке не потребуватиме від вас навіть додаткових витрат часу, необхідного для читання молитов. Хоча молитви зараз необхідні світові як ніколи, будучи додатковим джерелом Світла для фізичної октави. Але якщо ви постійно будете контролювати себе, як ви витрачаєте свою Божественну Енергію, це не вимагатиме від вас ніяких додаткових витрат. Навпаки, буде сприяти економії ваших грошових коштів. Тому  коли ви задумаєтесь над тим, куди ви витрачаєте ваші гроші, то з'ясується, що 90% речей і продуктів, які ви купуєте, ніяк не потрібні вам для підтримки вашого фізичного тіла. Навпаки, вони сприяють руйнуванню вашого тіла, i ви стаєте залежні від цілої індустрії, котра втягує вас спочатку у процес руйнування вашого фізичного тіла й вашої психіки, а потім послужливо пропонує вам величезний набір коштовних засобів, які нібито сприяють відновленню вашого здоров'я.

Контролюйте себе впродовж дня. Слідкуйте за вашими думками, за вашими почуттями. Куди спрямовані ваші думки, туди тече ваша енергія. Подивіться, про що ви думаєте. Ви думаєте про несправедливий уряд, і ви посилаєте свою енергію членам вашого уряду; ви думаєте про те, як несправедливо з вами обійшовся ваш начальник на роботі, і ви посилаєте йому вашу енергію; ви думаєте про сюжет щойно переглянутої мильної опери, і ви посилаєте свою енергію на множення цілого егрегора штучних думок і почуттів, що міститься на астральному плані.

Ви відповідальні за кожен ерг енергії, який ви бездумно витрачаєте. І щораз, коли ви витрачаєте вашу енергію не відповідно до Божественних принципів, ви творите карму. І тоді, коли ви обізнані про кармічний Закон і все-таки продовжуєте порушувати Божественні принципи на догоду вашому его, ваша карма має більш важкий характер.

Повірте, ми не кажемо наші слова марно. І ми не витрачаємо нашу енергію марно. Кожне слово, сказане вам у цих диктовках через цього Посланника, спрямоване саме на те, щоб дати вам ті знання, у яких ви найбільш маєте потребу в цей момент.

Тому ми не втомлюємося повторювати вам одне й те саме: ви відповідальні за витрачання своєї енергії, і ви відповідальні за витрачання своєї енергії подвійно, якщо продовжуєте свій попередній спосіб життя після читання цих диктовок і вмовляєте себе, що все, що говориться в цих диктовках, вас ніяк не стосується.

Ви перебуваєте у втіленні у фізичній октаві, і багато хто з вас перед втіленням взяв на себе зобов'язання допомогти людству в цей найтяжчий час переходу. І ми зараз нагадуємо вам про взяті на себе зобов'язання.

Не кажіть потім, коли ви постанете перед Кармічним Правлінням, що ви нічого не знали й ні про що не здогадувалися, що вас не попереджали, і ви нічого не чули.

Я повторюю вам знову й знову. Час навчання закінчився. Від вас потрібні конкретні дії та конкретні кроки на фізичному плані.

Ясніше сформулювати наші вимоги до вас, ніж так, як це дано через цього Посланника, уже навряд чи вдасться. Ви повинні змінити пріоритети своєї свідомості.

Зрозумійте, що ми безсилі щось зробити на вашому фізичному плані, не маючи вашої допомоги й підтримки. Ми не маємо доступу у ваш фізичний світ, хіба якщо хтось із вас не підготує свій храм до нашої присутності й не зробить заклик використовувати свої чотири нижніх тіла для того, щоб ми могли скористатися вашими руками і ногами для здійснення наших планів.

Отже, я даю вам цей заклик. І, будь ласка, робіть його щодня.

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, в ім'я моєї могутньої Я ЄСМЬ Присутності, в ім'я мого Святого Я Христа я закликаю улюбленого Ель Морію ввійти в мій храм і діяти через мене для прояву Волі Бога у фізичній октаві й щільних шарах астрального плану. Улюблений Ель Морія, я надаю у твоє повне розпорядження всі мої чотири нижніх тіла: фізичне тіло, астральне тіло, ментальне тіло й ефірне тіло. Дій через мене, якщо на це є Божа Свята Воля. Та здійсниться Воля Бога. Амінь".

І я обіцяю вам, що, як тільки трапиться нагода, я ввійду до ваших храмiв i буду діяти через вас.

І так ми змінимо цей світ! І Земля буде жити й стане чудовою зіркою свободи, радості й любові!

Я ЄСМЬ Ель Морія,
і я давав це Послання з точки найвищої Любові до вас.