Якщо ви реально хочете щось змінити у вашому житті, ви повинні частіше замислюватися про вашу свідомость

Улюблений Сурія

27 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Сурія, який прийшов до вас знову через цього Посланника.

Предметом нашої сьогоднішньої бесіди буде ваша свідомість. Ви не замислюєтеся, перебуваючи серед суєти вашого повсякденного життя, про найголовніше ‒ про вашу свідомість. Ви думаєте про речі, про їжу, про роботу, про сім'ю, про розваги. Ви думаєте про масу речей, але ви рідко замислюєтеся про вашу свідомість.

Я хочу вам сказати, що ваша свідомість є настільки ж важливим питанням, як питання про Бога. Тому що ваша свідомість ‒ це те, що переживає вас, це те, що зберігає весь ваш життєвий досвід, напрацювання всієї черги ваших життів. І насправді рівень вашої свідомості визначає все, що з вами трапляється в житті. Рівень вашої свідомості дуже тісно пов'язаний з вашою кармою та кармою людей, які вас оточують. Чим більш високим є відсоток відпрацювання вашої карми, тим вище рівень вашої свідомості й тим ближче ви до Бога.

Рівень вашої свідомості також пов'язаний з вашими вібраціями. Чим вище рівень ваших вібрацій, тим вище рівень вашої свідомості. І тому рівень вашої свідомості притягує вас до того чи іншого оточення. Подібне притягується до подібного. Тому, якщо ви реально хочете щось змінити у вашому житті, ви повинні частіше замислюватися про вашу свідомість.

До будь-якої речі, до будь-якої події, котрі вас оточують у фізичному світі, можна підійти з двох боків. На все існують дві основні точки зору. І вся різноманітність життя, і вся різноманітність життєвих виборів зводиться до вашого вибору: який світ ви вибираєте? Або ви вибираєте ілюзорний світ, або ви вибираєте Реальний світ Бога.

Я наведу вам приклади, що пояснюють предмет моєї бесіди.

Уявіть собі, що ви перебуваєте в абсолютно гармонійному стані свідомості. Ви напевно у своєму житті відчували такі стани. Ви відчуваєте глибокий внутрішній спокій, рівновагу, безпричинну радість і любов до всього, що вас оточує. Бог посилає вам такі хвилини, щоб ви могли у складних життєвих ситуаціях повертатися до відчуттів, які ви переживали в ці блаженні хвилини свого життя. Я рекомендую вам згадати такі стани. Або спробувати надійно зафіксувати цей стан у пам'яті, коли він зійде на вас у найближчому майбутньому. Це той еталон, з яким ви будете порівнювати ваші стани свідомості в інші моменти вашого життя.

Тепер уявіть собі, що ви стикаєтеся з будь-якою негармонійною ситуацією у вашому житті. Це може бути гуркотлива рок-музика, негармонійні люди. Багато небожественних проявів, з якими ви стикаєтеся щодня. І при вашому зіткненні із цими негармонійними життєвими ситуаціями настає дуже важливий момент. Ви можете включитися в цю ситуацію, і ви можете залишитися в рівноважному стані.

Я наведу конкретний приклад. Вас образили на роботі, у сім'ї або на вулиці. Образили, як вам здається, абсолютно несправедливо. Ви можете реагувати двома різними шляхами, про які я говорив вище. Ви можете включитися в ситуацію і почати доводити, що ви праві й вас незаслужено образили, і ви можете не включатися в ситуацію. Просто зафіксувати цю ситуацію у своїй свідомості, але не вкладати в неї ваші енергії.

Пам'ятайте, що весь цей ілюзорний світ підтримується виключно вашою енергією. І ви самі щохвилини й щомиті робите вибір, куди направляти свою енергію. І якщо ви включаєтеся в неприємну ситуацію, у яку ви потрапили, ви починаєте вкладати в цю ситуацію енергію, котра надходить у вашу ауру з Божественного світу по кришталевій струні.

Що відбувається при цьому? Ви вкладаєте свою енергію в недосконалість, і ви примножуєте ілюзію. І більшість людей, які живуть на землі, чинять так само.

Цей світ підтримується тільки вашою енергією. І ви своєю енергією підживлюєте всю недосконалість цього світу.

Інший вибір, який ви можете зробити, коли потрапляєте в негармонійну ситуацію, ‒ відмовитися вкладати свої енергії в недосконалість. Так, ви відзначаєте, що ця ситуація несправедлива, але ви розумієте, що все, що відбувається у вашому фізичному світі, є ілюзією. Тому ви просто прибираєте цю ситуацію зі своєї свідомості й не дозволяєте своїй свідомості думати про цю ситуацію.

Це не означає, що ви байдужі до небожественних проявів вашого світу. Ви даєте свою оцінку. Ви обов'язково даєте свою оцінку, ви можете навіть сказати на доступному рівні людям, які вас оточують, про свою оцінку, але ви не вкладаєте у свою оцінку енергії. Ви згадуєте ті гармонійні стани, у яких ви перебували, і ви виводите свою свідомість на цей рівень з негармонійної ситуації, що оточує вас.

Я цілком усвідомлюю, що те, про що я вам кажу, може виконати адепт дуже високого рівня, але для більшості людей, які читають ці рядки, така реакція на життєві ситуації буде недоступна. Однак ви повинні знати, до чого вам спрямовуватися. І ви повинні робити спроби до змінення своєї свідомості. Вся Божественна досконалість присутня всередині вас. І тільки ви самі вирішуєте, перебувати в цій досконалості або вдаватися до ілюзії цього світу.

Я хочу вам дати наостанок образ Будди, який сидить на березі ріки. Будда сидить у позі медитації та спостерігає за рікою. Він бачить, як рікою пропливає тріска, потім колода. Потім він бачить, як мимо пропливає човен з людьми. Будда бачить все це. І він дає оцінку кожному предметові або явищу, з яким він зустрічається, але він не вкладає свої енергії в жоден із цих предметів. Він просто називає речі своїми іменами й все.

Якщо на місці Будди буде сидіти звичайна людина, її думки будуть чіплятися за кожен предмет, який вона бачить. Вона буде думати, дивлячись на тріску, які безвідповідальні люди ‒ забруднюють ріку. Вона буде думати, дивлячись на колоду, як би вона використала цю колоду у своєму господарстві. І вона буде обговорювати у своїй свідомості кожну людину, яка сидить у човні, що пропливає мимо.

Я навів вам цей приклад, щоб остаточно прояснити вам, як ви своєю свідомістю породжуєте ілюзію, що оточує вас.

Постійно тримаючи у своїй голові негативні ситуації, з якими ви стикаєтеся в житті, і прокручуючи свою реакцію на ці ситуації та реакції людей, які оточують вас, на ваші реакції, ви посилаєте свою Богом дану енергію на примноження навколишньої ілюзії.

Те саме стосується будь-якого недосконалого почуття, яке ви допускаєте у свою свідомість. Вам треба постійно аналізувати всі свої думки й всі свої почуття та порівнювати їх з еталоном досконалого стану, який ви повинні завжди тримати у своїй пам'яті. Ось чому вам необхідно відмовитися у своїй свідомості від такого почуття, як боротьба. Коли ви настроєні на боротьбу, то ви притягуєте предмет боротьби у свій світ.

Це стосується боротьби з упалими ангелами, що так полюбилася вам. Якщо ви настроєні на боротьбу, то ви завжди знайдете в людях, які оточують вас, предмет своєї боротьби. І якщо ви не відчуваєте бажання боротися, то ви не зустрінете на своєму шляху людей, з якими вам потрібно буде боротися. Мало того, зберігаючи постійно свою свідомість на високому рівні, ви зможете заразити цим вашим станом свідомості кожного, з ким ви зустрічаєтеся у вашому житті.

Я намагався сьогодні зафіксувати вашу увагу на вашій свідомості. Тому що це та річ, з якою ви повинні працювати завжди.

І для того щоб вам працювати з вашою свідомістю, погодьтеся, що вам не треба нічого, крім вашого бажання та вашого прагнення змінити свою свідомість. Я буду радий, якщо сьогоднішня розмова буде прийнята вами не як абстрактне міркування, а як керівництво до дії.

Я ЄСМЬ Сурія.