Учення про близнюкові пломені

Улюблений Кутхумі

26 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Кутхумі, який прийшов до вас через цього Посланника. Я ЄСМЬ прийшов, щоб дати вам нове Вчення про близнюкові пломені, відмінне від того вчення, котре вам було дано раніше.

Ви знаєте, що в кожному чоловікові й у кожній жінці, утілених на Землі, присутня як чоловіча, так і жіноча основа. Насправді, у своєму вищому аспекті, у своїх Вищих тілах ви не маєте статі, ви є андрогінами. І тільки в міру диференціації, ущільнення матерії ви набуваєте спочатку фізичне тіло, а потім ознаки тієї чи іншої статі. Помилковість попередніх уявлень  полягала в тім, що ви маєте зовні себе частину вас самих, яка була відокремлена від вас на певному етапі еволюції.

Насправді, якщо ми торкнемося історії розвитку ваших душ, ваша біловогняна серцевина, або ваша Я ЄСМЬ Присутність, безсмертна частка Бога всередині вас, ніколи не була розділена на дві частини, що є чоловічою та жіночою основами. Це помилкове уявлення, яке ми допускали, щоб вам було явлено на певному етапі вашого розвитку. Тепер настав новий етап, і ми можемо дати вам трохи інший, відмінний від попереднього, погляд на розвиток вашої душі.

Отже, ваше Найвище тіло ніколи не було розділене на чоловічу й жіночу полярність. Звідки ж тоді з'явилося уявлення про близнюкові пломені й усі ці красиві легенди, пов'язані з пошуком своєї другої половини й набуття єдності через законний шлюб між близнюковими пломенями?

Дозвольте мені пояснити. Ваша душа й Вищі ваші тіла не мають статі. Вони безстатеві. Стать має тільки ваше фізичне тіло, і воно набуло статевих ознак тільки на порівняно недавньому етапі еволюційного розвитку, кілька мільйонів років тому.

До поділу за статевою ознакою процес дітонародження був зовсім іншим. Але ми не будемо зараз заглиблюватися в це.

Отже, звідки ж пішло уявлення про вашу другу половину й пов'язаним із цим щастям?

На певному етапі еволюції ви отримали Вище тіло, яке в різних релігійних системах має різні назви. Це ваше Я Христа або Вище Я, або Вищий Манас.

Можливо, із цих диктовок ви зрозуміли, що ваше Вище Я було дане вам як еманація вищих духовних істот, які подарували вам частку самих себе. І це було потрібно на певному етапі еволюції людини. Людина повинна була отримати всередину себе провідник, виконуючи вказівки котрого, ви зможете набути почуття єдності з Богом i всім творінням, якого вам так не вистачає.

Улюблений Ісус, коли перебував у втіленні, давав вчення про єднання душі. Ви пам'ятаєте притчу про нареченого, і ви пам'ятаєте згадку про наречену, яка приготувала себе до приходу нареченого. Це вчення про близнюкові пломені, викладене Ісусом, яке має інший, але більш правильний сенс. Єднання з вашим близнюковим пломенем є вашим єднанням з Вищою частиною вас самих.

Настає новий етап космічної еволюції, і цей етап вже незабаром, коли кожен з вас повинен буде досягти єдності зі своїм близнюковим пломенем, зі своїм Я Христа.

Єднання близнюкових пломенів є ритуал, у якому ваші нижні тіла, або душа, за своїми вібраціями стають співзвучні вашому Вищому тілу, вашому Я Христа.

А оскільки до цього часу ви повністю очищаєте свої нижні тіла, то енергія вільно циркулює вашими тілами, омиваючи ваші тіла. І той екстаз єдності, який ви переживаєте при возз'єднанні з Вищою частиною вас самих, піднімає вас на вершину позамежного блаженства, з яким не може зрівнятися ніяке єднання між чоловіком і жінкою на фізичному плані.

О, улюблені, у Бога є ще багато секретів і багато таємниць, які свого часу будуть вам розкриті. І, можливо, сьогодні я зруйнував у ваших розумах красиву легенду про близнюкові пломені, яка так до серця була кожному, хто зміг ознайомитись із цим вченням, даним через попереднього Посланника. Але рано чи пізно доводиться розстатися з дитячими казками й стати дорослими.

І завжди приємно, перебуваючи в дорослому стані свідомості, стикнутися в житті з дивами, опису яких ви не зустрічали навіть у найкращих казках. Тому що Божественна Реальність, осягнення Божественної Реальності не може зрівнятись із самими сміливими фантазіями казкарів, котрі все ж заломлюють Божественні Істини через свою людську свідомість.

А тепер, улюблені, я зупинюся ще на одному моменті, який може вас приголомшити. Оскільки кожна Істота Світла в ті далекі часи наділила частиною самої себе багато життєпотоків, то багато хто з вас має Я Христа, яке має ту саму природу, що належить одній і тій же Істотi Світла, яка наділила вас частиною самої себе.

І коли ви досягаєте стану єднання з Вищою частиною вас самих, і інші люди досягають стану єднання з Вищою частиною самих себе, то ви стаєте єдиними між собою. Ви відчуваєте свою єдність із кожним. І замість одного близнюкового пломеня ви відчуваєте свою єдність із мільйонами близнюкових пломенів, що мають загальну природу з вашим Я Христа.

Однак є інший аспект легенди про близнюковi пломені, і цей аспект пов'язаний з іще більш раннім етапом космічної еволюції. Колись, на зорі створення цього Всесвіту, відбувся поділ на чоловічу й жіночу полярність, і цей поділ послугував точкою, у якій почався проявлений ​​Всесвіт. Точка, з якої вийшло все Творіння у вияв. Тому, коли ви у своєму еволюційному розвитку разом із Всесвітом знову звернетеся в точку, то зникне і чоловіча, і жіноча полярність у цьому Всесвіті. Але це станеться за людськими мірками в нескінченно віддалені часи.

І зараз ваша свідомість не може вмістити багатьох космічних Істин. Та я і не ставлю своїм завданням викласти вам всі Істини, навіть у тому вигляді, як я їх бачу зі свого вознесеного стану.

Поки ж достатньо того, що я сказав вам.

На втіху я можу сказати, що ті індивідууми, які мають Я Христа тієї самої природи, що моє Я Христа, у чомусь є моїми близнюковими пломенями. І тому крім вашого Я Христа, яке по праву є вашим близнюковим пломенем, ви маєте ще кілька мільйонів близнюкових пломенів, що перебувають у втіленні, які мають загальну природу з вами на рівні Я Христа.

І когось це може порадувати, а когось розчарувати.

Однак неможливо зупинити процес осягнення Божественної Істини. Цей процес буде тривати, безперервне одкровення триватиме. Хочете ви цього чи ні, процес еволюції вашої свідомості є безупинним, і якщо ви будете чинити опір прогресу, то подумайте, чи будете ви діяти відповідно до Божественного Закону?

Я вказав вам у сьогоднішній розмові на ваш близнюковий пломінь, який завжди з вами і який терпляче чекає, коли ви перестанете захоплюватися ілюзією цього світу й звернете свій погляд на нього. Ваш близнюковий пломінь бажає спілкуватися з вами, він чекає на вас. І немає жодної людини в цьому світі, яка була б ближча вам, і з якою ви можете розділити всі ваші секрети й отримати надійну пораду.

Я замовкаю, щоб дати вам можливість засвоїти несподівану інформацію, що міститься в сьогоднішній бесiді.

Я ЄСМЬ Кутхумі.
І Я ЄСМЬ маю загальну природу на рівні Я Христа з багатьма з вас.