Ви прийшли в цей світ діяти. Виконуйте свій обов'язок!

Улюблений Ель Морія

25 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Ель Морія, який знову прийшов до вас через цього Посланника.

Я поспішаю зафіксувати свій моментум Світла в силовому полі Тетяни. Відповідно до дарованого мені обов'язку я помазував всiх Посланників протягом останніх ста років.

І зараз, у цей момент я розміщую свою електронну присутність над Тетяною як знак мого заступництва.

Я не можу надати своє спонсорство організації, тому що немає організації на фізичному плані. Є тільки Посланник.

Тому я із сьогоднішнього дня встановлюю своє спонсорство й закріплюю захисну нитку в аурі Тетяни.

Я роблю це зараз.

...

Здійснилося!

Із цієї миті я наділяю Тетяну повноваженнями представляти мене у фізичній октаві, і я приймаю її під своє заступництво.

Я радий, що знов маю свого представника на Землі, на фізичному плані планети Земля.

Ви знаєте, що я прагну працювати з людьми. Немає іншого Владики, який би мав стільки учнів, як я. Однак своє особисте спонсорство я надаю надзвичайно рідко й у виняткових випадках.

Можливо, ви не здогадуєтеся, що це означає.

Як тільки Братство отримує можливість мати постійний фокус Світла, закріплений в аурі Посланника, який перебуває в будь-якій країні, і доти, поки цей фокус Світла зберігається, не тільки Посланник, але й вся країна перебуває під нашим заступництвом.

Тому я фіксую вашу увагу на сьогоднішній події. І ми подивимося, що буде в майбутньому. Наскільки наші надії та наша довіра будуть виправдані.

І це стосується не тільки Посланника, це стосується тих світлоносців, які зараз втілені в Росії. Це шанс для всіх вас отримати небувалу підтримку й допомогу Небес у всіх ваших починаннях.

І я із сьогоднішнього дня обіцяю тим з вас, хто прийняв нашого Посланника всім своїм серцем, що я буду відгукуватися на будь-який ваш заклик. І я буду надавати вам всю допомогу, яка може бути надана вам у всіх ваших починаннях. Єдиною умовою є чистота ваших мотивів і відповідність ваших ініціатив Волі Бога.

Улюблені, чи даєте ви собі в тямки ту можливість, яку ви отримуєте? Чи не захоплює у вас дух отримувати допомогу й заступництво Вознесених Сонмів за першим вашим закликом?

Чи можете ви собі уявити, як швидко перетвориться все навколо вас?

Отже, усе, що вам необхідно зробити, це підійти до вівтаря або ввійти у своє серце й зробити наступний заклик:

"В ім'я Я ЄСМЬ ТЕ ЩО Я ЄСМЬ, в ім'я моєї Могутньої Я ЄСМЬ Присутності, в ім'я мого Святого Я Христа, відповідно до можливості, дарованої улюбленим Ель Морією через Посланника Великого Білого Братства Тетяну Мікушину, я прошу, щоб Воля Бога була проявлена в моїй справі, яку я здійснюю в ім'я Бога в цій фізичній октаві".

Далі ви викладаєте суть того заходу або тієї справи, у якій ви хочете отримати мою особисту допомогу й допомогу Вознесених Сонмів.

Ви можете написати це ваше прохання на аркуші паперу й спалити. Таким чином, навіть не маючи організації, ви отримуєте допомогу, яку безпосередньо надають вам у ваших Божественних справах, де б ви не перебували.

Не має значення, дієте ви поодинці чи ви дієте спільно з групою однодумців.

Для того щоб ви могли також скористатися закликами Посланника в якості допомоги у вашій справі, я рекомендую вам копію вашого прохання направляти безпосередньо моєму Посланникові.

Із цього дня Тетяна отримує мантію мого особистого Посланника, окрім мантії Посланника Великого Білого Братства, яка покладена на її плечі рік тому.

Таким чином, ми дуже скоро дізнаємося про всіх світлоносців, які готові підключитися до цієї нової диспенсації та діяти в рамках цієї диспенсації.

Однак є відмінність від наших колишніх диспенсацій. Раніше ми встановлювали фокус у конкретній організації, що розташована в конкретній країні. І, переважно, Посланник стояв на чолі цієї організації, і на його плечі лягала вся організаційна робота. Зараз ми обрали інший шлях. Ми будемо на ваше прохання надавати своє спонсорство тим організаціям, які ви створюєте у своїх населених пунктах.

Не чекайте ніякої команди, крім веління ваших сердець.

Ви прийшли у втілення, і кожен з вас прийшов у втілення для певної місії. І ви знаєте, що ви повинні робити.

Вам необов'язково створювати організацію, яка б могла охопити всі аспекти діяльності. Мало того, це не обов'язково має бути громадська або релігійна організація.

Ви можете відкрити комерційну організацію, для того щоб стверджувати Божественні принципи в методах ведення бізнесу у ваших країнах. Ви можете відкрити свій заклад охорони здоров'я або навчальний заклад.

Єдина вимога: пріоритетом ваших організацій повинні бути Божественні принципи, що лежать в їхній основі, і допомога людям, які вас оточують.

Не женіться за грошима. Грошей буде рівно стільки, скільки буде вам необхідно для виконання ваших планів.

Гроші, енергія грошей є вторинним фактором. Найголовнішим є чистота ваших сердець і бажання виконати Волю Бога.

Це ваше служіння, яке ви прийшли здійснити в цей світ. Настав час конкретних дій. І не кажіть мені, що ви не знаєте, що вам робити. Подивіться навколо.

Невже ваші очі не бачать того, до чого можуть бути докладені ваші здібності, ваші зусилля, ваші руки і ноги?

Настав час конкретних дій. Ви прийшли в цей світ, щоб діяти. Будьте ласкаві виконувати свій обов'язок.

Досить порожніх розмов і з'ясування, хто з вас досяг більших результатів на Шляху! Я хочу подивитися, що ви реально можете зробити у фізичному світі, що оточує вас.

Ви прийшли в цей світ діяти. Виконуйте свій обов'язок!

І якщо ви досі не зрозуміли, про що я кажу, то мені доведеться спуститися до вас, засукати рукава й показати, що ви повинні робити.

Подивіться, скільки навколо вас сміття.

І це не тільки фізичне сміття. Це сміття, котрим переповнені всі засоби вашої масової інформації, телебачення, радіо, інтернет, газети.

Займіться прибиранням сміття навколо вас та у вашій свідомості.

І якщо хтось із вас не знає, до чого докласти своїх зусиль, вам залишається тільки молитися та просити просвітлення в Бога, тому що ви надто відірвалися від Божественної Реальності й ви навіть не можете усвідомити, наскільки світ, у якому ви перебуваєте, відірваний від Божественної Реальності.

Змінився час, і разом зі зміною циклів ми обираємо інший спосіб дій.

Ми не будемо засновувати єдину організацію, яка б стала ласим шматочком і спокусою для тих, хто бажає керувати.

Ні, ми розмістимо наш фокус Світла над будь-якою організацією, яка відповідає нашим принципам і яка звернеться до нас безпосередньо або через цього Посланника для встановлення нашого заступництва. І ми будемо діяти через кожного, хто підготував свій храм до нашого приходу. Ми просто скористаємося вашим запрошенням увійти у ваші храми й вашою пропозицією стати нашими руками і ногами на фізичному плані.

І ми ввійдемо до ваших храмiв. І це станеться так природно, що ви навіть не помітите нашої присутності, і ми вкажемо вам найкращий шлях, яким ви зможете діяти, і що є першочерговим, до чого ви повинні докласти своїх зусиль.

І, якщо хтось із вас скаже, що він не має ніякої можливості створити свою організацію або відкрити свій бізнес, що у нього немає однодумців і прихильників і він зовсім самотній, то тоді дозвольте мені вам не повірити.

Ви живете серед людей, і ці люди потребують вашої допомоги. Ви маєте чотири нижніх тіла, і ці тіла потребують очищення.

Тому не кажіть мені, що ви не знаєте, що вам робити, і ви не знаєте, чим вам зайнятися.

Настав час активних дій. Вам буде надана допомога Небес у будь-яких ваших починаннях, якщо вони відповідають Волі Бога!

Чого ж ви ще чекаєте?

Мені дійсно прийти до вас і показати вам, що робити? Тоді підставляйте плечі, і я перекладу на вас частину моїх обов'язків і частину моєї роботи.

Кожен повинен робити свою справу. Починайте працювати, і ви будете здивовані тією допомогою, яка буде вам надана.

Я ЄСМЬ Ель Морія,
і я завжди з вами, там, де ви робите конкретні справи в ім'я Бога.