Від того, наскільки ви зможете зберегти своє Полум'я за темних часів, залежить доля планети

Санат Кумара

19 грудня 2020 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Сьогодні, улюблені, Мені вдалося переконати Кармічне Правління в необхідності передачі цього Послання. Наше Вчення буде неповним, якщо Ми не зачепимо ще один його важливий аспект.

Насамперед, Я хотів би, щоб ви зрозуміли, що все Наше Вчення дається на почутті найглибшої Любові до Людства.

Ми вже казали, і Я повторюю знов: найважливіша сфера людської діяльності ‒ духовна сфера. Від того, наскільки наведений порядок у цій сфері, залежить благополуччя у всіх інших сферах життя людства.

Тому сьогодні Ми торкнемося делікатної і надзвичайно важливої ​​теми: відділення зерен від бур'яну серед послідовників Нашого Вчення.

Учення прийшло у ваш світ через Нашого Посланника завдяки надзвичайній диспенсації, яка була дана Космічною Радою.

У цей критичний, переломний час Земля потребувала оновленої передачі Давнього Вчення для того, щоб після наведення порядку в духовній сфері був наведений порядок у всіх інших сферах людської діяльності.

З найперших років передачі Нашого Вчення Ми стикнулися з тим, що 90 відсотків індивідуумів, яких Ми готували до цієї місії і які перед втіленням брали на себе певні зобов'язання, коли підійшов час виконати взяте на себе зобов'язання, стали один за одним покидати Нашого Посланника. Ви розумієте, що Наші місії розраховані не на одну людину. Цілий загін добре навчених і підготовлених світлоносців повинен був допомагати Нашому Посланникові на певних напрямках.

І в перші ж декілька років практично всі вони не стали виконувати свої зобов'язання. Насправді, була скоєна жахлива зрада. І ця зрада незгладним тягарем лягла на душі цих індивідуумів. Немає більшого болю, ніж та мить, коли вони стануть перед Кармічним Правлінням і дізнаються про свою провину.

Нам довелося терміново, буквально на ходу, змінювати план місії, продовжувати проводити місію, але ‒ в утятому вигляді.

Наступне, із чим Нам довелося стикнутися, це індивідууми, які виступали під прапорами Нашого Вчення, говорили чудові слова й навіть намагалися робити наші справи. Однак це були вовки в овечих шкурах.

Багато століть ці індивідууми розвалювали Наші місії, діючи в духовних общинах, монастирях і при Наших місіях.

І ось, нарешті, вони втілилися в цей час відділення зерен від бур'яну. Небезпека в тім, що ці індивідууми згубно впливають на незміцнілі душі й навіть приводять ці душі до загибелі. Цього разу ми дочекалися відкритих плодів їхньої діяльності. Насправді, за посередництвом цих індивідуумів не відбулася наша місія в Росії і завдана істотна шкода в інших країнах.

Однак зараз у Великого Кармічного Правління є неспростовні факти, які дозволять цим представникам протилежних Нам сил постати перед Кармічним Судом. Я наділяю Нашого Посланника владою оголосити імена цих індивідуумів. Це не означає, що кожному дано таке право. Не судіть, і не судимі будете. Однак у цій конкретній ситуації оголошення їхніх імен необхідно, тому що багато хто бачить їхні діяння і багато хто вірить вовкам в овечих шкурах, слідують за ними й втрачають свої душі. Інші, бачачи беззаконня, що творяться цими індивідуумами, не розуміють, чому вони перебувають у рядах послідовників Нашого Вчення. І це відштовхує чимало світлих душ від Нашого Вчення.

Я дуже добре розумію, що ці індивідууми будуть мстити Нашому Посланникові, використовуючи свої випробувані способи: брехню, наклеп, дискредитацію. І оскільки Наш Посланник невіддільна від Нашого Вчення, то їхня помста поставить під удар все Вчення. І це буде подібно до того, як Мойсей, зійшовши з гори, побачив тих, хто танцює біля золотого тельця та ​​у гніві розбив написані Богом скрижалі із Законом Божим.

Мабуть, не прийшов іще час, щоб Наше Вчення приходило у ваш світ. Надто темний і непривітний нинішній світ для високого Вчення.

Ми не можемо допустити, щоб навколо Нашого Вчення відбувалися мерзоти у вигляді крадіжки, шахрайства, зради, пліток і прямої неповаги до Нашого Посланника.

Слід сказати про те, що більшість інших Наших так званих послідовників анітрохи не відрізняються від тих, хто танцював перед золотим тельцем за часів Мойсея. Вони споживають Наше Вчення, читають Наші Послання так, як ніби це чергова розвага, і відразу ж кидаються на пошуки інших витончених духовних задоволень. Ці духовні споживачі не заслуговують на те, щоб торкатися Нашого Вчення. Пора відділити здорових овець від паршивої отари.

Нашому Посланникові  саме час вигукнути, як Мойсею: "Хто Господній, іди до мене!". Ви пам'ятаєте, що сталося з тими, хто танцював перед золотим тельцем?1

Однак у ваш час не потрібно застосовувати меч, щоб покарати зрадників. Достатньо Нам послабити повідець карми, і Земля покриється покровом пітьми. Захисники золотого тельця створили безліч витончених видів зброї знищення людства. Ця зброя і знищить сучасних тих, хто танцює біля золотого тельця.

Лише жменька обраних продовжує зберігати відданість Богові, Владикам і Нашому Посланникові. Доти, поки горять світильники в чакрах Наших відданих служителів, є надія на спасіння еволюцій на планеті Земля.

Тому зараз Я звертаюся до вас, улюблені, пташенята мого орлиного гнізда. Саме вам належить зараз грандіозне напруження всіх ваших сил і можливостей, щоб ті душі навколо вас, хто зберіг свою віру й відданість, спаслися.

Без наведення порядку в духовній сфері неможливо довести до ладу всі інші сфери людської діяльності. Не можуть люди нещирі, брехливі, які не шанують Ієрархії і Нашого Посланника провадити необхідні змінення в духовній сфері. А без цих змінень неможливі Божественні змінення у всьому світі.

Важкі часи настають. Нагадаю вам, що ці часи обумовлені вибором найбільш свідомої, передової частини людської спільноти. У цей складний час були послані у втілення кращі. Дуже шкода, що більшість із них або вчинили зраду, або зійшли зі Шляху, захопившись танцями перед золотим тельцем.

Зате зараз наочно видно, як вибір кращої частини людства впливає на долю не тільки цілих країн, але й всього світу.

Наприкінці закликаю Наших вірних і відданих готуватися до важких часів. Від того, наскільки ви зможете зберегти своє Полум'я за темних часів, залежить доля планети.

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

І якби не моя величезна Любов до людства, Я не прийшов би сьогодні дати це Послання, що пояснює ситуацію у світі. Ом.

 

 

_____________________

1 "Вихід", глава 32.

"15. І повернувся і зійшов Мойсей з гори; у руці його були дві скрижалі одкровення [кам'яні], на яких  написано було з двох боків: і на тому й на іншому боці написано було;

16. скрижалі були діло Боже, і письмена, написані на скрижалях, були письмена Божі.

19. Коли ж він наблизився до табору й побачив тельця і танці, тоді він розгнівався і кинув скрижалі з  рук своїх і розбив їх під горою;

20. і схопив він тельця, що зробили вони, і спалив на вогні, і стер на порох, і розсипав по воді, і дав її пити синам Ізраїлевим.

26. І став Мойсей у брамі табору й сказав: Хто за Господа, [іди] до мене! І зібралися до нього всі сини Левіїни.

27. І він сказав їм: так говорить Господь Бог Ізраїлів: покладіть кожен меча свого на стегно своє, пройдіть  табором від брами до брами й назад і вбивайте кожен брата свого,  кожен приятеля свого,  кожен ближнього свого.

28. І зробили Левіїни сини за словом Мойсея: і впало того дня з народу близько трьох тисяч людей".