Я прийшов, щоб іще раз нагадати вам основні постулати Нашого Вчення

Господь Майтрейя

19 червня 2020 року

Я ЄСМЬ Майтрейя. Я прийшов!

Я не міг не прийти в цей складний час для того, щоб підтримати моїх відданих Бодхісатв на найважчій ділянці шляху.

На жаль, світ не прийняв Наші вказівки й Наші рекомендації щодо легкого шляху. Ми доклали небувалих зусиль, Ми й Наш Посланник зробили все, що було можливо, усе, що було в Нашій змозі, для того щоб провести на фізичний план ті знання і рекомендації, які змогли б полегшити душам перехід на більш високий рівень свідомості, у Нову Епоху, Епоху Майтрейї, Епоху Матері Світу.

Людство не квапиться розстатися зі своїми прихильностями й недоліками. Ми багато разів повторювали це Вчення, але в цей момент часу, з пришестям нових енергій, необхідно ще раз нагадати.

Я навчаю Шляху Посвячень, Я є вашим Посвятителем. І на цьому Шляху є кілька основних віх. Одна із цих віх ‒ вибір.

Ви самі за своєю вільною волею, даною вам Творцем, вибираєте між двома світами: ілюзорним світом і світом Божественним, ви вибираєте залишитися на узбіччі еволюційного шляху або успішно рухатися східцями еволюції.

Однак для багатьох досі не зрозуміло це Вчення про вибір. Я роз'ясню. Вибори ви робите постійно. І для вас не очевидно, що ви робите вибір між світами. Ні, ви робите ваші звичайні справи, займаєтеся своєю звичайною професійною діяльністю, і в ході вашої діяльності ви робите вибір.

Для більшого розуміння я наведу конкретні приклади. Наприклад, ви лікар, і перед вами постає питання: застосувати для пацієнта шкідливу вакцину або призначати шкідливі для здоров'я ліки чи ні. Якщо вами керує страх втратити роботу, а не бажання допомогти пацієнтові, то ви оберете застосувати для пацієнта небезпечні засоби. Насправді, ви вибираєте вбивство людини, тільки більш витонченими методами. І ось ви вже виступаєте на боці протилежних Нам сил.

Або ви програміст, і в ході вашої професійної діяльності берете участь у розробці програм, за допомогою яких людство потрапить під глобальний контроль протилежних Нам сил. І ви вже є співучасником цих сил. Ви зробили вибір на користь ілюзорних сил.

Ви представник силових структур, і ви вибираєте застосувати зброю проти жінок, дітей, людей похилого віку. І ви фактично вбиваєте свою власну душу. Позбавляєте свою душу продовження еволюції.

Ви чиновник або представник влади. І ви приймаєте закони, які позначаються згубно на людях і їхніх основних потребах: у їжі, житлі, освіті для дітей, здоров'ї населення. Ви вже берете участь у небожественних справах, ви вже порушуєте Божественний Закон.

Ось таким чином кожен з вас, ґрунтуючись на страху, на страху втратити посаду, роботу, гроші, робите свій вибір. Насправді це вибір, який прив'язує вас до матерії. Зі страху втратити якісь міфічні блага, ви робите вибір, який прив'язує вас до матерії. І ви самі позбавляєте себе свободи. Коли ви дієте не відповідно до Божественного Закону, ви відриваєте себе від Бога. Наслідком цього вибору буде рабство на плані матерії.

Фактично ви відмовляєтеся від своєї Богом даної вільної волі для того, щоб не втратити якісь блага на фізичному плані. І ви стаєте рабами матерії.

Багато людей, які читають Наші Послання, 90 відсотків цих людей, є теж споживачами. Вони беруть Наші знання, Нашу енергію і не використовують їх для просування східцями еволюції. Вони споживають тільки для задоволення своїх потреб.

Є тонка грань, коли Наші Послання сприяють просуванню духовним Шляхом, або коли читання Наших Послань все далі й далі відсуває вас від Бога. Вся справа в мотиві, з яким ви розпочинаєте читання наших Послань.

Це ще одне Вчення, яке Ми багато разів давали: Учення про мотив, з яким ви розпочинаєте  будь-яку діяльність.

Є тільки один істинний мотив ‒ це служіння Богові й всім живим істотам, допомога ближньому й допомога всьому живому.

Тому лиш незначна частина тих людей, які доторкнулися до Наших Послань, використовують їх для розвитку своєї душі.

І є дуже невелика кількість Наших чола, які йдуть Шляхом Посвячень.

Їхній Шлях ‒ це шлях самопожертви, самозречення, самовіддачі й служіння. Вони не йдуть на жодні компроміси зі своїм сумлінням при прийнятті будь-яких рішень на фізичному плані. І вони швидше пожертвують своїм життям, ніж слідуватимуть багатьом спокусам на фізичному плані, які в остаточному підсумку ведуть душу до загибелі.

Зараз настав час, про який ми багато разів попереджали: час відділення зерен від бур'яну. Жодна душа, яка вибрала ілюзорний світ, не зможе перейти на новий етап космічного циклу. Настає час, коли все старе, усе що засновувало своє існування на уподобаннях до речей, звичок, пристрастей і пороків, не зможе існувати в Нову Епоху.

Складний час. Тому Я прийшов, щоб іще раз нагадати вам основні постулати Нашого Вчення, які вам зараз просто необхідні.

Моя Епоха, Епоха Майтрейї, ‒ не за горами. Але перш ніж прийде нове, Земля повинна очиститися від старого.

Складний час. Тому Я прийшов. Щоб підтримати моїх відданих Бодхісатв і затвердити їх у своєму служінні. Настає ваш час.

Багато хто рятуватиме себе й своє майно, здійснюючи зради й вбивства. Мої Бодхісатви швидше пожертвують своїм життям, ніж виберуть служити протилежним силам.

Я приходив зміцнити вас у вірі й необхідності пробудження якостей героїв, духовних героїв, які йшли на розп'яття, на багаття, але не зраджували своїх переконань, своєї віри й до кінця служили Істині.

І останнє, що Я хотів би сказати. Країни проходять своє посвячення так само, як окремі люди.

Ми судимо про рівень країни за її ставленням до Наших вісників, Наших посланників. Багато було країн, які вбивали Наших вісників. Де зараз ці країни? Їх немає.

Наші посланники є інструментом, за допомогою якого ми судимо про рівень свідомості країн і окремих індивідуумів.

І, звичайно, Божественний Закон ніколи не допустить, щоб безкарно принижували й вбивали Наших посланників.

Особливо коли ашрам Нашого Посланника перетворюється з місця поширення Вчення в місце, де Вчення дискредитують.

Сьогодні Я використав можливість Мого приходу для того, щоб нагадати основні положення Нашого Вчення.

Можливо, в цей час ви по-іншому зможете на них поглянути й здійснити переміну вашого розуму й вашого сприйняття Нашого Вчення.

Я ЄСМЬ Майтрейя,
з турботою про ваші душі.