Ви повинні витіснити всю пiтьму з Росії силою своїх сердець, силою свого прикладу

Вознесений Владика Микола

24 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Вознесений Владика Микола. Ви знаєте мене. Я ЄСМЬ російський цар Микола Другий, Романов, нині Вознесений Владика Микола.

Я дуже схвильований нашою сьогоднішньою зустріччю і можливістю звернутися до вас, до всіх, хто живе в Росії та на території тих країн, які колись іменувалися Росією.

Я кажу, і сльози наповнюють мої очі. Як багато хочеться сказати. Але хочеться сказати найважливіше, те, що вам необхідно знати в цей історичний момент. Те, що вам не видно, але те, що реально відбувається на тонкому плані над Росією.

Безліч Небесних сил зараз зосередили свої творчі зусилля над територією цієї країни. Величезна міць зібрана на Небесах над Росією.

І ми готові до дій. Усе готово, останні приготування завершені. Божественна можливість, задум Небес для Росії готовий до осадження на фізичний план.

О, це зовсім грандіозний задум! І все, що нам зараз треба, це ваша допомога з осадження цього задуму на фізичний план. Ви знаєте, щоб сталося осадження Божественного задуму на фізичний план, ми повинні мати певну кількість відданих нам індивідуумів, які перебувають у втіленні й цілком і повністю відданих Волі Бога.

Ми розуміємо, як важко вам доводиться витримувати настільки несамовитий натиск із боку тих сил, які передчувають свій кінець і тому діють відкрито, анітрохи не турбуючись про те, щоб прикрити свої безбожні дії найменшим покровом ідеології або будь-яким іншим маскуванням своєї безсоромності.

Так поводиться смертельно поранений звір, який передчуває свій близький кінець і в шаленій люті від свого безсилля готовий трощити й змітати все на своєму шляху.

Ті сили, які зараз перебувають при владі в Росії, подібні до цього смертельно пораненого звіра, і здається, ніщо не може їх зупинити й напоумити.

Однак є план Бога для цієї країни, і цей план буде здійснений. Затримка в кілька десятків років або навіть на ціле століття є незначним історичним терміном. Ви знаєте, що я та багато членів моєї сім'ї були втілені для цієї високої місії в кінці 19 й початку 20 віку.

Але звір у той час був ще сильний. І він знаходив підтримку в народу Росії, користуючись невіглаством людей, які населяють цю країну. Невігластво є тим недоліком, через який діють самі злісні сили на цій планеті. Неосвічена людина стає сліпим знаряддям у руках сил пiтьми.

Як боляче було мені усвідомлювати в період мого зречення від престолу й подальшого ганебного арешту й утримання під вартою своє безсилля. Я люблю Росію. Я люблю Росію всім своїм серцем, усім своїм єством. І я готовий був пожертвувати собою, принести в жертву себе й свою сім'ю, щоб тільки дати можливість людям цієї країни отримати свій шанс на світле майбутнє.

Ви знаєте, що я знав свою долю, я знав про ту мученицьку смерть, яка мала статися зі мною та моїми дітьми. І було багато шляхів зберегти своє життя і тікати за кордон. Я відкинув їх всі.

Я усвідомлено прийняв на себе цей хрест, це розп'яття на хресті. Найважче було подолати опір тієї частини мене, яка намагалася врятувати дітей за всяку ціну. Але я приніс у жертву своїх дітей. Так само, як Авраам готовий був принести в жертву свого сина. Я до останньої миті сподівався, що Господь відведе руку долі, якщо не від мене, то від моїх дітей. Але ні. Сталося страшне.

Святі безневинні були вiдданi на мученицьку смерть. І цей момент став сигналом для найлютіших сил пiтьми вилізти з кутів і скеруватися до влади.

Уся пітьма спливла назовні. Все, що раніше намагалося дотриматися пристойності й ховалося по кутах, повилазило назовні. Це була вакханалія нечисті. І ця вакханалія триває досі. І якщо раніш вони накидали на себе ідеологічне маскування, прикриваючись турботою про потреби народу, то зараз вони не обтяжують себе жодним виправданням свого беззаконня.

Сумно дивитися на все, що відбувається в Росії. Але ви знаєте, що коли хвороба загнана всередину, вона непомітно підточує організм, поки він зовсім не знесиліє та не помре.

У Росії ж сталося те, що всі злі сили, уся погань, уся хвороба вийшли назовні. І вже більше століття Росію трясе в лихоманці. Але я вірю в могутність цієї країни, я вірю в народ цієї країни, і я знаю, що рано чи пізно хвороба буде переможена.

Перш ніж Бог дасть нову можливість для цієї країни, країна повинна пройти катарсис, очищення. Після очищення повинне статися покаяння, і тільки тоді буде відкритий світлий шлях для народів Росії.

Я міг чинити опір. Я міг зберегти свою сім'ю, і всі ми могли залишитися жити. Але який сенс у моєму житті без Росії? Я вибрав шлях відмови від боротьби. Відмови від насильства. Я вибрав шлях Христа й дозволив розіп'яти себе й всю мою сім'ю.

Я став Вознесеним Владикою, я домігся свого вознесіння. Але мої діти, мої дочки, досі перебувають у втіленні. Дві з них стали Посланниками Великого Білого Братства. Одна ‒ на території Америки, інша ‒ на території Росії.

І якби повторилося моє життя знову, я знову вибрав би розп'яття для себе й для своєї сім'ї.

Ви знаєте, що Ісус своєю мученицькою смертю взяв на себе карму людства. Він постраждав за гріхи людей. Усі святі у всі часи брали на себе гріхи людства, частину планетарної карми, щоб полегшити ношу й щоб людство могло розпрямитися та подивитися на Небеса.

Тепер настала ваша черга. На вас, тих, хто перебуває зараз у втіленні, лежить відповідальність за майбутнє Росії, за майбутнє всієї планети. Тому що Росія за задумом Бога має вказати шлях всім іншим країнам.

Я описую вам ситуацію, у якій ви перебуваєте, так, як вона видна мені з мого вознесеного стану свідомості.

І я бачу, що небагато залишилося чекати. Але саме зараз, як ніколи раніше, від вас будуть потрібні всі ваші зусилля.

Усе перемішалося в Росії. Зерна перемішані з бур'яном. Неначе спеціально все перетворилося в мішанину. Величезний звір все перемішав на своєму шляху й продовжує трощити.

Однак тепер все стало неприхованим, і ви маєте можливість судити за плодами.

Ви тепер бачите, хто є хто.

Але прошу вас, залиште боротьбу. Дотримуйтесь того шляху, який вказав Ісус, того шляху, який обрав я у своєму останньому втіленні. Ваше завдання відмовитися від насильства.

Ви повинні витіснити всю пiтьму з Росії силою своїх сердець, силою свого прикладу.

Кожен з вас повинен перетворитися на гігантський генератор Добра й Світла. І там, де перебуваєте ви, не буде більше місця для пiтьми.

Нехай вони біжать з Росії. Нехай вони забирають награбоване й ідуть. Бог ніколи не залишить Росію доти, поки у втіленні перебуває хоч би один святий.

А зараз у втіленні перебуває безпрецедентна кількість святих.

Пам'ятайте, що навіть коли ви терпите видиму поразку на фізичному плані, ви здобуваєте гігантські перемоги на тонкому плані.

Ви безсмертні. І, жертвуючи своїм фізичним тілом, ви лише стверджуєте Життя. Ви стверджуєте принципи Добра й Світла на цій планеті.

Примножуйте Світло! Творiть Добро!

Вас будуть переслідувати. Вас будуть принижувати вбогістю.

Я благаю вас витримати все це. Як ви витримували протягом всієї важкої історії цієї країни.

Небагато залишилося, улюблені. Потерпіть.

Час змінився, і те, що не видно вашим очам, бачу я зі свого вознесеного стану.

І я кажу вам, Росія ‒ велика країна. І її могутність зосереджена зараз на тонкому плані.

І ви знаєте, що план Бога, задум Бога буде здійснений, незважаючи на будь-який опір сил пiтьми.

Скільки б поранений звір не шаленів, кінець вирішений наперед.

Недовго залишилося чекати. Потерпіть, улюблені.

Я надам вам допомогу. Я надам вам всю допомогу, яку мені дозволено буде надати вам. Звертайтеся до мене по допомогу у ваших молитвах.

І нехай ваші серця наповняться радістю від передчуття швидкої великої перемоги!

Я ЄСМЬ Владика Микола
перебуваю з кожним світлоносцем Росії.