Настав час повернутися в Отчий Дім

Улюблений Альфа

8 березня 2005 року

Діти мої улюблені, Я ЄСМЬ Альфа. Я подолав величезну відстань, не фізичну відстань, а відстань всередині свідомості цього Посланника, щоб мати можливість говорити з вами зараз.

Діти Землі, наблизився той час космічної можливості, про який ви чули з вуст посланників і пророків протягом останніх кількох тисяч земних років.

Це час прямого й безпосереднього спілкування, коли ваші органи чуття не будуть більше обмежувати ваше сприйняття Божественної Реальності. Це час переходу на новий рівень свідомості, тонший рівень.

Погодьтеся, що можливості ваших органів чуття і можливості вашої свідомості надто обмежені.

Ви уловлені в пастці вашої обмеженої свідомості, у яку самі вибрали потрапити. Ви думали, що будете господарями своєї долі, своєї планети. Ви хотіли стати подібними до богів, але заздалегідь обмежили ваш світ рамками цієї планети.

І так само, як настає час, коли з яйця має вилупитися пташеня,  настав час космічної можливості, коли ви повинні нарешті вийти за межі вашого світу.

Як досягти цього? Чи треба будувати все нові й нові, усе досконаліші літальні апарати, дедалі більш потужні телескопи?

Ні! Всі досягнення далеких світів і безмежності, про які вас попереджали пророки й посланники минулого, лежать всередині вас.

Ви створені за образом і подобою Божою, і, отже, немає нічого неможливого для вас у вашій творчості.

Творіть! Створюйте! Спрямовуйтеся!

Шукайте й знайдете.

Шукайте не в зовнішньому світі, що оточує вас. Шукайте у глибині свого серця.

Слухайте серце. Ніколи не переривався цей найміцніший у світі зв'язок між вашою істотою та мною, вашим Отцем. Просто, як всім дітям у перехідному віці, вам була властива самовпевненість, ви хотіли спробувати себе самі. Випробувати себе. Я не перешкоджав вам. Ви робили все, що хотіли, зі своїми тілами й зі своїм світом.

Але настала межа, закінчився той час, який був даний вам для експериментування.

І пора повертатися додому, до Отця.

І багато хто не повернеться. Тому що понадіялися, надто понадіялися на тілесний м'яз, на хитку ілюзію, що навколо вас у вашому ілюзорному світі.

Ви створили ілюзію за допомогою своєї свідомості, користуючись моєю енергією. І ви самі загрузли в цій ілюзії.

І як діти, коли зустрічаються з якоюсь трудністю, шукають допомоги й звертаються за допомогою до своїх батьків, так само й ви повинні тепер звернутися за допомогою до мене, вашого Отця на Небесах.

Настав момент повороту циклів, коли на зміну розгортання ілюзії настає інший етап космічної п'єси ‒ згортання проявлених світів.

Можливо, ви знайомі з деякими східними системами світобудови. Дихання Єдиного. Видих Брами. Вдих Брами. Розгортання Всесвіту і згортання його.

Це не одночасний процес, одна поворотна точка триває кілька мільйонів років, і ця тривалість різна для різних систем світів залежно від ступеня матеріальності світу.

Для вас зараз важливо зрозуміти, що закінчився час множення ілюзії та настає час згортання ілюзії.

Це займе багато часу за земними мірками. Але цей процес вже почався. Чи хочуть деякі неслухняні діти або ні. Ілюзія повинна бути згорнута. Свідомість повинна бути змінена.

І все, що упирається, чинить опір Законові, буде просто відправлено на переплавку в космічній печі, подібно до торішньої трави або соломи.

Коли діти виростають, вони йдуть з рідної домівки. Вони йдуть  по життю, створюють, творять своє життя, експериментують. На жаль, блукаючи життєвими дорогами, не всі повертаються в рідну домівку.

Я зараз зву вас Додому. Я звертаюся до всіх моїх синів і дочок. Я люблю вас всіх, незалежно від того, що ви робили неправильно в цьому або в будь-якому іншому зі своїх життів.

Настав час повернутися в Отчий Дім. Я прийшов, щоб пробудити вашу свідомість, вашу пам'ять про ваш Початок.

Я прийшов вам нагадати про вашу першу Любов.

Поверніться. Почуйте мій Поклик.

Спрямовуйтеся до контакту з тонкими світами у своєму серці. Почніть пізнавати іншу реальність. І вона ввійде у вашу свідомість. Ваша свідомість розшириться та буде здатна все більше й більше сприймати тонкі світи.

І спаде полуда з ваших очей, і ви побачите Ангелів та елементалів. Ви побачите Царство Боже навколо вас. Те царство, якого ви прагнули досягти в цьому фізичному світі, прийде до вас, у міру того як ви будете відмовлятися у своїй свідомості від цього фізичного світу.

Дерзайте. Спрямовуйтеся.

І я зустріну вас із розпростертими обіймами в Отчому Домі.

Я ЄСМЬ Альфа, ваш Отець на Небесах,
і я очікую вашого повернення з терпінням і Любов'ю.