Новий Вихід настає! Старе й не здатне до еволюційного розвитку буде стерте з лиця Землі

Санат Кумара

19 грудня 2019 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

Довга перерва в Нашому з вами спілкуванні викликана тим, що Ми вичерпали можливість, даровану Нам Вищими Радами цього Всесвіту для спілкування з людством Землі.

Необхідно підбити підсумки.

У найперших Моїх Посланнях, з якими Я приходив до вас через цього Посланника, Я говорив про те, що людство підійшло до небезпечної межі коридору Божественної еволюційної можливості, за якою йому загрожує небуття.

Вознесені Сонми завжди намагалися зупинити людство біля небезпечної межі. Одним із засобів є Наше спілкування з людством Землі через Наші Послання. Мета Послань ‒ повернути людство на безпечний еволюційний шлях розвитку.

Я говорив про те, що людство не може існувати, якщо воно відірвало себе від Бога. Якщо відбувається відрив від Бога, то це подібно до ракової пухлини. Зосереджене на задоволенні своїх бажань і примх людство, роздмухуючи свої бажання та пристрасті перестає відповідати Богозадумові й не здатне продовжити своє існування.

Не Ми знищуємо людство. Людство саме знищує себе. І всі винаходи науки стають знаряддями вбивства, коли відбувається відмова від Вищого Морального Закону, Божественного Закону в житті людей.

Ми постійно робимо спроби повернути людство на безпечний еволюційний шлях розвитку. Ми посилаємо Наші місії одну за одною.

Оскільки Я кажу зараз через російського Посланника, то доречно згадати ключові Наші місії в Росії, які Ми робили за останні 100 років.

Перш за все ‒ це Сім'я останнього російського царя, яка вся складалася з Наших посланників.

Що сталося із цією родиною? Їх всіх вбили. І досі відбувається жахлива наруга над пам'яттю невинно убієнних.

Згадаймо іншу родину, яка була нами послана в Росію. Це сім'я Реріхів. Вони змушені були втекти з Росії, і багато десятиліть саме ім'я Реріх не вимовлялося на їхнїй батьківщині. І навіть зараз відбувається жахливе паплюження фокусу Світла, закріпленого Нами в музеї Реріха у столиці Росії.

Ми знову споряджаємо Нашого Посланника, через яку Я даю це Послання. І що відбувається? Ашрам Нашого Посланника опоганюється і спалюється, Посланник змушена поневірятися по країнах, містах і населених пунктах, чужим будинкам і готелям, наче у неї немає батьківщини. Дистанційні тортури сучасними видами зброї проводяться регулярно й поступово знищують здоров'я Нашого Посланника.

Ось підсумок Наших трьох ключових місій у Росії протягом останніх 100 років.

Ми багато разів казали про те, що за тим, як ви ставитеся до Наших посланників, ми судимо про рівень свідомості людства. Тільки на одній якості шанування та поваги Наших вісників можна було б піднятися на необхідний еволюційний рівень. Однак і ця, здавалося б, проста можливість втрачається протягом 100 років.

Ми не можемо більше продовжувати.

Відбувається жахливе спотворення енергії, що з такою любов'ю вливається Нами через Наші Послання у ваші серця. Енергія дається вам для того, щоб ви піднімали свою свідомість, розвивали в собі Божественні якості й сходили східцями еволюційного розвитку.

Замість цього ви берете енергію та продовжуєте витрачати її на отримання задоволень від життя.

Багато Владик пожертвували частиною Своїх каузальних тіл для того, щоб тривала Божественна можливість з передачі Наших Послань.

Чим пожертвували ви? Що ви зробили, щоб захистити Нашого Посланника?

Я щойно покинув засідання Кармічного Правління.

Питання стоїть як ніколи гостро й драматично. Так гостро й драматично питання не стояло із часу Атлантиди.

Владики Карми схильні відпустити колесо карми, яке всі останні роки втримувалося Ними шляхом неймовірних зусиль.

І це колесо пройде по Землі від краю та до краю. Із заходу на схід і з півдня на північ.

Коли дим розсіється та попіл осяде, Ми повернемося, і через деякий час люди нової цивілізації зможуть отримати від Нас навчання.

У своєму минулому Посланні Я вказував вам на останню можливість, яка була узгоджена Мною з Кармічним Правлінням. Я просив про захист Нашого Посланника. Як знак того, що ви залишилися стояти на східцях Ієрархії. У такому випадку Ієрархія зберегла б за собою право захищати вас далі.

Але терміни пройшли, і дарована вам Мною можливість була втрачена. Нема кого звинувачувати в тім, що трапиться.

Це був Ваш вибір, який п'ять поколінь світлоносців Росії зробили протягом останніх 100 років.

Чому я кажу про Росію та не згадую інші країни? Тому що в цей час Росія була для нас ключовою країною, через яку ми планували змінити ситуацію на всій планеті.

Це пов'язано з поточним історичним моментом і географічним положенням цієї країни.

Новий вихід настає! Старе й не здатне до еволюційного розвитку буде стерте з лиця Землі.

Ваш індивідуальний вибір, якщо він правильний, ляже у скарбничку світового еволюційного досвіду.

Ніколи не забувайте, що ваш основний вибір робить вас безсмертними або смертними. І це вибір того, що для вас головне ‒ Бог або смертний, ілюзорний світ, що оточує вас.

Я був з вами цим днем.

Я ЄСМЬ Санат Кумара.