Ми шукаємо тих, хто здатний вийти у своїй свідомості за межі ілюзії, що оточує вас

Господь Шива

5 січня 2006 року

Я ЄСМЬ Шива, який знову прийшов до вас через мого Посланника.

Зберігайте вашу турботу про мир у ваших серцях. Вдумайтеся в сенс цієї фрази. Ця фраза говорить про мир або спокій всередині ваших сердець, і ця фраза говорить про турботу про все, що вас оточує. І насправді все, що вас оточує, залежить від того, що відбувається всередині вас. Ваша залежність від вашого  внутрішнього стану абсолютна. І немає нічого зовні вас, що змогло б накласти відбиток на ваш внутрішній стан, якщо ви досягаєте досконалості в управлінні своїми думками й почуттями.

Яка велика різниця в рівнях свідомості існує на Землі. Ви знаєте, що для багатьох людей, які живуть на планеті Земля, те, що я сказав вище, позбавлено всякого сенсу. І та глибока інформація, яка міститься в цих фразах проходить повз їхню свідомість, не залишаючи жодного сліду.

Чому? Тому що рівень їхньої свідомості й рівень їхніх вібрацій не дає можливості вловити сенс цих слів. Тільки ті люди, вібрації котрих перебувають на самому верхньому діапазоні, допустимому у вашій октаві, здатні відгукнутися на ці слова й перейнятися їхнім сенсом.

Насправді все, що вас оточує, є величезною ілюзією, яка існує та підтримується тільки завдяки вашій свідомості, тільки завдяки тому, що ви перебуваєте у вашому світі, і те, що вас оточує, викликає у вас інтерес. Куди направлена ваша увага, туди тече ваша енергія. Ваша енергія тече туди, про що ви думаєте, туди, що викликає ваш інтерес.

Уявіть собі, якби всі люди втратили одночасно інтерес до навколишньої дійсності. У вас у всіх одночасно зникло б бажання володіти речами вашого світу, мати ці речі. Ви втратили б інтерес до отримання насолоди у вашому світі. Це не означає, що ви б втратили сенс вашого існування. Просто сенс вашого існування перемістивсь би в інші октави, більш тонкі й витончені.

Що сталося б з тим світом, який вас оточує, у такому випадку?

Цей світ перестав би існувати й поступово розчинився, як міраж.

Я ЄСМЬ Шива. І я приходжу до вас, тому що одна з функцій, яку я виконую в цьому Всесвіті, ‒ я згортаю світи. Я є руйнівником ілюзії. І я керую процесом згортання ілюзії.

Настав момент, коли ваша свідомість повинна бути розвернута обличчям до реальності, для того щоб ілюзія перестала існувати.

Ви думаєте випадковим є моє відвідування вас і мої бесіди з вами через мого Посланника. Ні, просто настав момент, коли спочатку невелика кількість індивідуумів, які перебувають у втіленні, потім все більша й більша кількість індивідуумів здатна буде сприймати цю нову інформацію, що дається нами.

Ваш світ подібний до купи дров. І достатньо піднести сірник і запалити кілька сухих дров, як вся купа стає охопленою вогнем. Зараз ми ведемо пошук тих з вас, хто здатний горіти. Тому що не всі дрова ще готові. Багато ще сирих. Але коли все більша й більша кількість людей  буде здатна засвоювати наші вібрації та нову інформацію, яку ми даємо, увесь ваш світ буде охоплений вогнем, і від всього вашого ілюзорного світу не залишиться і сліду. За космічними мірками цей процес займе зовсім небагато часу.

Тому ми ведемо пошук серед вас і шукаємо тих, хто здатний нести вогонь, Світло, енергію, наші вібрації.

Тому ми говоримо про те, що ті, хто продовжує чіплятися своєю свідомістю за той світ, який вас оточує, належать минулому.

Завжди існують люди, які вважають за краще відстоювати старе внаслідок  консервативності свого мислення та відсталості своєї свідомості. І завжди є люди, які прагнуть до нового. Ми шукаємо таких людей. Ми шукаємо тих серед вас, хто здатний сприйняти нове мислення та нову свідомість. Ми шукаємо тих, хто здатний вийти у своїй свідомості за межі ілюзії, що оточує вас.

Піднятися вгору. До тонких світів. До зоряних світів.

Покинути обмежений світ рідної планети й вилетіти з гнізда у простори Всесвіту.

Ми шукаємо сміливих і спрямованих.

Тих, хто не боїться нового й незвіданого.

Хто з вас здатний зробити крок у невідомість? Ви знаєте, що тільки ті люди, які у своїй свідомості здатні подолати обмеженість тривимірного світу, що вас оточує, здатні піднятися до пізнання Вищих Світів.

Життя не закінчується. Життя нескінченне. Просто життя переходить у нові форми.

І цей процес подібний до вічного руху, вічного кружляння. Що ніколи не припиняється та ніколи не зупиняється.

Тільки той, хто не пережив жодну зиму, не може повірити, що за зимою настане весна, а потім літо.

Зараз ваше існування на планеті Земля нагадує існування в умовах дуже суворої зими, яку ви породили своєю свідомістю.

І ви повинні зрозуміти, що цей ваш стан минущий. І він зміниться.

Тому ми звемо вас до змінення вашої свідомості. До готовності до перемін. До спрямованості до більш піднесених станів.

Це не означає, що ви позбавитеся тих радощів, які ви звикли отримувати в навколишньому житті. Просто ваше сприйняття набуде більшої витонченості. І ті насолоди, які ви здатні будете відчувати, перевершать всі ваші очікування. Бо жодні земні насолоди не можуть зрівнятися з тими насолодами, які ви здатні відчувати в тонких світах.

Поступовість змінення вашої свідомості є запорукою того, що той складний етап, на якому перебуває ваша цивілізація, буде подоланий як можна спокійніше.

Але ви знаєте, що коли пташеня не поспішає розстатися з рідним гніздом, то турботлива мати підштовхує його до нового життя. До отримання свободи польоту. Але для цього необхідно зробити перший крок і вийти за межі вашої людської свідомості й навчитися мислити категоріями, не пов'язаними з вашим світом і обмеженнями вашого світу.

Я ЄСМЬ Шива.
І я приходив, щоб навчити вас,
як руйнувати ілюзію у вашій свідомості.