Шлях Посвячень відкритий завжди для тих душ, які віддані Богу й Владикам

Господь Майтрейя

19 грудня 2018 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який знову прийшов до вас з великої Милості Небес. Солодкі хвилини нашого спілкування так рідко доводиться переживати. І цього разу Я прийшов виключно з космічного Милосердя та Жалю. Тому що Вознесені Сонми знають, як важко зараз доводиться світлим душам у втіленні, коли морок все згущується та згущується.

Я згадую перші наші зустрічі через цього Посланника. Пам'ятаєте, як Я запрошував вас у мою Школу Містерій? О, це було незабутньо! Ціла ватага заповнила клас для невознесених чола до повної повні.

Однак рік проходив за роком і місця у класі порожніли й порожніли. Поки нарешті останні учні не залишили Мою Школу в Моїй Обителі на тонкому плані.

Хтось просто забув, що записався в Мою Школу Містерій, хтось знайшов інший, легший шлях, а хтось допустив найстрашніший гріх – зраду.

Двері Моєї Школи як і раніше широко розкриті. Однак немає більше бажаючих навчатися у Мене.

Ті, хто покинув стіни Моєї Школи, уже не зможуть у цьому втіленні повернутися до них. Більшості колишніх учнів потрібно 7 втілень, щоб отримати нову можливість навчатися у Школі Посвячень.

Деякі, хто допустив тяжкий гріх зради, з великою часткою імовірності ніколи вже не зможуть навчатися під Моїм особистим керівництвом.

Грандіозна Божественна можливість втрачена. Однак сьогодні Я прийшов не для того, щоб соромити вас або доводити до смутку. Моїм завданням є пояснити вам ті слідства, які випливають з ваших виборів. Людство має дуже коротку пам'ять і тому мало хто може простежити зв'язок навіть власних виборів і наслідків цих виборів.

Вибори, що визначають подальший хід розвитку цивілізації, робить, переважно, передова частина людства. Кращі, хто перебуває у втіленні. У теперішній час вибори зроблені, і ви неминуче стикнетеся з наслідками цих виборів.

Іноді душі необхідно прийняти гіркі ліки страждань, щоб вона усвідомила допущені помилки й розкаялася в них.

Страждання очищають душу й відкривають нову можливість.

Покаяння та каяття наполовину зменшують кармічний тягар і наполовину зменшують страждання.

Вознесені Сонми завжди поруч з вами. Ми ніколи не залишаємо вас за жодних обставин. Однак ви самі відділяєте себе від Бога й Вознесених Сонмів. Ця відділеність позбавляє вас Божественних станів свідомості: Радості, Любові, Спокою та Гармонії.

Ми нікуди не пішли.

Ми – постійно з вами.

Однак тепер вам буде потрібно більше зусиль, щоб почути Нас і зрозуміти Наше Вчення.

Якщо звернутися до аналогії вашого світу, то всі ці 14 років, які Ми давали Вчення через Нашого Посланника, Ми проводили своєрідну презентацію Нашого Вчення, подібну до тієї, яку ви самі проводите на виставках та у крамницях.

Ми підійшли до вас впритул і представили Наше Вчення. Я сам разом із цим Посланником проводив три заходи, на яких не тільки являв Свою присутність, але й проводив Благословення. За допомогою алмазу Я передавав імпульс всередину вашої істоти, що здатний розбудити вашу Божественність і спонукати вас знайти Внутрішній Шлях і слідувати ним.

Сотні людей отримали Мій імпульс і Моє повчання.

Однак отримана Божественна енергія була витрачена не на Божественні справи ...

Ми підійшли дуже близько до невознесеного людства за допомогою Нашого Посланника. Ми достатньо повно представили Наше Вчення. І зараз, коли всі вибори зроблені, Ми поставимо книги з Нашим Вченням на найвищу полицю, поряд з найвищими вченнями, які будь-коли даними людству.

І тепер ви самі шукайте шляхи, як вам отримати доступ до Вчення.

Людство не цінує те, що дається вільно й даром.

Що ж, дерзайте й здобувайте знання своїми власними зусиллями.

Майже 12 років тому Я звернувся через Посланника до людей Росії і просив їх подбати про Нашого Посланника.

Минуло 12 років. І який результат?

Будинок, у якому приймалися Наші Послання і який побудувала сама Посланник, згорів1.

Ашрам, у якому Ми виливали наше Світло протягом 5 років, спаплюжений і розорений.

Форпост Владик на землі Росії ліквідовано.

Сумний підсумок.

І дуже шкода, що людство в особі своїх кращих представників вибрало не той шлях, якому навчаємо людство Ми, Вознесені Сонми.

Однак Я маю вам нагадати, що Шлях Посвячень – це індивідуальний шлях. Це Шлях, який дає вашій душі шанс за одне втілення досягти наступного рівня еволюційного розвитку. І тепер цей Шлях відкритий, незважаючи ні на що. Оскільки зовнішні обставини стають все суворішими й суворішими, то й заслуги душі, яка слідує Шляхом, незважаючи на зовнішні перешкоди, багаторазово зростають.

Якщо навіть все людство буде слідувати впевненою ходою у прірву, ваше завдання спиратися на Бога всередині вас і чинити відповідно із Совістю в найважчих ситуаціях.

Вибір завжди один: ви вибираєте безсмертя для вашої душі, або ви вибираєте ситне й комфортне життя для вашого тіла.

Відбувається те, у що ви вірите.

Якщо ви вірите в Бога й Вознесених Владик, рано чи пізно ви будете серед Нас.

Якщо ви вибираєте зовнішній, ілюзорний світ з його спокусами й втіхами, то ви залишитеся в цьому світі, а світ припинить своє існування.

Суть нашого Вчення дуже проста. Однак для того, щоб зрозуміти цю суть, треба мати певний енергетичний рівень.

Через помилкові вибори ви створюєте карму або енергетичний бар'єр, який відділяє вас від Нашого світу.

Ваше завдання на цьому етапі – повернутися до Божественних станів свідомості.

Шлях Посвячень відкритий завжди для тих душ, які віддані Богу й Владикам.

Божественна Милість з передачі цього Послання вичерпана, і Я прощаюся з вами.

Тільки моя Любов до людства дозволила виявити диво з передачі цього Послання.

Я ЄСМЬ Майтрейя.

 

____________________________________

1 19 квітня 2012 року сталася перша велика пожежа на території Ашрама  Посланника. Навколо  будинку вигоріло майже 10 га лісу. Рівно через три місяці 19 липня 2012 року друга пожежа розгорілася біля Навчального центру, побудованого неподалік від Ашрама. Вогонь вдалося загасити. 16 березня 2018 року під час третьої пожежі будинок Посланника повністю вигорів.