Я зву вас до пробудження, до Нового Дня та до нової реальності!

Елохім Циклопей

20 червня 2019 року

Я ЄСМЬ Елохім Циклопей.

Мій сьогоднішній прихід пов'язаний із цілою низкою подій, які сталися останнім часом.

Для того, щоб викласти навіть найважливіші з них, Мені потрібно надто знизити Свої вібрації, а вам доведеться постаратися підійти у своїй свідомості якомога ближче до Мене.

Отже, нам належить піднятися над суєтою та спрямувати погляди над подіями, що відбуваються на Землі.

Я зберігаю Богобачення для ситуації на планеті. Але ви знаєте, що без втілених представників Братства на Землі Нам важко слідувати Божественному плану для планети.

Величезна Божественна диспенсація, яка почалася 15 років тому, передбачала змінити хід розвитку цивілізації на планеті й направити його течію в Божественне русло.

Для виконання цього завдання у Священнообителях Братства були підготовлені кращі душі. Вони пройшли відповідне навчання та горіли бажанням докласти всіх своїх сил і здібностей, щоб допомогти якомога більшій кількості душ на планеті Земля якомога швидше вийти на Божественний шлях розвитку.

Для цього було потрібно в найкоротші терміни створити зразок на фізичному плані, наслідуючи який можна було б поширити на планеті вірні зразки, насамперед у галузі освіти дітей.

Однак у Всесвіті діє, і є одним з основних, Закон Вільної Волі. Втілений індивідуум робить вибори й приймає рішення виходячи із цього Закону Вільної Волі. І навіть тоді, коли Ми ясно бачимо, що душа робить невірні вибори й відхиляється від прийнятого нею самою перед втіленням Божественного плану, Ми не можемо втручатися.

Таким чином цілий передовий загін, призваний змінити хід еволюції на планеті, кожен його член, зробив вибори, які не відповідають прийнятому ним самим плану перед втіленням.

Боляче усвідомлювати весь тягар карми, яка лягла на душі цих людей.

Ми продовжуємо зберігати Богобачення, відповідно до якого змінення ходу еволюції на планеті в Божественний бік повинно почати відбуватися на території, яку займає саме зараз Росія.

Однак низка виборів багатьох людей призвела до погіршення кармічної ситуації. Внаслідок невірних виборів свідомість людей звузилася. Свідомість звузилася настільки, що багато душ не розуміють, що відбувається та до чого прагнути.

Багато хто не здатний навіть сприймати повною мірою Наші Послання та Наше керівництво.

В умовах, що склалися, не вдасться обійтися без втрат, лих і нещасть. Є імовірність, що Росія, як країна, яка не виконала свого Божественного призначення, у тому вигляді як вона існує зараз, припинить своє існування.

Однак це не означає, що ми відмовилися від Наших планів для цієї країни й для людства в цілому.

Нова Епоха з новими енергіями нестримно вривається в життя на планеті Земля!

Старі енергії та старі способи управління приречені!

Нове покоління світлоносців, покоління 21-го століття, підготовлено Нами в Наших Священнообителях. Саме зараз настав час, коли це нове покоління вступає у свій активний вік.

Ці полум'яні душі позбавлені догм, які тяжіли над дотеперішніми поколіннями. Вони готові до перемін, і самі енергії Нової Епохи підштовхують молодь до Божественних змінень у всіх сферах людського життя.

Однак оскільки попереднє покоління не подбало про виховання дітей і молоді, то головна небезпека, яка загрожує молодому поколінню, ‒ це спокуси й зваби, що роздмухують бажання та спонукають до небожественних звичок та уподобань.

Чим важче випробування, тим більше заслуг набуває душа, проходячи ці випробування та здобуваючи перемогу над ілюзорним виявом!

Через кілька років у разі успішних виборів нового покоління може відкритися нова Божественна можливість.

І Ми з нетерпінням очікуємо, коли нове покоління світлоносців вступить у життя та візьме на себе всю повноту кармічної відповідальності.

Наступний космічний цикл настає! Ще більш потужні енергії сходять на Землю. У цих умовах, в енергіях Нової Епохи, зможе існувати тільки те, що задовольняє Божественним принципам у всьому.

Священнообителі Братства в цей час готують до втілення наступну плеяду світлоносців.

Тому Я не втомлююся повторювати, що на вас, хто перебуває у втіленні зараз, лежить кармічна відповідальність за прийняття та виховання цих душ.

Міцний фундамент Учення надійно заснувався на планеті. Однак потрібна турбота й опіка над новими поколіннями людей, які покликані повністю змінити планету.

Багато душ, які перебувають у втіленні й зробили невірні вибори, уже зараз розкаялися та бажають справою виправити свої помилки.

Улюблена Гуань Інь, Богиня Милосердя та Жалю, уже винесла на засідання Кармічного Правління, яке зараз проходить, питання про пом'якшення кармічного тягаря для цих душ, що розкаялися.

Улюблені, ви перебуваєте у втіленні для того, щоб усвідомити свою безсмертну природу й перемогти ілюзорні сили.

Ви повинні, кожен, здобути перемогу над ілюзорним виявом. Ви здобуваєте перемогу над своїми недоліками, своїми неякісними станами свідомості. І ця ваша внутрішня перемога відображається у фізичному вияві.

Чим більша кількість індивідуумів здобуває перемогу над собою, тим швидше прийде Золотий Вік на Землю.

Я зберігаю бачення Золотого Віку на планеті.

Сьогоднішня ситуація на планеті нагадує нічні кошмари.

Я зву вас до пробудження, до Нового Дня та до нової реальності!

Завжди Перемога!

Я ЄСМЬ Елохім Циклопей