Наша Місія в Росії завершена

Санат Кумара

20 червня 2018 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Мій сьогоднішній прихід викликаний необхідністю донести до вас, улюблені, останні звістки із засідання Кармічного Правління.

Мені випав сумний обов'язок сповістити вас про те, що Наша Місія в Росії, яку Ми проводили протягом останніх 14 років через Нашого Посланника, завершена.

Кармічне Правління було змушене ухвалити подібне рішення, тому що всі Наші багаторічні спроби донести до жителів Росії Наше Вчення не увінчалися успіхом, а також всі Наші ініціативи були відкинуті.

Підтвердженням цьому на фізичному плані є осквернення Ашрама Нашого Посланника й неодноразовий підпал всього, що було створено з такими зусиллями протягом багатьох років.

У таких умовах Ми не можемо продовжувати Нашу Місію. Я скажу вам більше: жоден посланник не може бути більш посланий і жодна місія Світла не може бути більш здійснена Нами в Росії в найближчому майбутньому. І це цілком виправдано. Чи будете ви знов і знов намагатися стукати в дім, з якого вас женуть у найгрубішій формі?

Ми намагалися достукатися до сердець людей у Росії протягом багатьох років. І отримали тільки плоди, які свідчать про те, що Нас відкинули. Всі Наші зусилля були марні.

Як ви вже знаєте з Наших Послань, за допомогою Нашого Посланника Ми намагалися дати людству найкраще, найдосконаліше Вчення, яке людство здатне було сприйняти в теперішній момент. Ретельно були вибрані історичні терміни й місце докладання зусиль. Цього разу це була Росія. Ми сподівалися, що за допомогою властивих народу цієї країни якостей віри й відданості Вищому Закону Нам вдасться вказати інший шлях розвитку цивілізації, заснований не на культі задоволень і споживання, а на вищих духовних цінностях, на вірі й любові.

Ми зробили все, що було в Наших силах, улюблені. І нам немає в чому дорікнути Нашого Посланника. Вона стійко трималася перед лицем всіх нападів і зрадницьких дій.

Однак Ми не можемо діяти проти вашої вільної волі. Колективна свідомість народів Росії зробила свій вибір. І цей вибір не пов'язаний з Божественним Шляхом, якому Ми навчаємо людство Землі.

Тому Ми віддаляємося. Ми не будемо більш намагатися знов і знов достукатися до ваших закритих наглухо сердець.

Що ж далі? Далі набуває чинності великий і справедливий Закон ‒ Закон Карми.

Тоді, коли люди нехтують Нашими наставляннями, коли вони відкидають Наших посланників і переслідують їх, це створює карму. Ми багато разів говорили про те, що карма з Нашим Посланником рівносильна кармі з Богом. А це один з найважчих видів карми на Землі.

Тому зараз настав час сходження карми.

Страждання, біди, нещастя, війни, утрати, голод, хвороби ...

Страждання іноді здатні очистити душі людей, і це може відкрити нову можливість, із часом.

А зараз Ми віддаляємося. Ми не будемо більше стукати у двері дому, звідки Нас женуть і звідки Нас переслідують.

Настає час сходження карми. Однак Ми ніколи не ляскаємо дверима. Ми завжди залишаємо Наші двері трохи відчиненими.

Є ще одна можливість змінити ситуацію. І ця можливість пов'язана з тими людьми, які досягли певних духовних досягнень. Учення дається всім абсолютно безкоштовно. І кожен може використовувати його на свій розсуд. Однак є душі, які вже мають певні досягнення з минулих втілень. Це ‒ лицарі Духа! Воїни Світла!

Саме ви можете змінити ситуацію! Настала ваша черга!

Ви зобов'язані стати на захист Нашого Посланника.

Кожна стріла брехні, спрямована проти Нашого Посланника, повинна зустріти щит Правди на своєму шляху.

Кожне щупальце наклепу повинне бути відсічене мечем Істини.

Кожна провокація і кожен виступ протилежних сил мають зустріти відсіч Наших воїнів, які стоять пліч-о-пліч під нашими прапорами.

Зрада є одним з найважчих гріхів. Для вас настав момент вибору: будете ви відстоювати Божественну Істину за всяку ціну, навіть ціною власного життя, або зробите вигляд, що вас нічого не стосується і будете прикривати своє боягузтво й лінь, зображуючи любов і покірність обставинам.

Ще раз повторюю: на певному етапі духовного Шляху ваш обов’язок ‒ відстоювати Істину.

Якщо ви цього не робите, то для вас це рівносильно зраді.

На теперішній момент часу ‒ це єдина можливість змінити на краще перебіг подій.

Бог полаяним не буває. І немає звитяги вище, ніж відстоювати Вищий Закон у цьому світі.

Ваш вибір: ви вибираєте безсмертя або ви вибираєте тлінний світ?

Ми завершили Нашу Місію в Росії. І тепер настала черга тих, хто весь цей час цікавився Нашими словами, читав Наші Послання, але нічого не робив.

Настала пора показати, як ви засвоїли Наше Вчення. Чи є серед вас гідні Вічного Життя.

Виконуйте свій обов'язок!

А Я завершую своє Послання.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.