Саме зараз настав час для вашоï роботи на благо еволюцій планети Земля!

Владика Морія

23 грудня 2015 року

Я ЄСМЬ Владика Морія!

Зараз, у цей день я прийшов до вас, мої улюблені чола.

Я надто добре розумію те, наскільки згустилися хмари й наскільки важко вам витримувати натиск протилежних Нам сил.

Здавалося б, немає нічого радісного й позитивного. Проте я прийшов запевнити вас у тім, що, навпаки, є привід радіти і є привід святкувати!

Ми вели з вами довгі бесіди й давали Наше Вчення.

І ось нарешті для тих небагатьох, хто зміг засвоїти Наше Вчення у всій його повноті, настав саме той проміжок часу, до якого ми вас готували не тільки ці довгі 10 років, які Ми давали навчання через нашого Посланника. Звичайно, ні. Ви готувалися до цієї вашої роботи протягом багатьох і багатьох втілень.

Ми не раз казали, що зараз втілені кращі наші учні. І це обумовлено суворістю часу й напруженням битви між Світлом і пітьмою.

І ось зараз для вас настав рішучий етап!

Усе, що ми робили до цього, було лиш підготовкою.

Дві сили зчепилися у глобальній сутичці за майбутнє людства: сили, що відстоюють ілюзію, і сили, які бажають повернення людства Додому, до Бога.

Тоді, коли сили напружені, коли кожна сторона пускає в хід всю свою міць, настає період хаосу. Коли все перемішалося і стає майже неможливим розрізнити, хто на боці яких сил виступає.

І саме в цей період хаосу настає ваша черга.

Протилежні сили використовують грубі важелі впливу. Грубу фізичну силу й нав'язливі образи й стереотипи.

Проте найбільш витончені й виверткі розуміють, що чим більше додається грубої сили, тим більша ймовірність самим завалитися під впливом цих сил. Тому вони використовують більш тонкі способи дії через свідомість і підсвідомість мас, упроваджуючи стани страху, агресії, ненависті й неприязні.

Проте, улюблені, усі ці стани не можуть мати продовження в Новому Світі.

Світ стоїть на порозі Нового часу. І він прийде з тією ж неминучістю, як схід сонця після ночі, якою б темною вона не була.

І в цей час кожен з вас, наших відданих чола, стає незамінним. Тому що в цей час хаосу найбільший вплив надають саме слабкі дії.

Я наведу вам приклад лікаря, який використовує метод голкорефлексотерапії.

Уявіть собі пацієнта, який страждає на серйозну недугу. Проте, якщо лікар достатньо кваліфікований, то одного слабкого впливу найтоншою голкою достатньо, щоб стан пацієнта поліпшився. А кілька подібних впливів здатні повністю зцілити пацієнта.

Наші віддані учні мають навички, що дозволяють їм втримувати всередині себе баланс енергій, у якому б зовнішньому хаосі вони не перебували.

Таким чином, вони є провідниками в цей світ Наших щонайтонших енергій, здатних змінити ситуацію у світі.

У кожній країні є Наші учні. І через них Ми здатні впливати на ситуацію у світі.

Ми раді, що настав час, коли Ми можемо використати цей наш резерв. Саме зараз настав час, коли лиш за допомогою внутрішньої моці небагатьох можна змінити ситуацію у світі на глобальному рівні.

Що ж, я бажаю вам успіху!

Завжди пам'ятайте про те, що зовнішнє визначається внутрішнім. Тому, якщо достатній кількості індивідуумів вдасться зберігати внутрішній спокій і гармонію, почуття радості й любові в будь-якому зовнішньому хаосі, то ситуація у світі може змінитися на краще буквально в лічені роки.

Проте ніколи не варто забувати, що у стані хаосу ситуація може змінитися також швидко і в гірший бік.

Тому не можна розслаблятися!

Потрібна повна готовність!

Повна зосередженість на Вищому.

Внутрішнє визначає зовнішнє.

Саме зараз настав час для вашоï роботи на благо еволюцій планети Земля!

Тільки внутрішній баланс навіть тоді, коли весь світ буде руйнуватися.

Жодна душа, яка вибрала Божественний шлях, не може пропасти!

Як тільки ви робите вибір на користь Бога, усі Сонми Небесні встають на захист вашої душі, як би зовнішні обставини не складалися.

Тому кожну мить вашого життя пам'ятайте про Бога й підпорядкуйте все ваше життя без залишку Богові й виконанню Його Закону!

Я ЄСМЬ Морія!