Учення про справедливі й несправедливі війни

Афіна Паллада

22 грудня 2015 року

Я ЄСМЬ Афіна Паллада.

Я знову прийшла до вас сьогодні.

Напевно, ви не забули Мене й пам'ятайте, що Я є членом Кармічного Правління.

Мене також знають як Богиню Істини.

І колись давно люди поклонялися мені у храмах, створених спеціально в мою честь.

Це було давно, у моїй улюбленій Елладі.

І зараз Я бажаю нагадати вам про те, що Я також є заступницею справедливих воєн.

Усе у вашому світі має двоїстий характер. Тому як вам не здасться дивним це чути від Мене, крім несправедливих воєн існують ще війни, які мають справедливий характер.

Тому, перш ніж прийняти участь у тій чи іншій війні, треба дуже добре зрозуміти ті мотиви, які рухають вами й тими людьми, які наділені владою та приймають рішення про початок війни.

Передусім ви повинні зрозуміти: чи будете ви в ході цієї війни відстоювати корисливі інтереси або ви будете обороняти свою землю, свої домівки, свої сім'ї від зовнішнього ворога, який загрожує вам і завдає свої удари по вашій землі.

Дуже важливий мотив кожного воїна, який бере участь у війні. І якщо людина йде на війну з будь-яким корисливим мотивом, то участь у війні для цієї людини буде обтяжувати її кармою неправильної дії.

Корисливим мотивом можуть бути гроші, слава, влада, посада або чин, а також військова здобич.

Закон Карми є дуже складним законом цього Всесвіту. Тому давайте розберемо, як участь у несправедливій війні відіб'ється на країні і її людях, які беруть участь у цій війні.

Звичайно, у ході будь-якої війни застосовується насильство, і гинуть люди. Тому важливо зрозуміти: яку карму буде нести та країна, яка бере участь у несправедливій війні.

Кожен, хто бере участь у несправедливій війні, несе свою частку карми. Проте у кожного учасника війни є матері, є родичі. І вся родина й навіть далекі родичі людини, яка бере участь у несправедливій війні, поділяють карму вбивств і руйнувань, що творяться.

Таким чином, послаблюється сім'я та весь рід. Що може бути причиною виродження роду фізичного й розумового.

Отже, карма несправедливої війни зачіпає навіть тих людей, які далекі від безпосередньої участі у військовому конфлікті.

Крім цього, існує карма країни, яка бере участь у несправедливій війні. Ця карма лягає на все населення країни й розподіляється між всіма членами суспільства. Переважно, це веде до припинення потоку Божественної енергії, відпущеної для країни.

Нестача Божественної енергії виявляється як відсутність достатку, голод, психічні розлади значної частини населення країни: шизофренія, одержимість, депресія, схильність до суїциду, агресії.

Звичайно, більша частина карми несправедливої війни лягає на тих людей, які приймають рішення про початок такої війни.

Проте, як Я сказала вище, кармічний тягар лягає і на кожну людину, яка проживає в цій країні. Тому що жодна війна не може відбутися, якщо не буде людей, які згодні брати участь у війні заради особистої вигоди, наживи або з метою вдосконалення своїх навичок вбивства на живих мішенях.

Здорове суспільство ніколи не дозволить втягнути себе в несправедливу війну, тому що надто добре усвідомлює відповідальність за цю війну, яка лягає на багато поколінь.

Тепер що стосується ведення справедливих воєн. У тому випадку, якщо воїн бере участь у битві з метою захисту своєї країни, своєї землі, своєї родини й не має при цьому мети особистої наживи, вигоди, якщо воїн готовий пожертвувати своїм життям безкорисливо для загального блага своєї країни, то такі дії вважаються правильними й навіть у разі смерті воїна не послаблюють сім'ю, до якої він належить, а, навпаки, енергетично підсилюють її.

Самопожертва для порятунку ближніх може розглядатися як ненасильство у випадку якщо людина готова бути живим щитом між нападниками й своїми близькими.

Цей вищий акт самопожертви створює благу карму для всього роду й країни.

Метою мого сьогоднішнього Послання було прояснення питання про справедливі й несправедливі війни.

Я думаю, що у сформованих у цей час у світі умовах, моє Вчення буде корисне для вас, і ви зможете застосувати його на практиці у ваших життях.

Я ЄСМЬ Афіна Паллада.