Я сподіваюся, що це моє Послання запалить серця тих, у кому ще жевріє іскра Божественності!

Владика Морія

21 червня 2015 року

Я ЄСМЬ Ель Морія!

Поспіх диктує суворий тон Послання.

Ми казали, що немає можливості більш давати наші Послання через нашого Посланника.

Не тому що ми не хочемо або Посланник не справляється.

Ми казали, що немає можливості давати наші Послання у зв'язку з тим, що величезна енергія, що міститься в наших Посланнях, не затребувана вами, нашими чола, які перебувають у втіленні.

На превеликий жаль ми змушені констатувати цей факт.

Багато існує у вашому світі різної інформації.

Багато різних книг і ще більш інформації розкидано на різних сторінках в інтернеті.

Але ми приходимо не для того, щоб давати інформацію. Ми приходимо для того, щоб завдяки нашій допомозі й знанням, що нами даються, ви повернулися Додому.

Ваш світ у тому вигляді, у якому він існує зараз, не може задовольнити ті душі, які пам'ятають про інший світ, Божественний світ. Ті душі, які пам'ятають про справжні відносини між людьми, які  засновані на братській Любові й Співпраці.

Ви, багато хто з вас, загубили те істинне й потаємне, що становить саму серцевину Буття.

І ніякі дрібнички й задоволення вашого світу ніколи не замінять вам тієї Істини, яка завжди з вами, але про яку ви забули за суєтою дня.

Я прийшов, щоб іще раз нагадати тим відданим серцям, з якими мене зв'язують багато й багато втілень, про ту Істину, яка лежить у ваших серцях, у глибині вашої істоти.

Вознесеним Сонмам все важче й важче достукатися до ваших сердець, покритих непроникною бронею.

Одиниці вірних і щирих залишилися у втіленні, які пам'ятають про Бога й готові  внаслідок своєї відданості й величезного жалю до людства пожертвувати своїм життям заради спасіння душ людей, які заблукали в ілюзорному світі й не бачать просвітку.

Заради небагатьох світлих душ з метою підтримки й допомоги я приходжу, незважаючи на рішення Кармічного Правління не давати більш Послання через нашого Посланника.

Мій жаль і бажання допомогти людству долає будь-які перешкоди й будь-які труднощі.

Я прийшов до вас у цей знаменний день ‒ День літнього сонцестояння 2015 року.

Сьогодні ви можете докласти всіх своїх зусиль і подумки змінити ситуацію на планеті на краще. Достатньо невеликій кількості світлоносців зберігати у своїй свідомості образ світлого майбутнього, щоб розсіяти ту пітьму, яка настільки загусла, що люди просто не розуміють напрямку подальшого руху.

Уся енергія в цьому Всесвіті належить Богові.

Бог і тільки Бог може за лічені миті змінити будь-яку ситуацію у світі.

І тільки Закон вільної волі, дарований вам Богом, заважає провести позитивні змінення у світі. Ні Вознесені Сонми, ні Сам Бог не можуть вам допомогти, якщо ви відвертаєтеся від допомоги й забули саме ім'я Бога.

Ще й іще раз нагадую вам: усі ваші проблеми й всі проблеми вашого суспільства пов'язані тільки з одним ‒ з тим, що ваша цивілізація відірвала себе від Бога.

У вашій владі отримати стільки щастя, стільки Любові й стільки Божественної енергії, скільки може витримати ваша істота.

Єдиною перешкодою є ваша карма, та негативна енергія, яка лежить між вами і Богом, що складається з помилок, скоєних вами в минулому внаслідок порушення Закону цього Всесвіту.

Протягом останніх десяти років ми давали Вчення, що містить докладні рекомендації про те, як подолати помилки минулого й набути стану внутрішнього щастя і спокою.

Проте, зараз настав етап, коли ви повинні продемонструвати, що наше навчання засвоєне вами.

Ви повинні виявити спрямованість і наполегливість при заняттях вашими духовними практиками.

Ви повинні продемонструвати, як ви засвоїли наші Послання, дані нами диспенсації та можливості.

Усе, що необхідно вам на цьому етапі для вашого спасіння, ‒ вам дано, і дано  повною мірою!

Якщо вам не під силу засвоїти дане нами Вчення, ‒ звертайтеся безпосередньо до Бога й Владик. Просіть про допомогу, просіть про позбавлення, і допомога прийде!

Але якщо ви як і раніш будете сидіти склавши руки й сподіватися на диво, то ви надто ризикуєте. Тому що час короткий і час останній.

Я сподіваюся, що це моє Послання запалить серця тих, у кому ще жевріє іскра Божественності!

Я ЄСМЬ Ель Морія!