Ми ясно вказуємо Шлях

Владика Морія

27 грудня 2014 року

Я ЄСМЬ Ель Морія!

Що ж, ось і настала пора нашого останнього Послання цього циклу.

Шкода розставатися, але час Божественної можливості закінчився.

Ми з жалем приходимо до невтішного висновку, що більшість наших енергій і зусиль, витрачених при передачі наших Послань впродовж десяти років, не була засвоєна нашими чола, які перебувають у втіленні.

Надто слабкий наш голос, ледь помітний на фоні тієї какофонії, що безперервно виливається у ваш світ з екранів телевізорів і з динаміків.

І це ще половина біди. Головна трудність полягає в тім, що ваша свідомість надійно заблокована вами самими від наших вібрацій.

Ми приходимо й невтомно посилаємо наші промені, що будять вашу сплячу свідомість.

І ось, нарешті, коли ми завдяки неймовірним зусиллям і величезній Божественній милості змогли провести у ваш світ наше безцінне Вчення, після десяти років кропіткої роботи, що ми спостерігаємо?

Ми спостерігаємо лише слабкі проблиски Божественної свідомості, тут і там розкидані по земній кулі.

Надто непереконливий для Кармічного Правління та Вищої Ради цього Всесвіту такий слабкий відгомін на наші зусилля, щоб отримати додаткову можливість і додатковий резерв енергії.

Улюблені, у Бога немає ніяких обмежень.

Для Бога можливо абсолютно все!

Однак ми змушені рахуватися з вашою вільною волею. І ми не можемо насильно змусити вас слідувати еволюційним шляхом розвитку.

Ми можемо витрачати свої зусилля і переконувати вас, але ми не можемо змусити. У цьому наша відмінність від багатьох інших вчителів і їхніх представників, які тут і там з'являються на планеті.

Ви знаєте, що ми, як Вчителі людства, постійно надаємо допомогу й постійно даємо наше Вчення протягом незліченних тисячоліть.

Але ви також обізнані про те, що ваш світ є двоїстим світом. У ньому присутні як Добро, так і зло, як Світло, так і пітьма. І кожен з вас може переконатися в цьому, уважно озираючись навкруги.

Дійсно, цей світ є сумішшю з різних протилежних виявів. І тільки завдяки Вченню, яке ми даємо про розрізнення, Ученню про Добро і зло й Вченню про Шлях Посвячень ті душі, які вибирають еволюційний шлях розвитку, здатні буквально за одне втілення вирватися з пут ілюзії.

Ми ясно вказуємо Шлях. Ми надаємо нашу допомогу всім, хто просить нас про допомогу й підтримку.

Але ми не можемо надавати вам допомогу проти вашої волі й тоді, коли ви критикуєте нас, критикуєте нашого Посланника.

Улюблені, усе Вчення дається на почутті глибокої Любові й Жалю до людства Землі. І засвоїти це Вчення ви здатні лиш на почутті безумовної Любові до Бога й Владик.

Тому тоді, коли ваші серця сповнені ненависті й пошуком винних у вашому тяжкому становищі за межами вас самих, ми нічим не можемо вам допомогти.

Погодьтеся, що набагато легше знайти винних десь зовні вас: у якійсь країні, класі або прошарку, расі чи народності, вірі чи релігії, ніж докопатися до справжньої причини всього, що з вами трапляється в житті.

Закон говорить, що все, що з вами відбувається, причиною всього, що з вами відбувається в житті, є ви самі, ваші минулі вибори й вчинки.

"Що посієш, те й пожнеш".

Тому всі мудреці у всі часи займалися лиш боротьбою зі своїми недоліками й недосконалостями. Вони дуже добре розуміли, що більш досконалій свідомості відповідає більш досконалий навколишній світ.

Тому той світ, у якому ви перебуваєте зараз, є відображенням вашої недосконалої свідомості.

І не має сенсу шукати винних у тім, що ви оточені несправедливістю, зовні вас самих.

Якщо розглядати ваше життя з погляду одного втілення, то рідко можна простежити як змінюється все, що вас оточує, коли змінюється ваша свідомість. Треба бути дуже відчуженим від суєти мудрецем, щоб зрозуміти ті, часом невловимі, змінення, які відбуваються навколо вас.

Однак, якщо ви вірите в Бога й Мудрість Його Закону, то ви розумієте, що ваше народження в певних умовах вже відповідає напрацюванням цілої низки ваших попередніх втілень.

Якщо ви твердо вирішили, незважаючи на будь-які зовнішні умови, наперекір всьому, що існує у вашому світі, слідувати Божественним Шляхом, то ваші щоденні зусилля у 100 відсотках випадків нададуть вашій душі неоціненну допомогу.

Ця допомога не обов'язково буде виявлена як багатство, здоров'я і довголіття. Але стан внутрішнього щастя, спокою, гармонії і Любові, часом має набагато більшу ціну у вашому світі, ніж багатства світу, і зустрічається на Землі у ваш час набагато рідше.

Усі наші зусилля ми спрямовуємо на те, щоб ви були щасливі й перебували в Богові.

І сьогодні я розстаюся з вами з великою надією на те, що тією чи іншою мірою ми зможемо продовжити нашу роботу з нашими відданими чола.

Я ЄСМЬ Владика Морія!