Я прийшов прояснити для вас ситуацію, яка склалася на планеті

Гаутама Будда

24 грудня 2014 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.

Я прийшов у цей день для того, щоб сказати про головне, що може зараз хвилювати й турбувати багатьох наших відданих учнів.

Я прийшов прояснити для вас ситуацію, яка склалася на планеті.

Незважаючи на те, що засідання Кармічного Правління перебуває в самому розпалі, вже мало що може вплинути на його результат. Факти й події останнього часу цілком очевидні, щоб прийняти те рішення, яке назріло, і про яке я не буду вас повідомляти.

Однак я маю повідомити деякі подробиці про ситуацію і наступну із цих подробиць ‒ насущну необхідність для ваших рішень і дій.

Ви можете самі без всякої нашої допомоги проаналізувати ситуацію на планеті. І я думаю, що навряд чи хтось із вас ризикне припустити, що ситуація змінюється на краще. Швидше навпаки ...

Ми очікували цього й завжди попереджали вас про те, що ситуація на планеті дуже важка й потрібно все ваше віддане служіння і всі ваші титанічні зусилля, щоб не просто змінити ситуацію, а переламати її перебіг і направити у сприятливе русло.

Ми доклали максимум зусиль для стабілізації ситуації на планеті, чого я не можу сказати про вас.

Надто важко визнати той факт, що всі наші зусилля, спрямовані на те, щоб наше Вчення проросло в серцях якомога більшої кількості індивідуумів, стикнулися із залізобетонною стіною нерозуміння і опору, що виходить з колективного несвідомого людства.

Циклічність розвитку Всесвіту й людської спільноти передбачає цикли розвитку й цикли спаду. Залежно від того, наскільки людство слідує Божественним Законам і готове у своїй більшості визнати верховенство Вищого Закону у своїх життях, у критичних точках розвитку людства може відбуватися глобальний злам або часткове зупинення стабільності розвитку.

Якщо висловитися точніше, то ми ввійшли у смугу несприятливого перебігу зовнішніх обставин для планети Земля.

Ви знаєте, і ми багато разів давали це Вчення, що зовнішній вияв точно відповідає внутрішнім спрямуванням більшості людства Землі або хоча б деякої критичної маси людства. Тому ми намагалися через наші Послання вплинути на свідомість найбільш передової частини людської спільноти, для того щоб через змінення свідомості вплинути на ситуацію на планеті.

Наші зусилля були постійні, і ви не можете поскаржитися, що ми хоча б один рік залишали вас без наших вказівок і нашого керівництва.

Ми давали найдрібніші деталі, керуючись якими можна було легко змінити свою свідомість у найкоротші терміни.

Можливості для передачі нашого Вчення вичерпали себе.

Усе в цьому світі має свій початок і своє завершення.

Це не означає, що ми залишимо людство й надамо його самому собі. Ні, звісно, ні.

Але ми залишаємо за собою право змінити умови нашої участі у процесах регулювання еволюції планети Земля.

Наша участь у допомозі людству продовжиться. Але це буде допомога зовсім іншого роду.

Для того щоб свідомість людства змінилася, і змінилася відповідно до вимог Божественного еволюційного Закону, існує два основних шляхи: шлях навчання основам Божественної науки за допомогою передачі Слова й шлях навчання основам Божественної науки через повернення карми за втрачені можливості й помилки.

Перший шлях у цей час вичерпав себе. Ми не можемо більше витрачати Божественну енергію марно, тому що плоди наших зусиль не відбулися.

Тому найближчим часом вам належить підійти до усвідомлення Божественних Істин з іншого боку: через страждання і втрати.

Завжди є можливість піти легшим шляхом. Але ця можливість відкрита лише для небагатьох людей, які щиро слідують Давньому Вченню і назавжди пов'язали себе з Богом.

Інша частина людства, на жаль, повинна стикнутися з поверненням тієї карми, яку вона сама створила шляхом невірного використання Божественної енергії.

Чи треба мені говорити про те, якими шляхами людству буде повернена карма?

Я думаю, що кожен з вас може сам усвідомити ці шляхи або прочитати про це в наших попередніх Посланнях, які ми невтомно давали вам впродовж останніх 10 років.

Усе Вчення нами ретельно вивірялося, і ви не можете сказати, що не отримали його тією мірою, яка доступна для вашого розуміння на цьому етапі еволюційного розвитку.

Ми не можемо довше давати те, що не користується вашим попитом.

Тому найближчим часом ви зможете зробити для себе дуже багато відкриттів, якщо перечитаєте наші Послання через призму тих подій, які відбуватимуться найближчим часом.

Кожна людина сама робить свій вибір. І кожна людина отримує сама плоди власного вибору. І ті з вас, хто обрав ілюзорний світ і зачарувався його диявольською привабливістю, ви залишитеся в обраному вами світі.

Ті з вас, хто не піддався чарам ілюзорного світу й вибрав світ Божественний, продовжать свою еволюцію на новому енергетичному рівні.

Усе Вчення про час вибору, і час відділення зерен від бур'яну, і час остаточної битви між Світлом і пітьмою багато разів було дано нами.

І зараз настає період, коли наслідки ваших виборів повинні виявитися на фізичному плані.

Завжди спочатку робиться вибір на плані думки й почуттів, потім цей вибір осідає на фізичний план.

Я сьогодні сказав вам набагато більше, ніж припустимо для вашої свідомості.

І моя сьогоднішня розмова спрямована на допомогу небагатьом, кому ця допомога може бути надана.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.