Перебувайте постійно в Любові, і все навколо вас почне змінюватися

Улюблена Мати Марія

23 грудня 2014 року

Я ЄСМЬ Мати Марія, яка прийшла до вас.

Сьогодні мені б хотілося поговорити з вами про ваші нестатки й потреби часу. Багато хто з вас звертається до мене по допомогу. Багатьом з вас я можу надати допомогу.

Однак є певна кількість душ, які так обтяжені зайвим вантажем минулих гріхів, що при всьому моєму бажанні я не можу надати допомогу. Я і мої ангели постійно перебуваємо у стані служіння та підвищеної уваги до ваших прохань і благань.

І я повинна вам сказати, що навіть у такому випадку, коли допомога не може бути надана у всій повноті, ми робимо все можливе, щоб полегшити ваші страждання.

Сльози каяття, які я часто бачу на ваших очах під час нашого спілкування, говорять мені про вас набагато більше, ніж ваші слова й навіть молитви.

Ви не можете собі уявити, яку роботу доводиться здійснювати Вознесеним Сонмам, щоб ваші душі усвідомили багато своїх гріхів і покаялися в них.

Тоді, коли каяття входить у ваше серце, ваш кармічний тягар полегшується наполовину. І половину, що залишилася, ви можете розчинити вашими щоденними молитвами й зусиллями, спрямованими на полегшення долі інших душ, які страждають.

Повірте мені, ваша допомога душам, котрі страждають, неоцінима у ваш час.

Дуже багато людей навіть не розуміють, що вони страждають. Вони не можуть зрозуміти цього, бо їм немає із чим порівняти свій стан. Вони так обтяжені своїми проблемами й турботами, що не бачать просвітку в непроглядній пітьмі життя, що оточує їх.

Тому дайте цим душам промінь надії. Відкрийте свої серця Любові й пошліть кожному серцю, яке страждає у вашому світі, частинку своєї Любові.

Адже це не складе вам труднощів? Адже вам не важко буде зігріти вашою Любов'ю запеклі серця політиків, економістів, представників влади й комерційних структур? Адже ви можете подолати в собі стереотипи й побачити, на ваш погляд, у найбільш злісних і закостенілих представниках влади й бізнесу серця людей, які просто не знають Любові.

Дуже багато людей перебувають під чарами ілюзорних сил.

Вони сплять і вві сні бачать страшні сни, і намагаються ці сни проводити у своїх життях.

А все тому, що в серцях цих людей відсутній Бог і Його вияв: Любов. Саме нестача Бога змушує дуже багатьох політиків здійснювати страшні вчинки. І якби чиясь Любов зігріла їхні серця хоча б короткочасним імпульсом Добра й Світла, то можна припустити, що багато й багато страшних наслідків їхніх дій будуть попереджені. Тому що вони зміняться. Імпульс Божественної енергії здатний розчинити страх і агресію в серцях найзапекліших злочинців і богоненависників.

І буває так, що людина в одну мить начебто пробуджується від сну, і сльози каяття самі течуть по її щоках. І людина, яка розкаялася, уже не здатна завдати шкоди іншим людям, дітям і людям похилого віку.

Тому в цей темний час не вважайте за працю зростити у своєму серці Любов і направити цю Любов тим, хто, на вашу думку, потребує цієї Любові, щоб серця цих людей змінилися. І в такому випадку ми зможемо спільними зусиллями змінити майбутнє всієї планети, яким би сумним і безрадісним воно не здавалося.

Ми можемо нашими спільними зусиллями змінити будь-яку ситуацію на планеті Земля.

І я закликаю вас не лінуватися і працювати над собою, над тими своїми недоліками, які часом все ще блокують вияв Божественної Любові у ваших серцях.

Подумайте про те, що заважає вашим серцям виявляти Любов.

Подумайте про те, як розчинити лід страху, агресії, невіри, який буквально скував ваші серця.

Подумайте, що ви можете зробити для інших людей. Не тільки для ваших близьких, але й для всіх тих людей, від яких залежить громадська думка.

Іноді одна людина, яка має достатній вплив у суспільстві, здатна змінити громадську думку й переламати негативну тенденцію у світі.

Вам треба зміцнитися у вірі, і на вашій вірі ви здатні будете пропустити так багато Любові у ваш світ, що серця дуже багатьох людей зміняться.

Усе, улюблені, можна змінити.

З Божою допомогою все можливо.

Абсолютно все. Вам треба лиш зосередити всі свої зусилля на тім, щоб Бог увійшов у ваші життя і керував всіма вашими справами й вчинками.

Щодня і день у день.

Не думайте про тих, хто забув про Бога й виявляє не найкращі людські якості. Думайте про Божественну Любов, яка щодня все росте й росте у вашому серці.

Перебувайте постійно в Любові, і все навколо вас почне змінюватися.

І якщо вам бракує віри й відданості, згадайте про мене. Згадайте про ті тихі хвилини, коли вам вдавалося зловити Мій погляд на Моєму образі й отримати відповідь на своє запитання.

Згадайте ті хвилини тихої радості нашого безпосереднього спілкування, які ви відчували нехай зрідка у вашому житті.

Улюблені, я завжди з вами!

Ми разом!

І я повністю поділяю всі ваші прикрощі й страждання і роблю все можливе, щоб максимально полегшити їх.

Нехай мир, спокій і милосердя постійно перебуватимуть з вами.

Я ЄСМЬ Мати Марія, яка любить вас і піклується про вас.