Ми просимо вас зосередити всі свої сили на підтримці внутрішнього балансу

Санат Кумара

20 грудня 2014 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

Я прийшов сьогодні з новим Посланням. Важливим Посланням.

Ви знаєте, що зараз Земля переживає дуже важкий період своєї еволюції. Для порівняння можна навести приклад різкої переміни, наприклад, у вашому житті.

Ви ходили у школу, і настав період її закінчення і переходу в доросле життя.

Ви вступили в пору зрілості, і настала пора одружитися.

Щоразу, коли ви у ваших життях переживаєте переміни, ви змушені пристосовуватися до нового життєвого укладу, перебудовувати своє життя відповідно до нього.

Ось так і зараз відбувається на планеті Земля. Ми багато разів говорили про прийдешні переміни, ми говорили про підвищення вібрацій, ми попереджали про те, що вам необхідно перебудувати себе, свою свідомість, співнастроїти її з Божественним світом.

Усе це ми багато разів повторювали в наших Посланнях. Ви також обізнані про те, що продовжити еволюцію на планеті Земля зможуть тільки ті душі, які настроєні на Бога, настроєні йти по життю Вищим Шляхом.

І зараз планета в цілому вступає в завершальну стадію процесу перемін.

Для когось ця стадія виявиться величезною Божественною можливістю прискорити свою еволюцію.

Для когось, навпаки, настануть дуже важкі часи. Кожен до цього часу вже зробив свій вибір: тлінне або нетлінне.

Ви або пов'язали своє життя з фізичним планом планети, або вибрали вічне життя.

Цей вибір зробили до теперішнього часу всі душі, які перебувають у втіленні на планеті Земля.

І цей вибір може не доходити до вашої зовнішньої свідомості, але ви можете опосередковано судити про зроблений вибір за тими плодами, що виявляються на фізичному плані.

Подивіться на ваше життя як би з боку й проаналізуйте його. Якщо ви досі не змогли підкорити ваше життя Вищому Закону, існуючому в цьому Всесвіті, то це неминуче виявляється у вашому житті як прагнення будь-якою ціною придбати блага вашої цивілізації. Ви прагнете, часом за рахунок ближнього й всупереч здоровому глузду, отримати зайвий шматок неважливо чого: ковбаси, землі біля моря, престижну посаду, задоволення.

Ви можете бути багатим або бідним, здоровим або хворим. Усе питання тільки в тім, чи готові ви поступитися принципами високої моралі й моральнісності для того, щоб отримати щось для себе у вашому світі, або ви готові пожертвувати багато чим для того, щоб світу було добре, щоб Земля могла продовжити свою еволюцію, щоб були щасливі всі живі істоти, які живуть на планеті.

Так мало треба людині для щастя. Треба просто бути співзвучною з Вищим, жити заради блага ближнього.

Багато хто думає, що бідні люди, незаможні люди ближче до Бога, а там, де багатство, там присутні всі пороки й зловживання.

Ні, улюблені. Ваш час характерний тим, що все перемішалося. І в середовищі багатих, і в середовищі бідних є люди, які вибрали Бога, а є люди, які служать своїм ненаситним бажанням.

Багато хто думає, що хворі люди тому й хворіють, що відірвали себе від Бога.

Ні, улюблені, і серед хворих, і серед здорових людей є люди, які зробили абсолютно протилежні вибори.

Саме тому ми говоримо про те, що дуже важко жити у ваш час. І саме тому ваш час дає грандіозні можливості для розвитку одних душ і надає останній шанс для інших.

І цей період часу характерний тим, що багато хто з вас зможе прозріти, пройшовши через велике страждання.

Ми багато разів пропонували вам іти легким шляхом, шляхом змінення своєї свідомості. Ви, більшість із вас, вибрали важкий шлях: шлях поневірянь і злигоднів, страждань і втрат.

Що ж, Бог і Вознесені Владики поважають вибір кожного з вас.

І ми залишимося поруч з вами, які б позбавлення і страждання не випали на вашу долю найближчим часом.

Вам треба лише попросити нашої допомоги й допомога буде надана всім тим, хто просить і молиться. Однак прошу вас завважити, що допомога буде надана вашій душі. На фізичному плані станеться грандіозне сходження карми людства.

На жаль, дуже мало що іще можна змінити ...

І потрібно все самозречення і самопожертва тих з вас, хто цілком усвідомлює що відбувається, щоб у прийдешньому найближчому майбутньому не тільки подбати про себе й своїх ближніх, але й про якомога більшу кількість душ. Часом зовсім незнайомих вам людей.

Ситуація ускладнюється тим, що навіть дуже світлі душі не мають можливості отримати достатню кількість Божественної енергії, яка дозволила б їм зберігати позитивне настроювання і радість від дотику з Вищими світами.

Тому всі свої сили направте на те, щоб втримувати всередині себе баланс енергій. Пам'ятайте про те, що зовнішнє слідує за внутрішнім.

Є багато практик і методик, що дозволяють зберігати внутрішній спокій і гармонію. І ті з вас, хто впродовж цих 10 років, які ми даємо Послання, напрацював особливий моментум досягнень, ваші зусилля зараз будуть незамінні.

Кожен з вас стає на вагу золота. Ви буквально здатні зупинити будь-який буревій, будь-який катаклізм, будь-яку війну або агресію.

Усе залежить від підтримки внутрішнього балансу.

Інші люди, засоби масової інформації, навколишнє оточення будуть провокувати вас, створювати напруженість і агресію.

Ваше завдання− перетворити вогнями ваших сердець будь-який негатив у Любов і Милосердя.

Ми просимо вас зосередити найближчим часом всі свої сили й зусилля на підтримці внутрішнього балансу.

Бог вам у поміч!

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.