Я пропоную вам бути обраними, хто надасть людству допомогу у критичний момент

Улюблена Гуань Інь

28 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Гуань Інь, Богиня Милосердя та Жалю.

Ви будете здивовані тим, що я сьогодні маю намір вам сказати.

Не тому що моя розповідь буде для вас новою, а тому що вічний Закон Милосердя та Жалю продовжує діяти у вашому світі, незважаючи ні на які вияви злісних сил.

Ми сьогодні будемо говорити про вас, про тих, хто перебуває у втіленні.

Ми будемо намагатися зрозуміти, що заважає вам стати щасливими. Що заважає вам виявляти у ваших життях тільки Божественні якості, і чому відбуваються на планеті війни й будь-які несправедливості.

Багато разів ви чули це наше Вчення. Проте щоразу знаходяться люди, які після чергового нашого Послання начебто прозрівають. Туман, що застеляв їхні очі, іноді протягом всього життя, раптом розступається, і вони ясно бачать причини своїх власних страждань і нещасть.

І, звичайно ж, ці причини лежать всередині вас самих. Як часом буває нестерпно дивитися на людину, яка прозріває в найкритичніший момент свого життя.

Буває так, що тільки нестерпне горе, страждання і нещастя приводять душу людини до прозріння. І дуже мало перебуває на Землі душ, які розуміють це й приходять до людини, котра відчуває нестерпні страждання, для того щоб полегшити долю і Служити душі, яка страждає.

Зазвичай у вашому світі не прийнято казати про людські страждання. Люди, які перебувають при смерті, у поганих умовах, не викликають інтересу у ваших засобів масової інформації. Неначе найважчі сторони життя людського суспільства не присутні у ваших життях. Ні, ви читаєте в новинах про спортивні тріумфи, про перемоги політиків. Навіть нещастя, біди й страждання подаються таким чином, наче це є сенсацією. Увесь цей матеріал та інформація, подається в засобах масової інформації таким чином, що не викликає розуміння і не розкриває причин, чому відбуваються біди й нещастя. Чому люди страждають і помирають, не відаючи причин власних нещасть.

Дуже мала кількість індивідуумів здатна відчувати справжнє співчуття та жаль. Можна сміливо сказати, що справжнє милосердя і жаль так само рідко можна зустріти у вашому світі, як справжню віру в Бога й Вищий Закон.

Я прийшла цим днем, для того щоб нагадати вам один з аспектів нашого Вчення. А саме: я прийшла вам сказати, що багато еонів років тому Великі Духи прийшли на Землю, для того щоб виконати Велике Служіння для людства Землі. Звичайно, Ми знали все. Ми знали про те, що настане час і людство постане перед великим стражданням як наслідком своїх невірних дій у минулому. Ми знали, що цей момент настане. І Ми знали, що оскільки Ми за своєю вільною волею пов'язали себе кармою з людством Землі, то й Ми повинні випити повну чашу страждань разом з людством.

Я так докладно розповідаю вам свою історію та історію інших Владик Мудрості, щоб ви зрозуміли, що ваша доля, і Моя доля, і доля інших Владик Мудрості нерозривно пов'язані.

І Ми продовжуємо своє Служіння людству навіть тоді, коли людство повністю забуває про наше існування.

Ми щодня приносимо в жертву свої духовні досягнення заради того, щоб людство Землі змогло продовжити свою еволюцію. Наше Служіння людству подібно до проходження розп'яття на хресті, тільки це розп'яття триває багато мільйонів років.

Вам складно зрозуміти суть нашого Служіння. Однак тоді, коли людина опиняється віч-на-віч зі страшним нещастям, коли її душа страждає і з її губ замість прокльонів і погроз злітають слова подяки за прозріння, яке до неї прийшло в найважчий момент її життя, тоді людина здатна зрозуміти Наше Служіння і Наш Подвиг в ім'я еволюцій планети Земля.

Сьогодні я прийшла до вас для того, щоб повідати про те, що на сьогоднішньому засіданні Кармічного Правління серед інших прийнято рішення про жертву, яку кілька Істот Світла принесли, для того щоб людство продовжило свою еволюцію.

Тепер ви є в боргу перед цими істотами Світла, які побажали залишитися невідомими.

Ви можете в наступне півріччя надати неоціненну допомогу цим Владикам. Для цього вам необхідно написати листа до Кармічного Правління і взяти на себе зобов'язання підвищеного Служіння. Прошу вас взяти на себе додаткові зобов'язання у вигляді молитовних бдінь, служіння знедоленим і нужденним. Ті з вас, хто володіє певними заслугами, можуть навіть принести в дар частину свого каузального тіла.

Усі ваші листи будуть розглянуті нами, членами Кармічного Правління.

Від того, наскільки відчутним буде ваш внесок, залежить наскільки в майбутньому людство отримає полегшення своїх страждань.

Зараз відбувається інтенсивне повернення карми людства за необдумані дії, думки й почуття впродовж багатьох тисячоліть.

Від вас, найбільш усвідомлених членів людської спільноти, хто читає наші Послання, залежить, наскільки буде полегшено кармічний тягар, що лежить на людстві.

Ваше Служіння дуже схоже на Служіння Владик Мудрості. І якщо ми, кожен на своєму рівні, зможемо нести наше Служіння на благо еволюцій планети з усією ретельністю, усвідомленістю і безкорисливістю, то тим самим вже буде досягнуто величезного результату наших спільних дій.

Я прошу вас відгукнутися на мій заклик.

Незліченні людські страждання можна легко зупинити, якщо люди усвідомлюють причину цих страждань і розкаюються у скоєних неправедних вчинках. Якщо ж людство настільки загрузло у гріхах, що не здатне усвідомлювати самостійно причину своїх нещасть, то повинен знайтися хтось, хто своїм відданим Служінням погасить частину світової карми й тим самим полегшить страждання людей.

Я пропоную вам бути цими обраними, хто надасть людству допомогу у критичний момент.

Будь ласка, прийміть на себе додаткове Служіння на благо людства.

Я з надією і трепетом очікую ваших листів. Кожен ваш лист я буду особисто читати й приймати рішення по кожному вашому листу.

Я ЄСМЬ Гуань Інь.