Візьміть за основу вашої діяльності Божественні ідеї, котрі даються Владиками

Владыка Годфре

21 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Годфре. Я ЄСМЬ прийшов через цього Посланника.

Можливо, ви не знаєте мене. Я більш відомий в Америці, країні, яку я дуже люблю, і в якій пройшли багато моїх втілень. Я стояв біля витоків цієї країни, і я завжди прагнув підтримувати принципи демократії та свободи.

Усе може змінитися, але демократія та свобода повинні залишитися в основі цієї країни. І поки ці принципи залишаються непорушними, ця країна буде процвітати.

Насправді немає нічого важливішого на сучасному етапі історичного розвитку, ніж принципи свободи й демократії, котрі мають бути в основі всіх держав, що існують у світі зараз. Свобода й демократія є гарантами того, що країна не скотиться до тоталітаризму, і будуть забезпечені сприятливі умови життя для кожного жителя країни, а не тільки для правлячої еліти.

Я цілком усвідомлюю, що сьогодні я звертаюся здебільшого до жителів Росії і тих країн, які останнім часом мало бачили в навколишній дійсності не тільки свободи й демократії, але й нічого, що хоч би віддалено нагадує свободу й демократію.

Якщо  людина народиться у в'язниці й проведе більшу частину свого життя у в'язниці, то стан вільної людини може бути настільки недоступним її свідомості для сприйняття, що розповіді тих, хто прийшов із-за меж в'язниці, можливо, здадуться їй казкою.

Свобода, це, насамперед, стан розуму, стан душі людини. І це те, до чого ви повинні спрямовуватися всім своїм єством.

Повірте мені, чим більш успішно Росія та країни, що оточують її, найближчим часом зможуть реалізувати принципи свободи й демократії у своєму житті, тим швидшим і успішнішим буде досягнення Божественних планів для цих країн у найближчі десятиліття.

Поєднання свободи й демократії з глибокою щирою вірою в Бога ‒ це те, що буде найближчим часом превалювати в Росії та країнах, що оточують її.

Я знаю, що ви зараз сприймаєте мої слова як казку. І, можливо, ви не надаєте зараз моїм словам великого значення. Хіба мало про що вам говорять Вознесені Владики, і це так відрізняється від того, що вас оточує, що здається, що це не має ніякого відношення до вас і до ваших життів.

Ви помиляєтеся, улюблені, усе, що ми вам кажемо, кожне сказане нами слово є для вас дуже важливим. Я розумію, що така велика кількість диктовок може розпорошити ваше сприйняття багатьох зазначених нами цілком конкретних речей. Тому обіцяйте мені, що ви будете перечитувати ці диктовки. Ви будете щодня найближчим часом читати по одній диктовці, даній через цього Посланника. Ви будете вдумуватися в кожне слово цих диктовок. І ви зрозумієте, що немає жодного слова, сказаного марно. Немає нічого з того, що ми вам рекомендували, що не було б вкрай важливим якраз у цей момент, саме для ваших країн, і особливо для Росії.

Будь ласка, дуже уважно підходьте до слів цих диктовок. І я прошу вас особливу увагу приділяти вправам і рекомендаціям Владик, котрі в достатку дані вам.

Улюблені, це питання вашої віри. Наскільки ви вірите, що Вознесені Сонми здатні розмовляти з вами й давати вам свої наставляння, настільки успішним буде реалізація плану Бога для Росії найближчим часом.

Мені б не хотілося згадувати зараз сумний недавній досвід Америки. Але подивіться, протягом майже всього 20 століття Вознесені Сонми давали свої рекомендації, свої знання народу цієї країни. Це був безпрецедентний вилив Світла й Божественної Мудрості.

І створюється відчуття, що диктовки Владик були сприйняті багатьма, якщо не сказати майже всіма, як черговий розважальний захід. Чимось схоже на бейсбол або театральну виставу.

Будь ласка, улюблені, ставтеся серйозно до Богом даної вам можливості нової диспенсації.

Тільки від вас самих, від того, як ви сприймете все, викладене в цих диктовках, і наскільки ви здатні будете втілити це у ваших життях, залежить успішність і швидкість перетворень для народів ваших країн.

Для Бога немає нічого неможливого, улюблені, і Бог може дати вам найкращий уряд і найкращі умови у ваших країнах. Але, якщо ви у своїй свідомості не готові прийняти цю Божественну милість, то ця милість, ця диспенсацiя так і залишиться можливістю і не зможе існувати у вашому світі.

Усі благотворні змінення в зовнішніх обставинах ваших життів і у зміненні умов існування всередині ваших країн визначаються тільки рівнем вашої свідомості й тим, наскільки ви у своїй свідомості готові прийняти принципи Божественного керівництва для вашої країни й Божественну допомогу для вашої країни.

Тому я кажу вам знову й знову. Беріть ці диктовки. Читайте їх. Це той інструмент, який здатний змінити вашу свідомість, дати вам імпульс і напрям руху на найближчі десятиліття.

Ще не в такі давні історичні часи, ви пам'ятаєте, як вас примушували конспектувати матеріали ваших партійних з'їздів і праць отців марксистської ідеології. Секрет простий. Людська свідомість дуже рухлива й непосидюча, і для того щоб щось засіло у свідомості, необхідне багаторазове повторення аж до заучування напам'ять.

Ви вважаєте, що слова Владик для вас мають менше значення, ніж слова людей, які ви цитували й вивчали десятиліттями?

Для того щоб відбулося змінення навколишнього життя, необхідно, щоб змінилася ваша свідомість. Ви отримали достатньо знань. І найближчим часом ваше завдання полягає в тім, щоб розповсюдити ці знання для якомога ширшого кола осіб, здатних сприйняти й засвоїти ці знання. Але насамперед ви повинні засвоїти ці знання самі. Ви змінюєте вашу свідомість, і тільки потім змінюється світ, що оточує вас. Так влаштована людська свідомість, що їй постійно необхідно мати зовнішнє вчення, зовнішні орієнтири, до яких вона має спрямовуватися. Ви можете назвати це ідеологічними настановами, я би вважав за краще, щоб ви називали це Божественними керівними принципами.

Ідеї ​​рухають світом. Тому, будь ласка, візьміть за основу вашої діяльності ті Божественні ідеї, які вам даються Владиками. Немає нічого поганого, якщо ви станете одержимими внесенням Божественних керівних принципів до вашого життя. Принаймні, ця одержимість буде більш корисною для ваших душ, ніж прагнення до скороминущих міфічних цінностей цього світу.

І знов, як завжди, перед вами стоїть питання вибору. Чому вам віддати перевагу? Вибрати цей світ з його мішурою та золотими тельцями або вибрати Божественний світ. Вибрати ілюзію або вибрати Божественну Реальність. Ви робите тільки один цей вибір все своє життя та з життя в життя. І якщо повернутися до якостей свободи й демократії, то мені б хотілося, щоб і в цих якостях ви розрізняли відтінки, властиві цьому світові й властиві Божественному світові.

І скільки б ви не казали, що Росія є вільною демократичною країною, вона не буде цією країною, поки якість свободи, Божественної волі, не проросте у ваших серцях і з ваших сердець не пошириться на всю країну й на весь світ.

Я ЄСМЬ Годфре був з вами сьогодні.
І я наділяю вас імпульсом Свободи з мого серця.