Ви повинні зберігати відданість Вищим ідеалам у будь-якій обстановці, що оточує вас

Владика К-17

25 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Владика К-17. Я вперше прийшов через нашого Посланника.

Можливо, ви могли чути моє ім'я від попередніх Посланників. Я представляю на Землі Космічну Службу Безпеки.

І те, що я прийшов, знаменує для вас важливість поточного моменту. Оскільки я вкрай рідко даю можливість свого спілкування.

Отже, я прийшов цим днем не для того, щоб дати навчання і наставляння. Я прийшов цим днем, щоб дати вам конкретні рекомендації і застереження.

З мого погляду, ситуація на планеті набула вкрай небезпечного повороту. Ми насилу стримуємо ті сили, які нам протистоять. І всієї моці Ієрархії Світла ледь вистачає, щоб утримувати ситуацію.

Ви можете це помітити за тими подіями, які відбуваються на Землі. То тут, то там активізуються бойові конфлікти й військові операції. То тут, то там піднімають голови найгірші вияви людської свідомості.

Є багато сил, які не хотіли б, щоб людство вибрало Божественний шлях розвитку. І ці сили намагаються і будуть робити все від них залежне, щоб якомога більша кількість душ була забрана з Божественного шляху. Для цього вживаються всі засоби й використовуються найпідступніші способи.

Ви знаєте, що в найсвятіші сфери людського життя протилежні нам сили вносять свої спотворення. У попередніх Посланнях вам говорилося про багатьох служителів культу, які фактично служать не Богу. Я вам нагадаю про інший бік людського життя. Про війни й кровопролиття.

За допомогою культивування ненависті й агресії в масовій свідомості людства відбувається підігрівання і нарощування різних гарячих точок планети.

Суть процесу нарощування агресії у свідомості людей ясна. Це, насамперед, засоби масової інформації, більшість із яких перебуває під заступництвом протилежних нам сил, і індустрія комп'ютерних ігор, у які люблять грати і діти, і дорослі. Багато із цих ігор є іграми, у яких учасники стріляють з різних гармат і вбивають своїх супротивників. Здавалося б, невинне проведення часу стає джерелом підвищеної небезпеки у ваш час.

Завжди діти грали у війну. Таким чином вони напрацьовували якості воїнів і захисників вітчизни. І це культивувалося і віталося нами. Однак зараз, замість культивування шляхетних мотивів, культивується жага вбивства, крові, наживи. Якщо до комп'ютерних ігор додати деякі фільми, у яких культивується агресія і барвисто показуються вбивства людей, то у свідомості молодого покоління поступово розмиваються межі того, що ‒ морально, що ‒ аморально, що ‒ добре, а що ‒ погано.

Молоді люди, виховані на подібних неякісних виявах, як бойові комп'ютерні ігри й агресивні фільми, утрачають відчуття реальності. Існує багато організацій, які залучають одурманених фільмами й іграми молодих людей у свої ряди. І через кілька років промивання свідомості ідеологією насильства й агресії з молодих людей формуються професійні найманці й вбивці.

Перший крок здається цілком нешкідливим: дитина в 6-7 років сідає за комп'ютер і стріляє по іграшкових цілях. У 12-13 років ця ж дитина починає дивитися фільми, що культивують насильство.

І до 16-17 років цей індивідуум вже готовий до того, щоб його завербували в організацію найманців і вбивць.

У такий спосіб система відтворює насильство. Спочатку насильство закріплюється у свідомості, і через десять років це насильство виявляється на фізичному плані через молодих людей, які ніколи не чули про Бога, але дуже багато годин присвятили перегляду сцен вбивства й насильства.

У суспільстві, де відсутній контроль за моральним боком розвитку дітей, дуже важко викорінити насильство.

Тому ми, Вознесені Владики, приходимо й нагадуємо вам про необхідність конкретних дій на фізичному плані. І ці дії необхідно проводити і на законодавчому, і на громадському рівні, і на всіх рівнях державного устрою всіх країн світу.

Є певні сили, які протистоятимуть.

Однак я маю вам нагадати, що ваше завдання ‒ діяти згідно з Божественними зразками поведінки. Не важливо в підсумку, будуть ваші дії успішні чи ні. Важливий правильний мотив і правильні дії.

Саме це залишиться з вами, з вашою душею як життєвий досвід, і саме цей життєвий досвід перейде з вами в наступні втілення.

Те, що стосується досвіду, придбаного індивідуумами, які мають протилежні силам Світла прагнення, цей досвід також залишиться з ними. Проте досвід досвіду різниця.

Коли ви робите Божественний вибір і вчиняєте згідно з найвищими зразками моралі й моральності, ви підвищуєте ваші вібрації і піднімаєтеся вгору по спіралі еволюційного розвитку.

Коли ви робите вибір не на користь Божественного вияву, ви потрапляєте у спадну спіраль, а ваша душа ковзає вниз по східцях інволюційного розвитку.

Таким чином у ваш час відбувається дуже швидке відділення тих душ, які придатні до подальшої еволюції, від тих душ, які осідають на нижчих планах буття і поступово відходять у небуття.

Ваше завдання ‒ зрозуміти, що неважливо, хто і як діє. Перед Богом, перед Божим судом для вашої душі не буде виправданням, що ви діяли як всі.

Ні, ви повинні навчитися робити Божественний вибір, навіть коли всі навколо вас будуть займатися виключно небожественними справами.

Саме це посвячення зараз проходять ті душі, які перебувають у втіленні.

Ви повинні зберігати незалежність і повну відданість Вищим ідеалам у будь-якій обстановці, що оточує вас.

Зараз, після того як я попередив вас про поточний момент і його особливості, я бажав би сказати ще кілька напутніх слів.

Ви є воїнами у вашому світі!

Ви є воїнами Світла!

Ви є лицарями Духа!

Ніколи за жодних обставин вашого життя не забувайте про це!

Ваш обов'язок ‒ Служити Богові й всьому Життю!

Я ЄСМЬ Владика К-17!