Найбільш важливі й насущні для цього моменту часу положення Вчення

Гаутама Будда

24 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.

Я знову прийшов, тому що не можу не прийти в цей важкий для людства час.

Мій обов'язок ‒ надати допомогу. І один з видів допомоги, яку ми, Вознесені Сонми, можемо надати людству,‒ це наші наставляння і наше навчання.

Як завжди, я постараюся в короткому Посланні відобразити найбільш важливі й насущні для цього моменту часу положення нашого Вчення.

Отже, ви всі знаєте, і кожен з вас може це відчути у своєму житті, що ви переживаєте дуже критичний час.

Фактично колективна свідомість людства робить вибір: яким шляхом піде подальший розвиток людства.

Ви або шляхом власних спроб і помилок все-таки виберете Божественний Шлях розвитку, назвемо його еволюційним шляхом.

Або ви відмовитеся від визначеного наперед Творцем цього Всесвіту для людства Землі Шляху. У такому випадку вас очікує поступова деградація і занепад.

У всіх сферах людського життя є два основних підходи: Божественний і небожественний.

Усі рішення, які ви приймаєте впродовж дня, підрозділяються на Божественні і небожественні.

Легко собі уявити як можна було б дуже швидко і якісно змінити фізичний світ, що оточує вас, якби більшість індивідуумів, які перебувають у втіленні, щодня робила тільки Божественні вибори.

Але оскільки людство не надто часто замислюється про Божественні Закони, то дуже важко й навіть практично неможливо стає діяти відповідно до цього Закону.

У більш ранні часи завжди існували інститути, які нагадували людям про існування Вищої реальності. Найчастіше це був інститут церкви, жрецтво й священство.

Однак поступово ці інститути втратили своє призначення і всередині них самих стався поділ на тих, хто слідує з Богом і хто служить протилежним силам.

Для людей, які далекі у своєму житті від релігійних істин, усе важче й важче простежити, хто з представників церкви займає яку позицію.

Так само й у всіх інших сферах людського життя.

Є люди, які несуть у собі Світло й всі їхні рішення освітлені Світлом Істини, а є люди, які є представниками сил пітьми. І ці люди діють прямо протилежним чином.

Оскільки в кожній сфері людського життя є люди, які сповідують один і інший погляди, то в надрах суспільства постійно йде боротьба між Світлом і пітьмою, між Божественним і небожественним.

І оскільки людство в цілому не часто замислюється над вічними питаннями Добра і Зла, Світла і пітьми, то звичайному обивателю все менше й менше зрозуміло, що ж реально відбувається у світі.

У світі відбувається боротьба між силами Світла і силами пітьми. І результат цієї боротьби вирішить,  яким шляхом буде слідувати людство в наступні десятиліття.

Залежно від колективного вибору людства найближчим часом відбудеться або різкий поворот до достатку, процвітання, відродженню моральності й віри в Бога, або навпаки, відбудеться повний занепад і деградація, яка охопить всі сфери життя людства.

У цій ситуації немає можливості зайняти нейтральну позицію. Ви не можете подібно до страуса заховати голову в пісок і чекати кращих часів.

Якщо не почати активно діяти кожному члену суспільства, то кращі часи не настануть ніколи.

Є імовірність і сприятливого, і несприятливого перебігу розвитку історії людства.

І я вам скажу, що не так багато людей на земній кулі сповідують явні антибожественні погляди й неухильно слідують їм.

Але так само мало людей, які займають відкриту Божественну позицію і неухильно відстоюють Світло.

Решта людства, 99 відсотків людства, підпадають під вплив сил Світла або сил пітьми.

Це відбувається поза вашою свідомостю.

Ви подивилися новини по телевізору, побачили негативну ситуацію, далі ви допускаєте емоційну реакцію і ваш плотський розум включається в обговорення цієї негативної ситуації. Потім, можливо, ви побажаєте поділитися цією ситуацією з друзями, сусідами й знайомими. Таким чином ви підтримуєте негативне поле, ви виступаєте на боці сил пітьми.

Це відбувається несвідомо. І оскільки ваші засоби масової інформації в основній своїй масі управляються людьми, які є провідниками небожественних поглядів, то залучаючись до трансльованих новин і передач, ви є трансляторами сил пітьми.

А оскільки більша частина людства значну частину свого часу переглядає телевізійні програми, то більша частина людства одержима ідеями сил пітьми.

Як ви думаєте, яким шляхом у такому випадку буде розвиватися людство?

Відповідь очевидна.

Що ж можна зробити в такому випадку?

Ми підказуємо вам відповідь на це запитання в наших Посланнях.

Не втягуйтеся в негативні стани свідомості, постійно втримуйте вашу свідомість на позитиві, видаляйте з вашого життя всі небожественні вияви й оточуйте себе світлими Божественними образами.

Те, що ви поглинаєте, тим ви й стаєте.

Якщо ви без розбору підставляєте себе під інформаційні потоки, ви стаєте трансляторами негативу, який тиражують засоби масової інформації.

Як тільки негатив оселяється у вашій свідомості, через нетривалий час він осідає на фізичний план у вигляді різних негативних виявів.

Таким чином негатив відтворює сам себе.

Але так само може сам себе відтворювати позитив.

Механізм управління всіма процесами, що відбуваються на земній кулі, перебуває всередині вашої істоти. У кожному з вас присутній свого роду перемикач, вентиль, який або змушує вас приймати Божественні рішення, або слідувати небожественним шляхом.

І щодня ви по кілька разів можете зміщувати ваш перемикач або в Божественний напрямок, або в небожественний.

Ми навчаємо вас тому, яким чином робити розрізнення у вашому житті і як зберігати співзвуччя з Божественним світом.

Першим і найголовнішим вашим кроком буде повірити в існування Божественного світу й побажати служити Світлу.

Тоді, коли ви остаточно й безповоротно зробите цей вибір і критична, найбільш активна частина людства зробить цей же вибір, нам більше нічого буде побоюватися. Подальша еволюція людства піде еволюційним шляхом.

Тому ми дбайливо даємо наше Вчення. Боротьба йде за кожну душу. За її спасіння.

Я ЄСМЬ Гаутама Будда.