Я вчу долати насильство у свідомості

Афіна Паллада

23 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Афіна Паллада, яка прийшла до вас.

Тому що настав мій час дати свої наставляння і напуття тим щирим шукачам Істини, котрі виявляють інтерес до Вчення, яке ми даємо.

Я маю вам сказати, що не завжди ми буваємо задоволені результатом нашого навчання. Бувають щасливі моменти, коли від нашого Слова запалюються серця людей, і ми із задоволенням відзначаємо, як людина буквально розквітає на очах. Усе її єство осяюється Світлом Істини, і Любов, Божественна Любов буквально струменить з очей цієї людини.

Бувають і протилежні приклади. Коли людина знаходить насилу наше Вчення, Послання, які ми даємо. Вона захоплена деякий час, намагаючись зрозуміти основи Знання, що даються нами. Однак минає час, і людина залишає читання наших Послань і йде шукати Істину в зовсім іншому місці.

Ми дуже жалкуємо в таких випадках, але нічого не можемо зробити, тому що Закон вільної волі не дозволяє нам втручатися в рішення людей.

Однак ми не перестаємо плекати надію, що рано чи пізно людство зможе подолати опір своєї нереальної частини й вирветься, нарешті, на простір Божественної думки.

Я ЄСМЬ Афіна Паллада, Богиня Істини, я також курирую багато інших сфер людського життя. І сьогодні я відчуваю особливу радість від нашої з вами зустрічі, тому що я даю це моє Послання на території моєї улюбленої Еллади.

О, ви не можете собі уявити, як я рада, як тріпоче моя істота!

Стародавня Еллада. Як багато сотень років минуло, коли люди, які населяють це місце поклонялися мені, будували присвячені мені храми й святилища.

Минув час, і зараз люди поклоняються іншим Богам. Однак я не втрачаю надії, що колись настане час і всі люди переймуться і наповняться тією Божественною Істиною, що весь світ є лише виявом Божественної Істини. І весь світ є подарунком Бога для вас, ваших душ, щоб допомогти їм розвиватися і пізнавати себе й навколишній світ.

Так багато в цьому світі прекрасного й чарівного. Так багато того, що дано Богом людству абсолютно безкоштовно як Божественний дар. Це світанки і заходи, це тепло сонця, це спів птахів, це цвітіння квітів, це спів вітру й дзюрчання струмків.

Так багато Бог дав у дар людству!

Проте людство відвернулося від Божественних дарів. І навіть дар безсмертя, дарований вашій душі при її створенні, більш не сприймається вами.

Ви з дивовижною завзятістю створюєте власні небожественні зразки й поклоняєтеся їм подібно до поклоніння золотому тельцеві, і живите їх своєю Божественною енергією.

Колись я могла бути присутньою серед людей. Це було в далекі часи. І я говорила людям про те, що настане час і вони забудуть про Бога, забудуть про моє існування. Ніхто мені не вірив.

І зараз, коли я вам кажу про Бога, про Вознесених Владик, дуже мало хто може повірити в реальність нашого існування.

Тому що у вашій свідомості присутня маса інформації, але Істина, Божественна Істина покинула вас.

Тому вашим основним завданням буде повернути у ваш світ Божественну Істину, і слідом за нею у ваш світ повернеться Божественна гармонія, Божественний спокій, і ваше існування наповниться сенсом.

Зараз ви занурені у вигадані вами проблеми. Вас всерйоз хвилює те, що негідно вашої уваги. Ви занурені в ті проблеми й ситуації, які не повинні бути присутніми у вашому світі. І чим більше ви приділяєте уваги цим ситуаціям, тим більше й більше ви насичуєте їх своєю Божественною енергією.

Абсолютно надумані речі, які тиражують засоби масової інформації, за допомогою вашої енергії набувають цілком фізичних обрисів.

Ви покірно підставляєте свою істоту під цілий потік брехні, тиражованою засобами масової інформації, і цей потік брехні несе вас і змушує виконувати ті дії, про які вам буде соромно згадувати після смерті вашого фізичного тіла, коли ви потрапите в наші Обителі. Ви будете з жахом згадувати ті ситуації, які ви самі створили під впливом помилкових навіювань і явної брехні.

Я та інші Владики постійно стикаємося з тими душами, які не можуть відійти від шоку, коли перед їхніми очима постає весь жах створеного зла в ході останнього втілення.

Багато із цих душ знову збираються у втілення, щоб спокутувати свої гріхи, свої брудні вчинки. Однак ми бачимо, що душа отримала таку велику травму, що знадобляться багато сотень років, щоб вона змогла знов набути Божественного спокою і гармонії і зійти у втілення із цілком усвідомленим бажанням відпрацювати свою карму.

Я знаю і бачу, як часом важко доводиться душам тих людей, які приходять у втілення для відпрацювання страшних гріхів минулого. Ці люди страждають і піддаються страшним випробуванням. І потрібно зібрати всю мужність, виявити величезну самовідданість, щоб гідно пройти всі випробування і не закривавити свої руки знову кров'ю. Тому що людина, яка взяла в руки зброю, щоб помститися, і яка закривавила свої руки кров'ю, позбавляє свою душу на багато втіленнь можливості просування духовним шляхом.

Навпаки, людина, яка долає бажання помститися і покірно зносить випробування, що випадають на її долю, у наступному втіленні відкриває собі Божественний Шлях.

Я є Богинею, яка наставляє також у галузі військового мистецтва. І зазвичай, коли я даю наставляння у своїй Обителі, я вчу душі шляху розрізнення в застосуванні зброї. І якщо ви берете в руки зброю не для того, щоб помститися, і не заради користі, як це роблять найманці й вбивці, а з єдиною шляхетною метою захистити свою батьківщину, свій будинок, свою сім'ю, то навіть карма вчиненого вами вбивства буде в багато разів легше, ніж карма тих людей, які здійснюють вбивство з метою наживи або з користі.

Є різні мотиви, за якими люди беруть у руки зброю. На жаль, як і тисячі років тому, карма людства не може бути розплутана без насильства й кровопролиття.

Проте будь-яке кровопролиття треба сприймати як урок для вашої душі. І правильна реакція, правильна оцінка того, що відбувається у вашій свідомості здатна відпрацювати карму насильства у вашій свідомості, без подальшого осадження на фізичний план у вигляді нового насильства.

Таким чином я вчу долати насильство у свідомості.

Вам буде дивно почути, але набагато більша карма створюється не людьми, які вчиняють насильство, а тими людьми, які підтримують це насильство у своїй свідомості.

Тому що те насильство, яке відбувається зараз, є наслідком тієї агресії, яка раніш оселилася у вашій свідомості. Але якщо у вашій свідомості зараз присутня агресія, то вона стане причиною наступного кровопролиття.

Спочатку ви у вашій свідомості створюєте умови для проростання ненависті, неприязні й агресії, потім все це осідає на фізичний план у вигляді війн, кровопролить, терактів.

Подумайте над моїми сьогоднішніми словами. І не створюйте причини майбутніх нещасть.

Я ЄСМЬ Афіна Паллада.