Учення про змінення свідомості

Господь Сурія

22 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Сурія.

Я знову прийшов через нашого Посланника.

Сьогодні наша розмова буде присвячена найбільш насущному питанню вашого часу, а саме: ми присвятимо нашу бесіду зміненню вашої свідомості.

Без жодного перебільшення можна сказати, що питання змінення свідомості є не тільки найважливішим, але й що Вчення про змінення свідомості ‒ це основне Вчення, яке ми проводимо через нашого Посланника нарівні із Законом Карми й Законом перевтілення душі.

Усі ці три основних Закони, якщо ви керуєтеся ними у ваших життях щодня протягом значного проміжку часу, здатні забезпечити безсмертя вашій душі.

Звичайно, якщо ви не вірите в Бога, не вірите у Вищий Закон, існуючий у цьому Всесвіті, то тоді й наше Вчення не справить на вас належної дії.

Однак повернемося до Вчення про змінення свідомості.

Я ще раз звертаю вашу увагу, що це Вчення здатне забезпечити безсмертя вашій душі. Чому? Тому що ваш світ є відбитим ілюзорним світом. І фактично ви потрапляєте в ту зовнішню ілюзію, яка відповідає вашому рівню свідомості.

Кожна людина перебуває у своїй власній ілюзії. І, перебуваючи в центрі великого міста, зустрічаючись із тисячами людей, кожен з вас буде отримувати уявлення про зовнішній світ саме те, котре відповідає його рівню свідомості.

Наприклад, дві людини, які йдуть однією і тією ж вулицею, будуть перебувати в різній ілюзії, якщо їхній рівень свідомості відрізняється.

Одна людина буде помічати навколо себе тільки негатив, тільки рекламу неякісних товарів, сміття, крикливо одягнених жінок.

Інша людина, яка перебуває на більш високому рівні свідомості, звертатиме увагу на усміхнених дітей, хмари, красу люблячих матерів.

Кожен із двох людей перебуватиме у своїй ілюзії.

Бог настільки Великий, що дозволяє кожному з вас перебувати у своїй ілюзії, яка дає йому найкращі можливості для розвитку.

Наше Вчення характерно тим, що дозволяє кожній людині, яка перебуває на своєму рівні свідомості, отримати розуміння напрямку, у якому вона може рухатися і вдосконалюватися, наближаючись до Божественних зразків.

Ми даємо розуміння, як за допомогою простих і доступних способів змінити свою свідомість настільки, щоб навколишня ілюзія повернулася до вас своїм Божественним боком.

Наші рекомендації настільки прості, що зрозумілі навіть дитині.

Якщо ви постійно дивитеся неякісні передачі по телебаченню, якщо ви слухаєте музику, котра руйнує вашу істоту, якщо ви одурманюєте себе наркотичними речовинами, алкоголем і тютюном, якщо ви їсте неякісну їжу, чи не здасться вам дивним, якщо ви зможете потрапити в реальність, наближену до Божественних зразків?

Цього не може статися з вами, тому що ви зробили все, щоб відсікти себе від Божественної можливості й Божественного вияву.

Однак Бог завжди залишає для вас можливість, і ви можете докласти зусиль і відмовитися від однієї шкідливої звички за іншою. Ви можете почати поступово очищати свою істоту від всього шкідливого, аморального, і через якусь кількість часу ви зможете помітити, як змінюватиметься ваше зовнішнє оточення. І ви поступово перейдете в іншу ілюзію, яка відповідатиме вашій зміненій свідомості.

Власне, я вам навів суть Вчення, його серцевину.

І якщо ви звернетеся серйозно й вдумливо до вивчення наших Послань, то вам відкриється, що протягом десяти років ми вас навчаємо цій простій Істині: зміненню вашої свідомості.

У десятках Послань ми не втомлюємося повторювати одні й ті ж речі: оточіть себе правильними Божественними зразками, відмовтеся від перегляду неякісних зразків, відмовтеся від шкідливих звичок, і перед вами відкриється Божественний світ.

Звичайно, ми цілком усвідомлюємо, що наша аудиторія дуже мала для того, щоб змінити ситуацію на планеті через змінення свідомості окремих індивідуумів достатньо швидко.

Однак я повторюю знов і знов: є імовірність, і вона завжди існує, коли можна змінити всю ситуацію на планеті за допомогою всього лиш кількох тисяч щирих послідовників нашого Вчення.

Наше Вчення має здатність проникати в серця людей і запалювати внутрішні світильники людей.

І навіть тоді, коли ви не зможете змінити ситуацію на планеті, але щиро прагнете до всього Божественного, якщо ви дотримуєтеся праведного способу життя, ви вже домагаєтеся безсмертя для своєї душі.

Якщо ж ви щиро поширюєте наше Вчення і готові пожертвувати власним життям заради поширення Істини на Землі й спасіння душ людей, то ви заслуговуєте найвищих почестей у нашому світі.

Я кажу вам і повторюю вам, що шлях Служіння Божественній Істині, шлях змінення свідомості не буде легким. Тому що, як тільки ви починаєте змінювати свої вібрації, слідуючи Божественним стандартам поведінки й високим моральним нормам, відразу ж зовнішній вияв починає протистояти вам. Ви перебуваєте у світі, але ви вже не належите цьому світові. І оскільки навколишній світ має нижчі вібрації, то він автоматично починає вам протистояти.

Ви стикаєтеся зі спокусами, ви стикаєтеся з прямим протистоянням. І ви не можете відповісти боротьбою на боротьбу, насильством на насильство. Тому що для вас це буде кроком назад.

Тільки силою вашого Духа ви можете погасити зовнішнє протистояння і внутрішнє протистояння негативним енергіям, усе ще притаманним вам.

Дуже багато наших послідовників вважають, що вони перебувають на дуже високому духовному рівні. Вони вважають, що їхня сила Духа дозволяє їм протистояти зовнішнім впливам. Однак багато хто із цих людей перебуває на перших ступенях свого просування Шляхом. І ви самі повинні відчути ту тонку грань всередині вашої істоти, яка відділяє вас від того моменту, коли ви можете протистояти зовнішньому за допомогою сили Духа. Інші ж наші послідовники повинні активно протистояти зовнішній недосконалості.

Ви повинні діяти, ви повинні брати активну участь у зовнішній діяльності й отримувати свій досвід. І тільки через кілька втілень в якості активних прихильників моральності й Божественного Закону ви настільки зміцнюєте свій Дух, що можете протистояти зовнішнім негативним силам тільки за допомогою вашого Духа.

Відкрию вам секрет, що у втіленні й зараз перебувають люди, які протистоять протилежним нам силам за допомогою сили свого Духа. Однак ніхто з вас ніколи не дізнається їхніх імен. Ці одиниці відважних роблять все, щоб фізична платформа не була зруйнована недосконалою людською свідомістю.

Ви ж, хто читає наші Послання, повинні всі свої сили, усі свої здібності застосувати в активних діях на фізичному плані. Тільки колективні позитивні дії здатні переломити існуючу негативну тенденцію у світі.

Я ЄСМЬ Сурія був з вами цим днем.