Ваше завдання ‒ зберегти вашу душу

Санат Кумара

20 червня 2014 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

Я прийшов цим днем у точно призначений нами час.

І як завжди я маю намір використати Божественну можливість для того, щоб передати людству, яке нині живе на Землі, наше Знання і розуміння перетворень, що відбуваються на Землі.

Ми в попередніх наших Посланнях неодноразово заявляли, що вібрації фізичного плану планети Земля підвищуються. Ми говорили про те, що необхідно вжити для того, щоб ваші власні вібрації, рівень вашої свідомості відповідав новій реальності.

Ті з вас, хто неухильно дотримувався наших рекомендацій, отримали безпрецедентний стрибок у своєму розвитку. Перед вами відкрилися небачені можливості й перспективи внутрішнього розвитку. Ви потрапили на гребінь хвилі Божественної можливості й це дозволить вашій душі продовжити свою еволюцію на новому рівні.

Вам далася надана можливість! Ви змогли вхопитися за нашу руку допомоги й скористалися нашими порадами!

Не так сталося з більшою частиною людства. Люди потрапили у вир енергій і не усвідомлюють всіх процесів, що відбуваються.

Вони потрапили в ситуацію, коли нові енергії витісняють з їхньої істоти всі кармічні відкладення, усі поклади старих енергій. Це схоже на генеральне прибирання, яке ви проводите у своєму домі. Ви перетрушуєте старі речі, метете сміття, і навколо вас на деякий час панує хаос і безлад.

Не чекайте, що хтось прийде й буде наводити порядок у вашому домі. Порядок всередині вашої істоти здатні навести тільки ви самі й ніхто інший.

Тому ми попереджали, що кожен з вас, хто живе на планеті в цей перехідний час, зобов'язаний буде зробити вибір і зробить його.

Зараз при всій непривабливості загальної ситуації на планеті, ви набули безпрецедентної можливості власного розвитку.

Те, що раніш, у колишні століття, спокійно лежало у глибині вашої істоти, зараз, завдяки енергіям перемін, піднялося на поверхню.

Ви можете це помічати по собі, і ви можете це спостерігати буквально всюди.

Добре це чи погано? Безсумнівно, для благополучного існування на фізичному плані це не дуже добре. Але для розвитку ваших душ ‒ це величезна можливість.

Ми заздалегідь, за десять років до теперішнього моменту, отримали величезну Божественну милість із передачі наших Послань. Наші Послання призначалися для того, щоб підготувати ваші душі до енергетичного стрибка.

І дійсно, багато хто отримав допомогу. Ми лише шкодуємо, що кількість людей, які отримали нашу допомогу й підтримку, не надто велика.

І навіть серед тих людей, які за своєю кармою і вібраційним рівнем змогли стикнутися з нашими Посланнями, навіть серед цих людей невеликий відсоток індивідуумів, які точно слідують нашим рекомендаціям.

Ви читаєте наші Послання і продовжуєте вести колишній спосіб життя. Ви не можете повірити, що, просто дотримуючись наших рекомендацій, можна набагато полегшити своє існування і абсолютно безперечно спасти свою душу.

Нестача віри заважає людству сприйняти наші рекомендації всерйоз. Нестача віри є каменем спотикання для багатьох душ.

Я вам поясню, чому ви боїтеся повірити, чому ви обережно ставитеся до будь-якого нового вчення і навіть старих релігій.

У жодній сфері людського життя не присутнє стільки спотворень, як у сфері віри. І це зрозуміло й цілком виправдано. Насправді, питання віри є найголовнішим питанням для кожного людського індивідуума. Якщо ви вірите, вірите щиро, ви вже спасені.

Тому протилежні нам сили роблять все, щоб скомпроментувати будь-яке джерело Істини у вашому світі й будь-яке справжнє Вчення. Найпоширенішим способом є створення безлічі помилкових вчень і сект. У такій великій кількості брехні втрачається не тільки віра, але й надія на краще майбутнє.

Наступним методом, який використовують протилежні нам сили, є брехня і наклеп. Усе істинне обпльовується і змішується з брудом. Це відштовхує багатьох щирих шукачів Істини й веде з Божественного шляху розвитку.

Що ж пропонується натомість? Натомість пропонується маса спокус, маса пасток на фізичному плані, потрапляючи в які люди відрізаються від еволюційного шляху розвитку.

Ваш Шлях ‒ це Шлях Посвячень. На цьому Шляху вас очікують найважчі випробування і перешкоди.

Тільки найсильніший у вірі здатний подолати будь-які пастки й спокуси фізичного світу.

Тому завжди протягом всього вашого життя нагадуйте собі про Бога й Вищу реальность.

Жодної години у вашому житті не повинно проходити без Бога. Тільки коли ви постійно зосереджені на Вищій реальності, ви стаєте невразливі для протилежних сил, ви отримуєте дар розпізнавання того, що корисно для розвитку вашої душі, від того, що завдає непоправної шкоди.

Ще раз звертаю вашу увагу, що час, який настав ‒ це, перш за все, час відділення тих душ, які здатні до подальшої еволюції, від тих душ, які не придатні.

Ваш час надає вам гігантські можливості для духовного зростання. Ви без напруження здатні розрізнити, хто діє на боці яких сил. Тому що і політики, і фінансові ділки, і представники влади більше не можуть втримувати пристойні маски на своєму обличчі.

Усі маски скинуті й стає очевидним: хто на чиєму боці виступає.

І тоді, коли ви бачите й знаєте, хто виступає на боці небожественних сил, і продовжуєте їх підтримувати зі страху чи з-за користі, ви фактично виступаєте на боці цих сил.

Тому перед тим як приймати будь-яке рішення у вашому житті, добре зважуйте всі наслідки, які воно несе насамперед для вашої душі.

Фізичне тіло залишиться в землі, ваше завдання ‒ зберегти вашу душу.

Тому всі мудреці у всі часи вважали за краще втратити своє тіло, але зберегти свою душу.

Подумайте над цим моїм Посланням.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.