Якщо ви не думаєте про Бога, ви відділяєте себе від Бога

Кутхумі

26 грудня 2013 року

Я ЄСМЬ Кутхумі.

Я прийшов сьогодні для того, щоб поговорити про головне, про те, що є насущним для вас у цей період часу.

Як ви думаєте, що для вас є зараз найголовнішим?

Багато хто скаже, що головним для них є гроші. Інші скажуть - здоров’я.

Деякі будуть говорити про те, що їм не вистачає почуття любові, яку вони могли б відчувати до іншої людини.

Є багато чого, що вам хотілося б мати у ваших життях, і вам здається, що це є для вас найголовнішим.

Я не буду сперечатися ні з ким з вас. Тому що ви самі вибираєте, чим  вам зайнятися у вашому житті. І я не прийшов для того, щоб переконувати вас, що те, чим ви зайняті у ваших життях, є невірним або неправильним.

Я прийшов нагадати вам про те, що є дійсно головним для вас, і це головне не присутнє більш у житті більшості втіленого людства. Звичайно ж, я кажу про вашу єдність із Богом.

Почуття вашої єдності з Богом, з Богом, який перебуває всередині вас самих, всередині ваших близьких, друзів, почуття єдності з Богом, котрий перебуває в кожній частці Життя, це почуття втрачено людством.

І якби вам вдалося відновити цю єдність, то кожен з вас був би щасливий, умиротворений. Ви відчували б свою повну захищеність і спокій.

Чи не правда я вгадав, чого дійсно вам не вистачає у ваших життях?

Ви можете називати це по-різному, але саме єдності з Творцем цього Всесвіту і Його виявами в кожній частці Життя вам катастрофічно не вистачає у ваших життях зараз.

Чому так вийшло?

Чому ви втратили вашу єдність?

Чому ви відчуваєте себе самотніми й незахищеними?

Чому переважаючим почуттям у вашому суспільстві є страх?

Я готовий відповісти на ці ваші запитання в цьому моєму Посланні.

Саме для цього я і прийшов.

Почнемо з того, що ви самі є причиною відірваності від Божественного світу. Напевно, ви багато разів чули, що у всьому, що з вами відбувається, ви самі винні. Звичайно, це основне положення основного Закону цього Всесвіту ‒ Закону Карми, або відплати.

Усе, що ми маємо в теперішньому, має причину в наших минулих виборах і вчинках. Отже, ви самі є причиною того стану, у якому ви й суспільство перебуває зараз, у цей момент часу.

Колись давно вами був зроблений перший крок, який ви зробили в бік від притаманної вам спочатку єдності. І цей крок був спрямований у бік розділення. Ви вибрали самі вирішувати свою долю. І ви вибрали діяти згідно з вашими бажаннями й схильностями.

Відповідно до Закону вільної волі ви діяли абсолютно вірно. Ви намагалися виявити свою індивідуальність згідно з притаманними їй схильностями й талантами.

Цей момент вашого вибору стався мільйони років тому. І відтоді матеріальний світ, що оточує вас, змінювався в бік ущільнення. І зараз ви бачити навколо себе те, що  врешті-решт, було створено вашою свідомістю і діями, які ви робили, ґрунтуючись на вашій вільній волі .

Чому ж ви не відчуваєте себе щасливими?

Чому у вас немає радості?

Чому вас не проймає любов, яка є властивістю цього Всесвіту?

Чи не тому це відбувається, що ви самі відірвали себе від Божественного світу?

Як багато з вас упродовж дня думають про Бога? Про Бога, який пронизує все Творіння і яким ви, по суті, є у втіленні?

Якщо ви не думаєте про Бога, ви відділяєте себе від Бога. І це відділення вами самих себе від Бога присутнє у вашій свідомості.

Ми підійшли до простого рішення, як повернути вам вашу єдність із Богом і пов'язаний із цим стан спокою, радості, щастя, умиротворення.

Вам належить лише постійно думати про Бога, щоб повернути його у ваші життя!

Це рішення дуже просте: хочеш бути щасливим ‒ будь ним!

Однак як тільки ви приймаєте це просте рішення у вашій свідомості й спрямовуєтеся до його виконання, у вашому житті починають відбуватися буквально дива: усе навколо вас починає заважати вам слідувати вашому рішенню - стати єдиним з Богом. Насамперед, вас починають долати ваші власні думки. Ваш плотський розум починає підкидати вам одну ідею за іншою. Ви починаєте думати, що добре б іще перед тим, як присвятити своє життя Богові, з'їздити відпочити до моря. Чи ви думаєте, що вам іще рано себе обмежувати у вашому житті, тому що ви раптом починаєте відчувати любов до вашої дівчині або вашого хлопця. Чи ви думаєте, що вам треба заробити достатню кількість грошей, щоб у вас була можливість присвятити своє життя Богові.

Ваші внутрішні бажання притягують до вас із простору можливості для здійснення ваших бажань. Вам телефонує ваш коханий після декількох місяців незгоди. Або вам пропонують вигідну високооплачувану роботу. Або відбувається ще щось. І ви забуваєте про Бога. Ви занурюєтеся в турботи й враження від життя, що навколо вас.

Не думайте, що те, про що я вам зараз розповідаю, є чимось поганим і що заслуговує загального осуду. Ні. Це загальна ситуація, яка зараз склалася у світі. Ви всі, хто перебуває у втіленні зараз, є заручниками ситуації. Ви перебуваєте в пастці в ілюзорних сил.

І якби не було виходу із цього лабіринту ілюзії ні я, ні хто інший із Владик не приходили б і не витрачали час на те, щоб давати свої Послання.

Однак я наполягаю на тім, що кожен з вас, хто читає наші Послання, здатний вже в цьому втіленні послабити дію ілюзорних сил настільки, що вже не вони будуть керувати й маніпулювати вами, а ви самі станете господарями своєї долі.

Саме для цього ми приходимо й проводимо навчання.

Насправді вихід з ілюзії дуже простий. І цей вихід цілком міститься у вашій свідомості .

Ви приймаєте рішення вийти з-під впливу ілюзорних сил.

І ви слідуєте цьому вашому рішенню щодня з ранку до вечора.

Якщо ви весь час ідете в одному напрямку, то ви досягнете вашої мети.

Якщо ж ви щодня будете міняти напрям вашого руху й з ранку йти до Бога, а у другій половині дня задовольняти ваші бажання, то ви ніколи не досягнете вашої мети - єдності з Богом.

Що ж вам найбільше заважає?

Ви самі.

Вам треба подолати тільки опір вашого плотського розуму. І це основне, що вам треба зробити. Для цього існують справжні духовні практики, які допомагають вам тримати вашу свідомість постійно спрямованою на Бога.

Ви повинні щодня приділяти час духовним практикам. Ви не можете пропустити жодного дня. Бо якщо ви перестанете крутити педалі в той час, коли їдете в гору, то ви скотитеся вниз до підніжжя гори й вам треба буде починати ваш підйом заново.

Ось основні принципи, які допоможуть вам, якщо ви сповнені рішучості повернутися до стану вашої єдності з Богом.

Я ЄСМЬ Кутхумі.