Вам належить повернутися до Бога

Гуань Інь

25 грудня 2013 року

Я ЄСМЬ Гуань Інь.

Як і моя сестра Марія, я прийшла до вас із Посланням, у якому маю намір дати вам основи віри й навчити вас слідувати вашій вірі, незважаючи ні на які зовнішні труднощі й перешкоди.

Тому настроюйтесь на серйозну розмову.

Нам належить прийти до усвідомлення нагальної необхідності перевороту у свідомості людства. Настав час повороту циклів, і це час, коли повинна змінитися ваша свідомість.

Це буде буквально революцією у вашій свідомості, про яку говорив вам улюблений Бабаджі.

І я сьогодні прийшла до вас для того, щоб ви усвідомили прийдешні переміни.

Людство в основній своїй масі зайшло на тупикову гілку розвитку. Переважання концентрації на зовнішньому, на споживанні й отриманні задоволень від життя, призвело до деградації свідомості людства. Тому найближчим часом ми вживемо всіх необхідних заходів, щоб повернути людство на еволюційний шлях розвитку, для якого характерне переважання внутрішніх, Божественних цінностей.

Є якості вічні, які залишаються з вами протягом всього вашого еволюційного шляху. І ці якості вам всім відомі й не вимагають ніяких доказів на свою користь.

Доброта, Милосердя, Жаль, Любов, шляхетність, мужність, відданість, спрямованість, сталість.

Дуже багато якостей, які в цей час відійшли на другий план і залишилися на узбіччі інтересів людства. Тому наше й ваше завдання в цей час ‒ повернути ці Божественні якості у ваші життя.

Вам належить повернутися до Бога. А це означає, вам належить найближчим часом здійснити переворот у своїй свідомості.

Тільки тоді, коли ви зможете подолати магію ілюзорних сил, ви пробудитеся для життя вічного.

Я бажаю, щоб ви жили вічно.

Для цього я приходжу до вас і даю свої повчання.

Вам здається, що мої слова прості й не містять глибини. Вам хочеться отримати поживу для вашого інтелекту, для вашого плотського розуму.

Ні, улюблені, плотські м'язи не мають нічого загального з духовними досягненнями. Саме тому, що Вчення дуже просте, воно залишається без уваги багатьма інтелектуалами, звиклими до наукоподібних фраз і виразів.

Істина, Божественна Істина, лежить за гранню ваших прагнень до будь-яких зовнішніх виявів, серед яких і до інтелектуальної витонченості. Немає і не може бути Бога там, де присутнє бажання довести свою значущість і пріоритетність.

Бог не має на думці створення будь-якої винятковості на фізичному плані. Жодна частина організму, єдиного тіла Бога, не може претендувати на винятковість і наполягати на своєму праві керувати й очолювати.

Божественне керівництво виявляється не ззовні, а зсередини людських індивідуумів.

Тому фокус уваги повинен бути переведений із зовнішнього на внутрішнє.

Усе що роблять ілюзорні сили, - вони постійно намагаються втримувати вашу увагу на зовнішньому вияві. Швидко змінюються форми, зовнішній вигляд товарів. Така сама суєта панує на екранах телевізорів. Вам пропонується постійне миготіння кадрів, світлових і звукових ефектів. І ці способи пригнічують вашу внутрішню Божественну суть. Внутрішні Божественні якості підміняються великою кількістю зовнішніх сурогатів.

Ви постійно перебуваєте в інформаційному потоці і вам ніколи задуматися про вічність.

Якщо ви не будете розмірковувати про вічність, ви не зможете жити вічно.

Якщо ви не будете приділяти часу усамітненим роздумам над своїми якостями, ви не зможете розвинути в собі Божественність.

Якщо ви не проводите часу в читанні якісних текстів, ви перестаєте мислити.

Якщо ви перестаєте мислити, ви втрачаєте незалежність і підставляєте себе під потоки неякісної інформації, які зносять вас на узбіччя еволюційного шляху розвитку.

Я не втомлююся повторювати вам про те, що настав час, коли ви повинні за всім розмаїттям життя знайти те, що є вічними цінностями й відмовитися від всього, що тимчасове, тлінне.

Та гучноголосість і брутальність, яка властива сучасним засобам масової інформації, має єдину мету ‒ відвести вас із еволюційного шляху розвитку. Наше завдання ‒ спасти й вивести з нетрів ілюзії якомога більшу кількість душ.

І в цей час ми вживаємо грандіозних зусиль, для того щоб в якомога більшої кількості людей у свідомості закарбувався образ Божественного шляху розвитку. Ми використовуємо всі способи, які можливі. Однак я повинна завважити вам, що багато речей можливо зробити, тільки перебуваючи у втіленні. Тільки людськими руками і ногами.

Тому ми невтомно звемо вас до конкретних дій на фізичному плані. Наші Послання мають пролонговану дію. Вони здатні змінювати свідомість того, хто читає їх щодня протягом всього лиш декількох років. Однак протилежні нам сили впровадили нові технології, які підміняють у людях природне бажання до знання прагненням до інформації.

Є різниця між отриманням знання і задоволенням інформаційної цікавості.

Знання вічні, інформація застаріває дуже швидко. Постійно перебуваючи в інформаційному потоці, ви втрачаєте здатність аналізувати й робити розрізнення. Якість розрізнення блокується новими інформаційними технологіями. І якщо ви ще не схильні вірити у Вище, у розумність будови цього Всесвіту, в остаточному підсумку якщо ви не схильні вірити в Бога, то для вас практично не залишається шансів вийти з лабіринту ілюзії до вічного життя.

Я прийшла попередити вас про те, що найближчим часом кожен з вас повинен зробити усвідомлений вибір: чи продовжувати бездумно ковзати вниз у прірву безвір'я і неуцтва або підняти погляд і спрямувати його до вершин Божественної свідомості.

Ілюзія слухняно повертається до вас тим боком, який ви очікуєте від неї отримати.

Якщо вами рухають постійні бажання отримувати й отримувати задоволення від життя, вам послужливо пропонуються дедалі більш витончені форми цих задоволень. Якщо ви приймаєте внутрішнє рішення і спрямовуєтеся Божественним Шляхом, то ви знайдете у вашому житті все необхідне, що допоможе вам вийти на тверду дорогу еволюційного шляху.

Усі ключі й механізми приховані всередині вас і тільки ви самі приймаєте рішення. Одні йдуть широкою дорогою в нікуди, інші знаходять вузьку стежку, що веде у вічність.

Вибір ‒ за вами.

Я ЄСМЬ Гуань Інь.