Вам слід докласти максимальних зусиль, щоб повернути у ваше життя Бога

Мати Марія

24 грудня 2013 року

Я ЄСМЬ Мати Марія.

Я прийшла до вас сьогоднішнім днем на знак передвістя кращої долі й кращого талану, який очікує синів і дочок Бога на планеті Земля.

Зараз у північній півкулі дуже мало сонця і тільки надія зігріває душі людей. Ви знаєте, що пройде небагато часу, і сонце почне підніматися над обрієм все вище й вище  з кожним днем.

Так і у вашому духовному житті: сутінки людської свідомості неминуче повинні змінитися ясним сонячним днем. Сонце вашої Божественності має висвітлити ваш розум і всі ваші думки й почуття. І це станеться, улюблені.

Зараз у вашому світі лютують темні сили й енергії. І кожна людина, яка проводить світлу енергію у ваш світ, піддається осуду й навіть переслідуванню. І це дуже сумно.

Колись мій син Ісус повною мірою випробував на собі вияв людської ненависті й неприязні. Він присвятив своє життя служінню людям. Багато, багато невиліковно хворих людей були зцілені ним з Божою допомогою. Багато людей приходили подивитися на дива, які являв мій син Ісус.

Однак чим більше він робив для людей, тим більша опозиція йому і його місії росла й зміцнювалася.

З погляду людської логіки дуже важко пояснити, що ж сталося, коли розлючена юрба, серед якої були ті люди, яких зціляв Ісус, у шаленстві вимагала страти мого сина.

Проте якщо ми дозволимо собі піднятися на вищий рівень свідомості, то сумна подія розп'яття Христа стане зрозумілою. Ісус приніс у світ величезну кількість Світла, не тільки світла знання, але й величезну кількість Божественної енергії.

На підсвідомому рівні все, що не від Світла, відчувало неприязнь до місії Христа. Ця неприязнь стала виявом протидіючих Світлу сил. Ви знаєте закон: кожній дії є рівна й протилежно спрямована протидія. Цей закон фізичного світу повною мірою застосовний до духовних процесів, що відбуваються у світі. І якщо людина володіє потенціалом нести Божественне Світло в ілюзорний світ, то вона буде стикатися з протистоянням тих сил, які відстоюють ілюзію.

Це так, улюблені. І досі цей закон діє у вашому світі.

На прикладі Ісуса Христа багато поколінь християн мали можливість вивчити дію цього закону. І багато істинних послідовників християнства, послідовників суті Вчень Христа, а не його букви, досі відчувають на собі тиск протилежних сил.

Це протистояння у вашому світі неминуче й не може припинитися одномоментно. Як і все у вашому світі, протистояння двох основних сил, що діють у цьому Всесвіті, не може припинитися миттєво. Але із часом це протистояння повинне набути менш руйнівного характеру. І в далекому майбутньому ці дві сили врівноважать свій вияв настільки, що з їхнього протистояння народиться співпраця і взаємодія.

Багато хто з вас, улюблені, протистоїть один одному. І це відбувається навіть тоді, коли ви прямуєте, здавалося б, одним духовним шляхом.

Це протистояння пояснюється недосконалістю вашого світу. І тому через ваші істоти виявляють себе дві протилежні сили. Цей вияв на нинішньому етапі полягає у ворожості, підозрілості й навіть ненависті. Одна й та сама людина впродовж дня може підпадати під вплив різних сил.

Усе це відбувається, улюблені, через нестачу Любові у ваших серцях. А нестача Любові у ваших серцях зумовлюється відірваністю вашого світу від світу Божественного.

Немає Бога – немає Любові. Тому вам слід докласти максимальних зусиль, щоб повернути у ваше життя Бога.

Подивіться на все, що вас оточує у вашому світі. Реклама, урбаністичний пейзаж, похмурі обличчя перехожих, телепередачі. Ваш світ не є дружньо настроєним світом. І, постійно перебуваючи в умовах страху, напруженості й похмурості, люди просочуються цим станом зовнішнього світу. І вже молодь у ранні свої роки втрачає той заряд оптимізму й радості, який від природи повинен бути властивий молодій людині.

Істинні радості підміняються сурогатами: сурогатами фільмів, музики, наркотиками.

Істинна Любов підміняється сурогатною любов'ю, яка нічого загального не має з великим почуттям Любові.

Перебуваючи в небожественному навколишньому світі, дуже легко втратити душу. Саме тому, що ваш час небезпечний для душ багатьох людей, які перебувають у втіленні, і особливо для молоді, я та інші Владики приходимо до вас, щоб дати вам розуміння процесів, що відбуваються у вашому світі й нагадати вам про те, що світ не завжди був настільки сумним і попереду людство очікує світле майбутнє.

Спочатку це майбутнє проросте в серцях небагатьох людей. Тих, хто, маючи сильний Дух, здатний протиставити навколишній ілюзії свою віру й відданість Богові й Владикам. Потім, коли таких душ, які володіють Божественним станом свідомості, стане більше, людство почне у своїй більшості повертатися до Світла. І люди, котрі володіють нинішнім станом свідомості, притаманним більшості людства зараз, будуть розглядатися як виняткові виродки, що заслуговують нескінченного Жалю і Любові.

Тільки під впливом Жалю, Милосердя і Любові душі багатьох з вас здатні розправити духовні складки на своїх шатах і пожвавішати до Життя.

Подвиг мого сина Ісуса полягав у тім, що він продовжував відчувати Любов до тих людей, які катували його й жадали його смерті.

Саме тому мільйони християн по всьому світу продовжують поклонятися подвигу мого сина.

Я передбачаю, що багато з тих, хто зараз читає це моє Послання, здатні в майбутньому відповідати Любов'ю на всі виверти й хитрощі ілюзорних сил. І навіть перед лицем смерті мої діти здатні виявляти Милосердя та Жаль до душ тих людей, хто катує їх. Тому що багато й багато хто не відає, що творять. І якби відали, то ніколи не дозволили б собі багатьох вчинків.

Ви можете вказати Шлях багатьом заблудним душам. Моліться про прозріння людства й прощайте всім.

Я ЄСМЬ Мати Марія.