Основне завдання, яке ви виконуєте на Землі, це підвищення свідомості землян

Будда Рубінового Променя

20 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Будда Рубінового Променя, який прийшов через цього Посланника. Я ЄСМЬ той, який обіймає чин Будди як посаду на Рубіновому Промені.

Я прийшов дати вам деякі знання, пов'язані з Iєрархією Рубінового Променя.

Ви знаєте, що багато років тому, мільйони років за земними мірками тому, Владики, які належать до Iєрархії Рубінового Променя, зійшли на фізичний план планети Земля. Ми втілилися в тілах людей. Кожен з нас отримав можливість перебувати в багатьох тілах у вигляді частини, що входить у Вищі тіла людей.

Були індивідууми, які за своїм розвитком і за своїми вібраціями не могли прийняти нас. Були індивідууми, які отримали значну частину Iстот Світла, як складову частину самих себе. І були ті, які отримали дуже маленьку іскру.

Так влаштований цей Всесвіт і такий шлях еволюції всього живого в цьому Всесвіті, що настають терміни, і Вищі Істоти віддають свій моментум досягнень у вигляді служіння життю та зливаються з нижчою формою життя, щоб дати їй необхідний для розвитку Божественності імпульс.

Ви знаєте, що головою Iєрархії Рубінового Променя є Санат Кумара, і він прийшов до вас із планети Венера у скрутний для планети Земля час. Звідси зв'язок між планетою Венера й Землею. Наші еволюції дуже тісно переплетені. Практично кожен корінний землянин має у складі свого Вищого тіла частку венеріанців. Те нове знання та розуміння, що я вам зараз даю, просто пояснює відомий вам факт сходження 144000 венеріанців у тіла людей. Ви знаєте або чули про це раніше. Я трохи розширю та конкретизую ваше знання.

Утілення Владик у тіла людей відбувалося по-різному. Дуже рідко й у дуже далекі часи Високий Владика міг перебувати в тілі людини всією міццю свого Світла. Переважно, один Владика з Венери давав своє Світло й свої досягнення дуже багатьом землянам. Цей процес подібний до того, як ви берете шматок масла й розрізаєте його на шматочки, щоб покласти в різні порції каші. Тому ті Владики, яких ви знаєте як Вознесених Владик, мають значну частину самих себе, яка перебуває у втіленні в різних людях.

І доти, поки людина, яка має у своєму складі частку Владики, підлягає Закону Карми й змушена приходити у втілення на Землю, Владика не може покинути планету Земля і стати Космічною Iстотою. Він прив'язаний до вашої планети й ваших тiл.

Ви знаєте, що ви, кожен, належите до якого-небудь Променя і ви, кожен, відчуваєте зв'язок з яким-небудь Владикою. Тепер ви знаєте, чому ви маєте цей зв'язок. І доти, поки остання людина, яка перебуває у втіленні, не подолає своє его, свою карму й не досягне рівня свідомості Вознесеної Істоти, доти Вознесені Владики будуть перебувати на Землі й служити людству.

Це вже таємні знання та дуже специфічні знання.

Ви знаєте, що насправді в цьому Всесвіті все є Бог. І кожен з вас є лише частинкою, клітинкою, атомом цього Божественного тіла. У міру того, як ви підносите свою свідомість, ви розумієте, що немає різниці між вами й всіма живими істотами, і ви готові пожертвувати собою для блага всіх живих істот. Чим вищий рівень досягнень ви маєте, чим більший ступінь у космічній ієрархії ви займаєте, тим простіше для вас принести в жертву себе заради життя у Всесвіті.

Такий Закон цього Всесвіту. Вище жертвує собою заради нижчого, щоб дати можливість нижчим проявам життя розвиватися та досягати більш високого рівня свідомості. Тому, коли Великі Вчителі приходять у втілення на Землю, вони вчать тому, що той, хто володіє більшими досягненнями, є більшим служителем для всіх.

Якість серця змушує людину, яка має більш високий рівень свідомості, приносити себе в жертву заради розвитку свідомості тих, хто стоїть нижче на східцях еволюційних сходів. І коли ви досягаєте ступеня Будди, ви можете дарувати себе, дарувати свою присутність мільйонам живих істот.

І є Вознесені Владики, які прив'язані до планети Земля, а є Космічні Істоти, домівкою яких є весь космос, увесь Всесвіт: і вони можуть за своїм бажанням і відповідно до Космiчного Закону проєктувати частини себе в багатьох живих істот, щоб висвітлити додатковим імпульсом Світла, додатковим розумом істоти, які перебувають на нижчих етапах еволюційного розвитку.

І я, Будда Рубінового Променя, маю можливість перебувати в тілах багатьох землян. Я володію подільністю свідомості, і я можу водночас перебувати у втіленні в тілах тисяч і мільйонів і перебувати у вознесеному стані свідомості.

Це та якість, яку вам належить набути. Ви постійно повинні усвідомлювати, що ваше перебування на Землі тимчасове, і основне завдання, яке ви виконуєте на Землі, це підняття свідомості землян. Доведення свідомості жителів Землі до рівня Вознесеного стану свідомості.

А далі, коли ви не будете скуті земними догмами й обмеженнями, перед вашою свідомістю відкриються перспективи, що абсолютно зачаровують.

Еволюція безмежна.

Я сьогодні спробував трохи розширити обрії вашого сприйняття світобудови. І, можливо, хтось із вас із задоволенням, як вже давно відомий вам на підсвідомому рівні факт, сприйме знання про присутність в вас Вознесеного Владики, а для когось це здасться надто фантастичним. Ви всі перебуваєте на різних етапах розвитку своєї свідомості.

І оскільки ці диктовки даються на дуже широку аудиторію, то я дав вам цю нову крихту знання на дуже доступному рівні.

Коли  ви  прямуєте  вашим  шляхом,  ви  пов'язані  на  внутрішніх  рівнях  з багатьма, і ваші досягнення передаються на тонкому плані відразу тисячам і мільйонам. І коли ви скочуєтеся у своїй свідомості до рівня печерної людини, то це також впливає на тисячі й мільйони живих істот.

Вам ніколи не слід боятися, що ви зайдете не туди. Не бійтеся експериментувати. Не бійтеся робити помилки.

Ви завжди отримаєте допомогу на своєму шляху, і ви завжди можете просити про цю допомогу.

Ви не самотні. Ви перебуваєте під надійною опікою та захистом. Але тільки доти, поки ви бажаєте прямувати Шляхом і підкоряєтеся Законові, який існує в цьому Всесвіті.

Якщо ж ви за своєю вільною волею бажаєте відокремити себе від цього Всесвіту й жити за своїми власними законами, то й цього вам ніхто не забороняє.

Проте в такому випадку ваша свобода буде поширюватися до певної межі, за якою вам загрожує стан небуття. Зрозумійте мене правильно, я не хочу вас налякати й нагнати на вас страху. Насправді навіть тоді, коли ви стаєте настільки небезпечними для планів Бога для цього Всесвіту, що вам загрожує небуття, то ви нікуди не зникаєте. Ви, як енергія, продовжуєте існувати, зникають тільки записи з вашої свідомості, що не відповідають Божественному плану. І ви починаєте свою еволюцію із самого нижчого рівня, знов піднімаючись по східцях еволюції, котрі йдуть у безмежність.

Я ЄСМЬ Будда Рубінового Променя, і я посилаю свій Рубіновий Промінь тим з вас, хто готовий його прийняти.

 Рубіновий Промінь, що є концентрованим виразом Любові, здатний розбудити вашу свідомість і розкрити вам перспективи вашого подальшого Шляху.

Я ЄСМЬ Будда Рубінового Променя.