Я вказую вам Шлях з лабіринту ілюзії

Господь Майтрейя

23 грудня 2013 року

Я ЄСМЬ Майтрейя, який прийшов до вас сьогодні для того, щоб знову відчути почуття спілкування з людством Землі.

Солодко приходити до вас і думати про те, що кожен мій прихід наближає Новий Час, коли людство зможе нарешті вийти на світлий шлях свого розвитку.

Рано чи пізно темна смуга залишиться позаду. Рано чи пізно настане той радісний час, коли ви зможете озирнутися назад і усвідомити всю безодню помилок, у яких людство перебувало багато тисяч років.

Пора. Настав час пробудження. Ви дрімаєте й не поспішаєте виходити зі сну, солодкого сну в ілюзії.

Настав час пробудження до нової реальності! І цю реальність відділяє від вашого нинішнього стану свідомості лиш один крок вперед. Один крок.

І цей крок ви неодмінно зробите!

А сьогодні я прийшов для того, щоб підтримати вас на важкій ділянці вашого Шляху. Я прийшов, щоб розповісти вам про вас самих. Про ваше становище у світі. І я прийшов, щоб нагадати вам про те, що ви неодмінно всі повинні найближчим часом зробити свій остаточний вибір. І цей вибір стосується вашого бажання слідувати шляхом еволюції далі, або ви віддасте перевагу залишитися в минулому й слідувати шляхом невдалих цивілізацій минулого.

Так, улюблені, були в минулі століття багато цивілізацій, які побажали слідувати своїм шляхом. І не тільки на вашій планеті, але й в інших планетарних системах.

Увесь процес еволюції складається з ваших виборів, які ви робите самі, тому що володієте вільною волею. Якби у вас не було вільної волі, то ви діяли б з волі Владик. І тоді ви не змогли б розвиватися. Тому що ви були б приречені на підкорення чужій волі.

Коли дитина народжується, деякий час вона перебуває в повній залежності від своїх батьків. Вона не може сама переміщатися, приймати їжу. Але потім настає етап, коли діти, підростаючи, покидають рідну домівку й діють самостійно, приймаючи на себе всю відповідальність за свої життя. Однак мудрі діти своїх батьків підтримують зв'язок зі своїм родом і зі своїми батьками. Приймають поради й допомогу.

Ви якоюсь мірою є нашими дітьми, дітьми Вознесених Владик. У кожному з вас присутня наша частка як зародок вашої майбутньої Божественності.

Є деякі неслухняні діти, які забули про свою спорідненість, про своїх небесних покровителів і так загралися в ілюзії, що дуже важко, перебуваючи в їхньому становищі, згадати, хто вони є насправді, як вони опинилися у своєму жалюгідному становищі сиріт і що треба зробити, щоб повернутися в Отчий Дім.

На відміну від багатьох осиротілих душ, які заблукали у вашому світі, є деяка кількість душ, які пам'ятають про своє Божественне призначення, про своє Божественне походження. Саме до цих душ я звертаюсь сьогодні, і саме над цими душами я приймаю на себе керівництво на їхньому Шляху Посвячень.

Вас дуже мало й кожного з вас я дуже добре знаю і працюю з вами протягом багатьох і багатьох ваших втілень.

Нинішнє становище у світі створює додаткові труднощі для нашого з вами спілкування і для нашого з вами зв'язку.

Багато хто з вас забув про мене. Але я пам'ятаю про вас. Про кожного з вас. Тому я приходжу зрідка, для того щоб відновити наше спілкування і наш зв'язок, який не переривається протягом тисяч років. І навіть тоді, коли ви настільки занурюєтеся в ілюзію, що забуваєте про Бога, про Владик, наш зв'язок продовжується на більш тонких планах буття.

Багато хто з вас заново проходить свої тести на Шляху. Багато хто з вас навіть може не розуміти, що все, що з ними трапляється в житті, є лиш тестами, які вони проходять знову й знову з втілення у втілення.

І основний тест ‒ це тест на неприхильність ні до чого матеріального. Якщо ви надто прив'язані до ваших дітей, до ваших батьків, до ваших коханих, речей, то обставини життя позбавлять вас предмета вашого вподобання.

Увесь головний вибір, який ви робите у вашому житті й з життя в життя, ‒ це вибір на користь Божественного світу або вибір на користь ілюзорного світу .

Коли ви обираєте ілюзорний світ, ви прив'язуєте себе до ілюзорного світу й продовжуєте втілюватися в ньому.

Якщо ви вибираєте Вищий світ, то ви переходите до Вищого світу.

Властивість нашого Всесвіту така, що кожна людина займає те місце на еволюційних сходах, яке відповідає її рівню розвитку свідомості. Тому те, що ви опинилися у вашому світі, говорить про те, що ви з причини прихильності до вашого світу постійно робите вибір на користь вашого світу.

Моє завдання, як вашого Посвятителя, пояснити вам ваші прихильності й перешкоди на вашому Шляху. І тільки тоді, коли ви долаєте всередині себе будь-які прихильності й недосконалості вашої істоти, тільки в такому випадку ви маєте можливість перейти в інший світ, більш досконалий.

Енергетичний кордон між світами можна подолати тільки завдяки піднесенню ваших вібрацій.

Однак ваш світ робить все, щоб прив'язати вас до себе. І ви вірите у вашу ілюзію, і ілюзія стає для вас реальністю.

З кожним новим вашим втіленням ускладнюється гра, і ви змушені перебувати в гірших умовах, щоб продемонструвати ваше спрямування та рішучість і вирватися нарешті з пастки ілюзії.

Ваша ілюзія зараз надає вам найвитонченіші способи, щоб постійно втримувати вашу свідомість на низькому вібраційному рівні. Все, що вас оточує у вашому житті, створює для вас перешкоди на вашому Шляху в більш піднесені світи.

Будь-яка сучасна індустрія змушує вас занижувати ваші вібрації і буквально силою відриває вас від Вищих світів.

Тому завдання ваше ‒ не піддаватися на виверти ілюзії і настільки натренувати духовні м'язи за допомогою духовних практик і методик, щоб зберегти незалежність від ілюзорних сил у найважчих життєвих ситуаціях.

Ви перебуваєте в піраміді посвячень. І я вказую вам Шлях з лабіринту ілюзії.

Чи багато хто здатний почути мене?

Я знаю, що мої віддані бодхісатви здатні почути мене й слідувати за мною в якій би ілюзії вони не перебували.

Там де пройде один,‒ пройдуть мільйони душ.

Я ЄСМЬ Майтрейя.