Ваш світ неминуче повинен змінитися,щоб розвиватися далі за Божественним зразком

Санат Кумара

20 грудня 2013 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

Я знову прийшов до вас, діти Землі.

Щоразу під час нашого приходу вам надається можливість доторкнутися до Давнього Знання, що стосується будови Всесвіту й вашому призначенню як частини єдиної світобудови.

Так, улюблені, на кожного з вас покладається особлива місія в рамках єдиного еволюційного процесу цього Всесвіту.

І дуже важко буває часом переносити омани, що долають вас, і примиритися з ними.

Закон вільної волі непорушний у вашому світі. Однак є космічні строки і є коридор Божественної можливості. Я прийшов нагадати вам про те, що Божественна можливість звужується. І ваш світ неминуче повинен змінитися, щоб розвиватися далі за Божественним зразком. Це аксіома. Але я змушений нагадати вам про неї.

Я часто приходжу у ваш світ, щоб скласти враження про хід процесів, що відбуваються, і вчасно скоригувати їх. Однак ви повинні усвідомлювати, що є еволюційний шлях, прокладений для ваших душ Творцем цього Всесвіту, і є той шлях, яким у цей момент часу спрямовується більшість людства. Це дорога в нікуди. Це шлях прямування на поводі в низьких, тваринних інстинктів і плотського розуму.

Ми не можемо змусити вас відмовитися від вашого вибору. І ви повинні розуміти, що ні я і ніхто інший із Владик не прийде до вас і не буде силою за руку, як неслухняних дітей, тягнути на Божественний Шлях розвитку.

У цьому й полягає місія вашого часу: відділяти ті душі, які здатні до подальшої еволюції, від тих душ, які повинні бути спалені в космічній печі подібно до бур'яну.

Я та інші Владики приходять до вас через нашого Посланника саме для того, щоб дати вам розуміння процесів, що відбуваються, і вказати Шлях.

На вашому етапі еволюційного розвитку ви повинні мати більшу самопожертву, більше Служіння Життю. І те уповільнення вашого розвитку, яке ми спостерігаємо, спровоковано впливом протилежних нам сил. Ви повинні усвідомлювати, що у вашому світі діють дві протилежні сили: одна сила, спрямована на Загальне Благо й Добро, і інша сила, спрямована на розділення, індивідуалізацію, егоїзм, розпалювання найнижчих інстинктів.

Ви повинні за всіма явищами, що відбуваються у вашому світі, розрізняти дії цих двох сил. Для початку цього буде цілком достатньо. Ви спостерігаєте все, що відбувається навколо вас, і ставите собі тільки одне запитання: те, що відбувається, вигідне яким силам?

І якщо ви спостерігаєте нестримне роздмухування потреб або схильності до розгнузданої поведінки, то ви повинні усвідомлювати, що будь-яка ваша увага до цих процесів, як позитивна, так і негативна, живить ці процеси вашою Божественною енергією.

Тому ми даємо Вчення про ненасильство. Тому що марно боротися зі злом. Воно починає живитися вашою енергією і примножується.

У той же час ви повинні усвідомлювати, що кожен з вас перебуває на своєму ступені еволюційного розвитку. І для кожного з вас характерно пропускати Божественну енергію різною мірою.

Якщо ви є розвиненим індивідуумом, то ваші чакри відкриті й ви пропускаєте Божественну енергію високої якості у ваш світ. Тому для вас будь-яке неякісне використання енергії приносить велику карму. Навіть думка засудження неякісних виявів світу.

Більшість же тих, хто читає наші Послання, не здатна поки пропускати значну кількість чистої енергії. Чакри засмічені й не можуть впоратися з великим потоком енергії. Ваш етап розвитку передбачає активне втручання у процеси взаємодії двох протилежних сил, діючих у вашому світі. Своїми активними діями проти зла й у відстоюванні Добра, як у думках, так і в діях, ви сприяєте своєму власному розвиткові й розкриттю ваших чакр.

Тому Вчення про ненасильство, котре ми даємо, буде застосовано індивідуумами, які стоять на різних еволюційних ступенях, по-різному.

Відстоювання принципів Загального Блага й Добра вимагає від вас активних дій на фізичному плані. Але для одних ці дії пов'язані з реальними діями на фізичному плані у вигляді вчинків і фізичних дій, а для інших, більш розвинених індивідуумів, потрібна робота внутрішніх, духовних м'язів.

Смію вас запевнити, що на нинішньому етапі розвитку людства дуже мала кількість індивідуумів має високий духовний рівень розвитку. Тому вашим основним завданням є допомагати цим індивідуумам підтримувати Божественні зразки .

Рано чи пізно нам вдасться з того хаосу, який зараз існує у світі, створити суспільство, яке задовольняє критеріям Золотого Віку.

Але для того, щоб пришестя Золотого Віку сталося якнайшвидше і як можна з меншою кількістю людських втрат, вам необхідне усвідомлене ставлення до процесів, що відбуваються, і їхнє розуміння.

Під час циклів наших бесід і за щоденного читання наших Послань в інший час, ваша свідомість шліфується і змінюється. І ті люди, які читають наші Послання щодня протягом семи й більше років, входять автоматично до золотого фонду людства.

Тому весь секрет подальшого успішного просування Шляхом еволюції закладений в наших Посланнях і вже даний вам.

Усе залежить тільки від ваших прагнень і вашого мотиву, яким ви керуєтеся в житті.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.