Я вітаю вас із успіхом сил Світла!

Владика Морія

29 червня 2013 року

Я ЄСМЬ Владика Морія!

Я радий вітати вас цим днем!

Я бачу у вас непідробну цікавість до Вчення, що нами дається, і я задоволений тим, що незважаючи на всі труднощі, ми змогли дати цей цикл Послань через нашого Посланника!

Так, улюблені, щоразу нам доводиться долати значні труднощі, для того, щоб здійснити передачу нашого Вчення. Нажаль, опір протилежних нам сил досяг такої високої точки напруження, що кожен цикл Послань дається нам з великими зусиллями. І ми щоразу розраховуємо на те, що наші зусилля та наші енергії не підуть у пісок, а будуть засвоєні вами.

Ми завершили черговий цикл Послань, який ми давали через нашого Посланника цього разу в Німеччині!

І ми дуже розраховуємо, що енергія, яка вивільнилась на місці приймання наших Послань, буде асимільована тими людьми, які здатні до засвоєння енергій Вищих світів.

Наші зусилля повинні зустріти вашу зацікавленість у поширенні Вчення. Тільки тоді, коли ми знаходимо серця, які готові до Служіння, коли ми впевненні в тім, що вони не розплещуть енергію Слова, ми здійснюємо передачу наших Послань.

Ми зацікавлені в тім, щоб енергія, яка вивільняється при прийманні кожного циклу Послань, рівномірно розподілялася по поверхні земної кулі. Тому ми ретельно вибираємо й готовимо місце для приймання кожного нашого циклу Послань.

Ніщо не є випадковим. Усе ретельно планується нами й кожен ерг енергії, яка вивільняється, використовується для того, щоб змінити ситуацію на земній кулі й на фізичному плані стався злам на користь сил Світла.

Зараз я маю сказати вам про те, що ніколи раніш ми не зустрічалися з тим опором, який ми зустріли при передачі цього циклу Послань. Ситуація ускладнилася тим, що ми не знайшли тих, на кого могли б покластися, хто міг би потурбуватися про нашого Посланника під час приймання літнього циклу Послань.

Щоразу ситуація повторюється. Щоразу ми знаходимо наших послідовників, які перед втіленням брали на себе зобов’язання служити Братству й нашому Посланникові, і щоразу, коли момент Служіння настає, у наших чола знаходяться важливіші справи, і вони один за одним сходять зі Шляху.

Ми спостерігаємо цю картину не одну тисячу років. Тоді, коли ми далеко, коли немає прямої передачі наших енергій, багато наших чола тішать себе ілюзією, що вони перебувають на Шляху й служать Братству. Проте тоді, коли ми наближаємося, коли ми підходимо до вас так близько, як це можливо, у вас терміново знаходяться важливіші справи, і ви один за одним ідете, залишаючи нас і нашого Посланника.

Улюблені, Бог завжди потурбується про Посланника! Посланник перебуває під моїм особистим захистом і заступництвом. Але чи буде у вас у цьому й наступних втіленнях інша можливість отримати Служіння?

Запам’ятайте раз і назавжди: не ви здійснюєте послугу, коли служите нашому Посланникові, а ми й наш Посланник надаємо вам честь, дозволяючи служити Братству.

Ця істина, як і багато інших Божественних істин, перевертається вами з ніг на голову.

Проте є Божественний порядок і є Божественний Закон. І як би ви не намагалися відсунути від себе Божественний Закон, він продовжує діяти постійно.

І найголовніше, чого ми досягаємо при кожній передачі наших Послань, – це відділення зерен від бур'яну. Ми з усією очевидністю можемо судити за вашими вчинками, які ви здійснюєте при наближенні до вас Божественних енергій, про те, на чиєму боці ви дійсно виступаєте. І всі ваші слова й запевнення у відданості Братству й нашому Посланникові залишаються осторонь. Ви забуваєте про вашу відданість, про ваше Служіння та про ваші зобов’язання і спрямовуєтеся за першою ж спокусою, яка приходить із зовнішнього світу. І ваш плотський розум завжди пояснить вам і доведе, чому було вірним, коли ви вибрали тішити своє его, замість того, щоб продовжити ваш рух Шляхом.

Багато хто з вас навіть не підозрює, що для ваших душ це остання можливість повернутися на Шлях. Ви навіть не даєте собі взнаки в тім, що робите фатальний вибір. І це дуже прикро усвідомлювати. Тим більше, що багато хто з вас читає Послання, які ми даємо, мало не з першого дня.

Бог, улюблені, полаяним не буває. Але ви робите ваші вибори один за одним. І Бог досягає головного свого завдання: відбір серед людських індивідуумів тих, хто готовий до наступного ступеня еволюції, від тих, хто не годиться і поповнить невдалі сторінки людської історії.

Завжди там, де перебуває наш Посланник, відбувається реальне відділення Світла від пітьми в дійсності, що оточує, і насамперед у душах людей. Це – властивість мантії Посланника Великого Білого Братства, і вона також невід’ємна як Слово Бога й Владик, яке несе наш Посланник.

А зараз я маю вам сказати про те, що цикл наших Послань завершений. І ми задоволені тим, що нам вдалося вивільнити безпрецедентну кількість Світла через наші Послання цього разу.

Я вітаю вас із цим успіхом сил Світла!

Я бажаю вам набути того ступеня усвідомлення, який дозволить вам розрізняти щонайменші вияви сил пітьми всередині вашої істоти й зовні.

Я бажаю вам такого зміцнення вашої віри й відданості Братству, які проведуть вас крізь всі пастки дуального світу й дозволять вашій душі повернутися Додому – до Бога!

Я опечатую під час передачі цього Послання все Світло, яке було вивільнено в цьому циклі наших Послань, щоб ніхто, хто не від Світла, не міг ним скористатися.

Сталося! Завершено! Опечатано!

Я ЄСМЬ Ель Морія.