Я простягаю вам руку допомоги

Санат Кумара

20 червня 2013 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

Мої батьківські почуття до людства Землі знову змушують мене прийти до вас.

Я відчуваю ні із чим не порівнянний трепет у цей момент передачі мого Послання. Як і завжди я бажав би передати вам частинку моєї свідомості, мого розуміння, моєї віри й моєї відданості Богові і Його Закону.

Ви могли б отримати у свою ауру весь моментум моїх досягнень в одну мить, коли ви читаєте або слухаєте це моє Послання. Єдиною перешкодою є опір вашого плотського розуму, вашого его. Ви не можете отримати тоді, коли не можете прийняти. І ви не можете прийняти, тому що між вами й мною стоїть перешкода у вигляді вашого его.

Тому щораз, коли ми приходимо, ми ставимо основним завданням подолання вашого его. Ми зможемо досягти нашої Єдності й об’єднатися в Дусі тільки в такому випадку, якщо ми будемо робити кроки назустріч один одному.

Я приходжу й простягаю вам руку допомоги. Але ви теж повинні докласти зусиль і простягнути вашу руку назустріч мені.

Я не втомлююсь повторювати, що вам слід докладати ваших зусиль безперервно, щоб відбулася наша співпраця та наша Єдність у Богові. Ви не можете сьогодні слідувати Шляхом, слідувати нашим рекомендаціям, а завтра віддаватися втіхам вашого его. Ви не можете сьогодні бути нашим учнем, а завтра забути про це.

Послідовність і сталість ваших дій ‒ ваших виборів і ваших зусиль ‒ ось чого ми невтомно домагаємося і чому закликаємо вас слідувати.

Щоразу, коли ви, натхненні нашими Посланнями, вирішуєте слідувати вказаним нами Шляхом, не забувайте про це ваше рішення наступного ж дня.

Опір матерії у ваші дні досяг свого апогею. Тому від вас потрібні зусилля всього вашого єства з подолання ілюзорних сил. І ви зможете це зробити. Ви зможете подолати опір будь-яких зовнішніх і внутрішніх негативних сил і енергій. Єдине, що вам для цього необхідно, – це ваше бажання та цілеспрямованість, відданість і сталість.

І для того щоб черпати ці якості зсередини вашої істоти, вам потрібна алмазна віра, заснована на почутті глибокої безумовної любові до всього Творіння.

Ви не можете миттєво перебудувати вашу істоту й співнастроїтися з Ієрархією. Але ви можете досягти цього поступовими й щоденними кроками в потрібному напрямку. Тих порад і рекомендацій, які ми даємо, достатньо, щоб впевнено просуватися вашим Шляхом зворотною дорогою до Бога.

Ви повинні лише постійно пам’ятати про нас, зберігати співзвуччя у ваших серцях. Для цього витрачається стільки зусиль Братством. Щоразу, коли ми приходимо, щоб дати наші Послання, мільйони Вознесених Сонмів надають свою допомогу й сприяння при передачі кожного Послання. І тому наші Послання є найбільшою дорогоцінністю вашого світу. Наші Послання є матеріалізованою Божественною енергією. Крупинка за крупинкою протягом восьми з половиною років наша енергія та наші вібрації проникають у ваш світ.

І ми щиро сподіваємося, що ви зможете гідно й дбайливо розпорядитися нашою енергією та отриманими від нас знаннями й розумінням Божественного Закону.

Щоразу, коли ви читаєте наші Послання, задумайтеся на хвилинку про те, скільки зусиль витрачається на їхню передачу у ваш світ. І якщо б ви могли відповісти нам на наш поклик зусиллями, які еквівалентні тим, що докладаються нами, то Божественний Закон був би вдоволений, обмін енергією між нашими октавами завершений. І це стало б доказом здатності еволюцій планети Земля до подальшого розвитку в Богові.

Однак цього не відбувається. І ви самі можете в цьому переконатися на своєму власному прикладі.

На скільки часу вам вистачає вашої готовності й вашої рішучості, яку ви отримуєте при читанні нашого Послання? До першого дзвінка по телефону або спілкування в чаті з вашими друзями? До чергової розваги й задоволення, які спокушають вас у вашому світі? До чергового перегляду фільму по телевізору?

Ви не можете миттєво відкинути ілюзію, що вас оточує, але ви можете робити послідовні кроки з її подолання. І Шлях, який перед вами лежить, відкривається не зовні вас. Цей Шлях відкривається всередині вас. І цей Шлях – це змінення вашої свідомості.

Ви самі керуєте цим процесом змінення вашої свідомості. Вся зовнішня ілюзія розгорнута навколо вас для того, щоб ви робили ваші вибори й просувалися Шляхом. Однак ви віддаєте перевагу все більше й більше занурюватися в ілюзію, а не розставатися з нею.

І це ваш вибір і ваше рішення. Немає жодної істоти у всьому Всесвіті, яка б робила за вас ваші вибори.

А тепер поставте себе на моє місце. Мільйони років я продовжую навчати вас основам Вчення. Я приходжу через багатьох посланників і пророків. Я даю одне й те саме Вчення протягом мільйонів років. Багато хто з вас чув це Вчення від мене особисто в Обителях Братства й від Моїх посланників десятки й сотні тисяч разів. Але потім ви контактували з ілюзорним світом, і Світло ваших очей тьмяніло, і рішучість залишала вас, і ви щоразу більше занурювалися в ілюзію вашого світу. Потім наставав момент, коли ви в останній надії звертали ваш погляд на Небеса й просили про допомогу й спасіння. І так повторювалося з життя в життя. Багато разів.

Якби кожен з вас був би на моєму місці, він давно б махнув рукою. Однак я несу відповідальність за кожного з вас. І як би ви не впиралися, я все одно буду приходити й давати вам моє навчання та мої наставляння.

Я не знаю скільки ще часу потрібно вашій душі, щоб вона награлася в ілюзії та спрямувалася до горніх Вершин Божественної свідомості, але я знаю, що настане момент, коли ви зможете так піднести свою свідомість, побачити перспективу Божественного Шляху розвитку, що ви назавжди відвернете ваші погляди від блискучих брязкалець вашого світу.

Я бажаю вам, щоб цей момент істини настав для вас вже в цьому втіленні. Я бажаю вам зробити ваш крок до безмежності й вийти за межі ілюзії, що сковує вас, якомога швидше.

Я простягаю вам свою руку й терпляче чекаю, коли ви зможете підійти й потиснути її.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.