Треба почати діяти!

Владика Морія

28 грудня 2012 року

Я ЄСМЬ Ель Морія!

Спішність диктує сьогоднішнє Послання.

Щойно я залишив засідання Кармічного Правління, з тим щоб поділитися з вами останніми новинами із цього засідання.

Що ж, підсумки року підбиті. І я маю вам завважити, що підсумки з одного боку радісні, тому що ми знайшли успішним перехід вібрацій планети Земля на новий рівень! Нам вдалося обійтися без надзвичайних ситуацій. І це радує!

З іншого боку, є те, що засмучує. І ви, напевно, здогадуєтеся, що це. Ми очікували більшої моторності, більшої усвідомленості й більшої відданості від наших чола, які перебувають у втіленні зараз.

Упродовж останніх декількох років нам вдалося домогтися майже неможливого: ми створили й закріпили форпост Братства, форпост Світла на фізичному плані землі Росії. У самому центрі Росії! Це була небачена досі перемога! Це сталосяу 2007 році.

Те, що було потім, не може слугувати зразком. На наш загальний жаль, світлоносці Росії не змогли втримати форпост Братства. Земля ашрама нашого Посланника протягом всіх цих п'яти років піддавалася безперервним атакам з боку протилежних сил. Ми не встигали відбивати одну атаку за іншою. Про всі сумні ситуації, пов'язані з ашрамом нашого Посланника, ви були своєчасно сповіщені через наші Послання. Я сам багато разів приходив і буквально благав вас і просив допомогти.

Замість допомоги ми спостерігали скам'янілі серця наших колишніх полум'яних послідовників. Один за одним світлоносці відходили від нашого Посланника й багато хто з них вчинив найгірший злочин ‒ зраду.

Результат не змусив себе чекати: ми втратили ті переваги, які були створені на російській землі. Ми загубили темпи просування, і зараз змушені пожинати плоди немоторності, ледарства й зради.

Чи так вже непосильно було згуртуватися та витримати натиск? Чи така важка ноша Світла?

Дуже шкода, що вікно Божественної можливості, яка була відкрита для Росії весь цей час, закрилося.

Передбачаю панічні настрої багатьох наших учнів, які будуть читати й перечитувати це моє Послання.

Передбачаю хвилю сумнівів і негативних сплесків.

Чи гідно так чинити нашим учням? Чи так вас вчимо ми, Вознесені Владики?

Так, Кармічне Правління підтвердило, що Божественна можливість для Росії закрита й накладено вето на передачу Послань Владик на землі Росії.

Наші істинні учні розглядають невдачу як можливість вчитися на помилках. Наші істинні учні протиставляють будь-якому натиску протилежних сил свою згуртованість і єдність.

Є привід об'єднатися! Є завдання, яке необхідно вирішити!

За допомогою ваших зусиль і завдяки полум'ю ваших сердець може відкритися нова можливість. Покажіть свою згуртованість! Продемонструйте готовність пожертвувати своїми миттєвими захопленнями й іграми в ілюзії заради справи Владик!

Чому під нашими прапорами так мало істинних і відданих воїнів? Куди поділися ті лицарі й богатирі, які перед втіленням брали на себе зобов'язання щодо захисту нашого Посланника?

Агов? Де ви?

Чи така важка ваша доля? Чи не пора згадати про свої зобов'язання та свій обов'язок?

Я не кажу про тих, хто зрадив і пішов. Я звертаюся до тих, у кому ще горить іскра відданості й вогонь Божественності.

Продемонструйте свою рішучість служити Владикам, і Кармічне Правління знов розгляне Божественну можливість для Росії.

А зараз ми змушені давати наші Послання зовсім в інших країнах.

Цього разу ми давали наш цикл Послань у Португалії. Минулий цикл наших Послань, як ви пам'ятаєте, проводився нами в Латвії.

Що ж, Бог з будь-якої ситуації вміє здобувати позитивні моменти. Якщо світлоносці не змогли вчасно підхопити наш прапор і поширити наше Вчення всім світом, то ми самі зробимо це.

Ви знаєте, що при прийманні наших Послань вивільняється величезна кількість Світла. І це ‒ головне, через що ми даємо наші Послання. Тому зараз у багатьох країн світу з'явилася можливість створити умови для нашого Посланника, необхідні для приймання наших Послань. Більш рівномірний розподіл енергії земною кулею вітається!

На завершення мого Послання я бажав би затвердити для вашої свідомості неминучість змінень, які настають.

І чим швидше ви зможете засвоїти дане нами Вчення, тим швидшими темпами відбуватимуться змінення у всіх сферах життя людського співтовариства.

Для початку запам'ятайте раз і назавжди, усе що стосується справи Світла на фізичному плані підлягає вашій повній турботі й відповідальності. Уявіть собі посланника іншої країни, який зустрівся з нерозумінням і демонстрацією явної ворожості з боку органів влади й населення країни, де він є посланником. Я думаю, що жодна країна світу не зможе ігнорувати вияв ворожості щодо свого представника. Ми, Вознесені Сонми, так само не можемо ігнорувати вияв ворожості до нашого Посланника. Багато разів давалося вчення про карму, яка виникає при вияві будь-яких негативних дій, спрямованих проти нашого представника на Землі, нашого Посланника.

Будь-яка карма може бути відпрацьована найлегшим шляхом, коли визнаються помилки й приносяться вибачення. Якщо ж неуцтво й гординя не дозволяють людям визнати свої помилки й покаятися в них, то негативна карма починає осідати на фізичний план у вигляді різноманітних катаклізмів, соціальних вибухів і фінансових катастроф.

Тому ніколи сидіти склавши руки. Треба почати діяти! Не бійтеся створити карму своїми невірними діями. Якщо ваш мотив правильний, то якими б не здавалися невірними ваші дії в цей історичний момент, Бог завжди зможе виправити ситуацію та виправити ваші помилки. Набагато гірше карма бездіяльності, коли під слушним приводом не втручатися в боротьбу, ви втрачаєте завойовані позиції та втрачаєте переваги стрімкості й натиску.

Учіться на своїх помилках.

Не соромтеся діяти на благо еволюцій планети Земля!

Я ЄСМЬ Ель Морія!