Культивуйте почуття Любові у своєму серці

Улюблений Джвал Кул

18 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Джвал Кул, який прийшов на промені Любові через цього Посланника.

Так, улюблені, Я ЄСМЬ прийшов до вас сьогодні, щоб ствердити Любов.

З усіх якостей, з усіх Божественних якостей Любов є найважливішою.

Світи створюються Любов'ю. І якщо ви не відчуваєте радості у вашому житті, якщо вас гнітять важкі думки й почуття, ви просто відчуваєте нестачу Любові у своїй істоті.

Не важливо, люблять вас або не люблять. Любов ‒ це та сила, яка перебуває у глибині вашої істоти. І вона завжди перебуває з вами доти, поки ви отримуєте Божественну Енергію з її Витоку.

Тому найменша нестача цього почуття Любові вводить вас у негармонійний стан свідомості. Якість Любові пронизує все Творіння та органічно вплітається у ваше життя і в життя всіх живих істот.

І багато проблем у світі, якщо не сказати, усі проблеми цього світу пов'язані саме з нестачею Любові.

Я прийшов дати вам пораду, як закріпити фокус Любові у вашому серці.

Обіцяйте мені робити цю вправу щодня, як тільки у вас з'явиться вільна хвилина. Ця вправа не вимагає ніякої підготовки й ніяких додаткових приготувань і умов. Ви можете виконувати цю вправу вдома й на роботі, перебуваючи серед людей у найбільш людних місцях.

Отже, ви завжди повинні мати перед своїми очима образ коханої людини. Я дуже добре розумію, що багато хто з вас може сказати, що вони не відчувають любові ні до кого в цьому світі. Це помилка. Ви зобов'язані любити. Ви зобов'язані знайти у своїй свідомості образ, до якого ви відчуваєте любов.

Я зараз не маю на увазі, що це обов'язково повинен бути образ вашого коханого або коханої. Але уважно покопайтеся у глибині свого серця. Знайдіть той образ, до якого ви здатні відчувати любов.

Це можуть бути ваша мати, ваш батько, ваш чоловік або дружина, ваші діти. Це може бути Владика, з яким у вас є зв'язок на внутрішніх рівнях.

Якщо ваше серце так травмовано, що сама згадка про коханих викликає на ваших очах сльози й жалість до себе, усе одно шукайте той образ, за ​​який ви можете зачепитися свідомістю та відчувати до нього Любов.

Нехай це буде навіть ваша домашня тварина або улюблені рослини.

Культивуйте почуття Любові у своєму серці.

Найголовніше завдання у вашому житті – повернути собі почуття Любові, щоб то не було.

Якщо ви перебуваєте серед людей, спробуйте відчувати почуття любові до людей, які вас оточують. Любіть людей не за те, що вони вам зробили або можуть зробити, відчувайте нічим не обумовлену Любов.

І нехай вам не вдасться довго бути зосередженим на вашому почутті Любові. Але ви повинні знайти хоч би дві-три хвилини на день, щоб відчути це почуття Любові.

Культивуйте в собі це почуття.

І настане день, коли ви зможете відчути таке всеохоплююче, безпричинне почуття Любові до всього, що вас оточує, до всіх людей, які живуть на Землі, до самої Землі, до природи, хмар, неба, дощу, сонця.

Вас переповнить почуття Любові й почуття Єдності з всім, що вас оточує. Ви і є одночасно все це. Зрозумійте, ваша свідомість, ваша людська свідомість відділяє вас від всього, що вас оточує, але ваша природа й природа всього, що вас оточує, однакові.

Усе є Бог. І наше розділення від Єдності з Богом існує тільки в нашій свідомості.

Поговоримо тепер трохи про інше. Я хочу використати цю можливість і дати вам деякі знання, або інформацію, яка буде корисна для вас саме в цей момент часу.

Ви перебуваєте у втіленні на Землі в цей складний  час, коли відбувається розділення у вашому світі. Змінилися космічні цикли, і на Землю прийшли нові енергії. Енергії Любові, Єдності. Ці енергії приносить вплив планети Венера, моєї рідної планети.

Немає жодної живої істоти, яка не відчувала б на собі впливу цих енергій.

Однак не на всіх ці енергії мають благотворний вплив. Є істоти у вашому світі, які настільки порушили свій зв'язок з Божественним Витоком, що їхня істота вже не здатна сприйняти ці енергії. Вони мертві. І так само, як сонце світить для всіх рослин і має на них благотворний вплив, сприяючи їхньому розвиткові й життєдіяльності, сонце освітлює так само й мертві рослини, які висохли. І під дією сонця ці рослини ще більш висихають і стають придатні для топки груб.

Тому все віджиле буде незабаром зібрано й спалено в космічній печі.

Добрий садівник стежить за садом і вчасно спалює засохлі дерева, не дозволяючи, щоб інфекція з них поширилася на здорові рослини.

Те, що я зараз вам кажу, дуже сумно. Але це істина, з якою ви стикаєтеся у вашому житті. Втрати неминучі, і кожен сам вибирає для себе свій шлях. У кожну хвилину вашого перебування на Землі ви робите вибір. Ви робите вибір на користь Бога, Життя або ви вибираєте смерть. Як багато разів ви чули про те, що настає час відділення зерен від бур'яну. Як багато разів ви чули про те, що бур'ян повинен бути відділений і спалений.

Ніхто навіть з тих, хто дуже далекий від Бога, не може сказати, що не чув цієї фрази хоч би раз у житті.

Чому ж ви дивуєтеся? Термін настав. І ті люди, які не можуть засвоїти нові вібрації, не можуть здійснити перехід на новий рівень свідомості, потраплять у руки садівника, який подбає про їхню подальшу долю.

А садівником у нашому Всесвіті є сам Господь Бог.

Тому вам нема про що турбуватися. Все відбувається з Волі Бога, і всі терміни й всі роботи, пов'язані із цими термінами, будуть проведені вчасно точно відповідно до Божественного плану. Що вам робити в цей час? Учіться у природи. Їдьте в ліс і подивіться, що відбувається в лісі.

Там є засохлі дерева й трухляві пні. Але є і молоді пагони. І життя триває. Дзижчать бджоли, співають птахи, цвітуть квіти. Панує повна гармонія. І кожен з вас є унікальною квіткою в цьому лісі. Тому ви маєте просто цвісти й відчувати Любов до всього, що вас оточує.

Беріть приклад із природи, що оточує вас. Кожна квітка просто цвіте. Вона не бореться ні з усохлими деревами, ні з трухлявим пнем. Усе підпорядковано Божественному Законові, і все відбувається відповідно до Божественного Закону.

І повірте мені, є у Всесвіті ті служителі, які покликані виконувати свою роботу з очищення Всесвіту від сміття та всього мертвого або що не бажає відповідати встановленому Законові.

Ви чули про час жнив. Ви думали, що час жнив наближається. Але чомусь  ніхто з вас не стривожився, коли час жнив настав. І жнива йдуть повним ходом.

І все відбувається так природно, що люди навіть не помічають цих жнив. Усе відбувається в потрібний термін і повністю відповідно до Вищого Закону.

Я сьогодні дав вам дуже багато корисної інформації. І, незважаючи на те, що ця інформація подана мною в дуже м'якій формі, усе ж для багатьох почути про події, що відбуваються на Землі, буде сумно.

І все-таки я закликаю вас частіше відчувати почуття Любові до всього живого. Тому що тільки Любов здатна творити дива у вашому житті й у житті всіх людей, які оточують вас.

Ви любите, значить, ви живі! І це головне.

Я ЄСМЬ Джвал Кул був з вами сьогодні.