Зараз настав час дій для вас

Санат Кумара

21 грудня 2012 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Я прийшов знову.

До вас, хто перебуває у втіленні зараз, ми приходимо, щоб надати вам ту допомогу, яку можливо й необхідно надати.

Щоразу, перед тим як прийти й відкрити нову Божественну милість із передачі наших Послань з ефірних октав у ваш щільний світ, я тривало медитую та ретельно підбираю ті слова, які в цей момент можуть надати максимальну допомогу й підтримку. Я знаю, що багато хто з вас чекає цієї величезної милості й багато разів заходять на наше місце в інтернеті, щоб переконатися, що Бог і Владики не залишили вас.

Так, улюблені, чим важче стає світлоносцям, нашим учням у фізичному світі, тим з більшим бажанням і натхненням я приходжу, щоб простягнути свою руку допомоги тим, хто жадає звільнення, тим, хто всім своїм єством готовий до сприйняття наших енергій оновлення, які ми невтомно приносимо у ваш світ, зокрема й через наші Послання.

Я знаю, що багато хто з вас чекав особливо мого сьогоднішнього Послання. І це пов’язано з багатьма причинами. І головна причина – у тім, що все важче й важче світлоносцям зберігати баланс фізичного плану планети. І це дійсно так.

Дозвольте нагадати вам про ті моменти перед вашим втіленням, коли вам надавалися рекомендації та наставляння.

Ви повинні згадати про ваші місії.

Ви повинні це згадати зараз.

Щоразу, коли будь-які обтяжливі енергії світу будуть намагатися заволодіти вашою істотою, ви повинні згадати, що до вашого обов’язку входить не піддаватися цим енергіям. Будь-які негативні енергії минулого, які є у вашому світі й оточують вас щільним кільцем, повинні бути подолані вами за допомогою ваших внутрішніх зусиль.

Саме зараз настав час дій для вас. Ваші внутрішні досягнення, які виявляються як вогні вашого серця, як сяйво вашої аури, як німб навколо вашої голови, повинні бути використані вами зараз. Будь-яка негативна якість, яка спливає зсередини вас або приходить до вас із навколишнього простору, вимагає вашої негайної роботи з нейтралізації негативу.

Це внутрішня робота на плані думок і на емоційному, астральному планах. Це робота ваших прихованих духовних м’язів, які ви повинні були розвинути протягом всіх цих років, коли ви читали наші Послання.

Саме зараз ви зобов’язані працювати. Тому що від ефективності роботи, яку ви ведете зараз із подолання будь-яких негативних станів, залежить майбутнє планети Земля.

Якщо вам вдасться впоратися з будь-яким негативом, який витає навколо вас, і коли ви подолаєте будь-які негативні стани вашої свідомості, то це буде запорукою того, що на фізичний план не спуститься чергове стихійне лихо, екологічна катастрофа або соціальний вибух.

Тонка робота з перетворення вашої особистої свідомості й підсвідомості здатна запобігти будь-якому стихійному лихові.

І тоді, коли Вознесені Сонми переконаються, що достатня кількість втілених індивідуумів здатна контролювати простір навколо себе, керувати енергіями в матерії, тоді нові диспенсації та Божественні милості будуть відкриті для планети Земля.

Зараз настав час вашої основної роботи, для якої ви прийшли в це втілення. Баланс енергій необхідно постійно тримати за допомогою ваших внутрішніх досягнень.

Ваше его буде намагатися відвести вас хибним шляхом, звинувачуючи інших людей, звинувачуючи ваші уряди, органи влади. Завжди є сили, які намагаються використовувати будь-які негативні енергії для ще більшого розгойдування човна.

Основне положення нашого Вчення, яке ми невтомно даємо протягом всієї історії розвитку людства: усе, що з вами відбувається, – відбувається саме тому, що колись ви самі створили причини цього.

І оскільки світ стоншується, то для вас відкривається можливість впоратися з будь-якими енергіями на плані думок і почуттів, ще до того, як ці енергії осядуть на фізичний план у вигляді буревіїв і катаклізмів.

Вам даються величезні можливості з перетворення фізичного плану за допомогою змінення вашої свідомості.

Одна людина, яка досягла рівня свідомості Христа, здатна збалансувати карму багатьох людей, з якими вона кармічно пов’язана й з якими вона мешкає в безпосередній близькості. І в цьому причина того, що завжди люди з побожністю ставилися, якщо якийсь святий оселявся в тій місцевості, де вони живуть.

Вони з молоком матері ввібрали знання про те, що святий, який оселився в їхніх місцях, є гарантом того, що нічого не станеться з їхньою землею, з їхнім урожаєм. І їхні нащадки будуть здорові й щасливі.

Не так у наш час. Світ забув про давнє знання. І багато тих, хто видає себе за святих, святими не є, а ті, які святі, викликають роздратування та неприйняття.

Основне завдання вас, як світлоносців, проводити у світ вірні орієнтири. Для цього вам необхідно спиратися на внутрішнє знання, яке приходить з ваших сердець. Для внутрішнього зв’язку з потаємною людиною вашого серця вам необхідна постійна, щоденна робота над собою, над своєю свідомістю.

Є закон десятини, який говорить про те, що десята частина всього повинна бути віддана Богові. Також десята частина вашого часу повинна бути віддана духовним практикам і богоугодним справам.

Не забувайте про Бога за суєтою дня. Якщо ви здатні в самий розпал дня, коли буденні енергії з головою огортають вас, зберігати хоча б у куточку своєї свідомості пам'ять про Бога, ніякі життєві бурі й невдачі вам не страшні.

Зберігайте чистоту вашого серця завжди, у які б життєві ситуації ви не потрапляли. Це допоможе вам зберігати вірний напрям у житті й завжди йти верхнім Шляхом, який призначений для вас Богом.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.