Ми не маємо більше можливості продовжити нашу роботу на території Росії

Владика Морія

29 червня 2012 року

Я ЄСМЬ Владика Морія.

Я прийшов цим днем, щоб сказати те, що необхідно й те, що назріло. Як ви знаєте, ми даємо цей цикл диктовок у Латвії. І цей цикл диктовок не був запланований заздалегідь. Вірніше, він мав відбутися, але ті перешкоди, які мали місце й трапилися в ашрамі нашого Посланника, перекреслили Божественну можливість для Росії. І диктовки літнього циклу були скасовані.

Для тих, хто не знайомий з поточною ситуацією, коротко скажу, що останні два роки мали місце жахливі напади на всіх планах Буття на нашого Посланника. І ціною неймовірних зусиль місія тривала, тому що ми не бачили іншої можливості продовжити давати навчання людству Землі.

Ми продовжували роботу й ми продовжували давати Послання аж до того моменту, коли ашрам нашого Посланника було підпалено.

Не треба бути особливо далекоглядним, щоб зрозуміти, що сталося лиш осадження на фізичному плані всього того негативу, який накопичився на тонкому плані навколо нашого Посланника.

І багато хто з вас, хто продовжує читати наші Послання, доклали чималу частку зусиль, щоб створити на тонкому плані умови, що передують пожежі через свої думки, почуття та навіть прямі дії, спрямовані проти нашого Посланника.

Ви знаєте, що будь-яка дія, спрямована проти нашого Посланника, складає дуже важку карму, і ця карма лягає також на всю країну, у якій здійснюється місія Світла.

Отже, останні події склали вкрай негативну карму для Росії. І ця карма порівнянна за своїм масштабом з тією кармою, яка була створена при розстрілі царської родини.

Що ж, мені дуже шкода. Я та інші Владики розраховували на більший рівень свідомості людей, які перебувають у втіленні. Ми були обнадіяні тим, що маємо можливість вільно давати наші Послання протягом такого тривалого проміжку часу вперше на території Росії.

Ми були обнадіяні можливістю і не зробили заздалегідь кроків із захисту нашого Посланника. Всі сили Світла були залучені через 7 секунд після заклику Посланника в момент пожежі. Ми зробили неможливе: усі люди залишилися живі й нічого з того, що було побудовано нашим Посланником за допомогою Вознесених Сонмів не зазнало істотних збитків. Постраждала тільки справа Світла. Наша місія в Росії.

Кожна пряма дія проти Бога й Владик повинна отримати свою відплату. Це Закон, який діє в цьому Всесвіті.

Я змушений констатувати той сумний факт, що найближчим часом Росії належить відпрацювати новостворену карму безбожництва.

І це страшно. Тому що все те Світло, яке виливалося на території цієї країни й не було використано для реалізації планів Бога, тепер лягає тягарем карми на народ цієї країни.

Сила Світла викликає таку саму й протилежно спрямовану дію з боку сил пітьми. Але як тільки сили пітьми виявляють себе, Вознесені Сонми мають право застосувати силу для зв'язування протилежних сил.

Недосконалість, яка все ще панує у світі, не дозволяє обійтися без жертв і кровопролиття.

Рівень свідомості людей не дає можливості поки йти більш урівноваженим і мирним шляхом.

Я сказав вам сьогодні більше, ніж це може бути схвалено Кармічним Правлінням.

Мій мотив полягає в тім, щоб пояснити вам всю тяжкість скоєного й ті події, які будуть викликані створеною кармою.

Зараз, коли я пояснив вам суть недавніх подій так, як вона бачиться з мого рівня свідомості, я повинен сказати, що ми не маємо більше можливості продовжити нашу роботу на території Росії. Тому що всі наші дії будуть викликати все більший і більший опір. І ми не можемо більш ризикувати нашим Посланником і її місією.

Я вам сказав достатньо для того, щоб ви задумались.

Більше ніж я сказав, вам ніхто не скаже.

Задумайтесь і зрозумійте, що ніколи ще не було такої можливості, яка була реалізована через нашого Посланника цього разу. Ніколи ще Послання не поширювалися день у день, як вони давалися, одночасно на всій території земної кулі.

Людство оцінить наші зусилля через якийсь час ...

Я дуже сподіваюся на це ...

А зараз я змушений попрощатися з вами ...

Я ЄСМЬ Ель Морія Хан.