Я бажаю вам набути того ступеня усвідомленості, який дозволить вам спрямуватися найбільш верхнім Шляхом

Санат Кумара

21 червня 2012 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара, який прийшов до вас знову.

Світи, Зірки, Небеса радіють перед небувалою можливістю, яка знову відкрилася завдяки Милості Бога.

Я прийшов до вас цим днем літнього сонцестояння для того, щоб підсилити свої енергії і для того, щоб ви змогли відчути нашу Єдність. Єдність кожної частки життя з Єдиним і неподільним нашим Отцем на Небесах.

Небувала космічна можливість стала виявленою після рішення на сьогоднішньому засіданні Кармічного Правління та затвердження, що послідувало за цим, на Великому Центральному Сонці, Зірці Сіріус.

Я прийшов не для того, щоб ви отримали можливість прочитати чергове Послання. Я прийшов для того, щоб ви усвідомили своє Божественне призначення. Дуже мало на вашому етапі еволюційного розвитку просто читати наші Послання. Ви повинні докладати всіх своїх зусиль для того, щоб ваша свідомість стала здатною вмістити Божественні Істини. І однією із цих Істин є те, що ваша планета змінює свої вібрації. І це змінення відкриває для вас можливість слідувати Божественним Шляхом розвитку.

Ви стали дорослішими. Ви приготувалися до того, щоб зробити наступний крок у вашому еволюційному розвитку. Ще буквально вчора Кармічне Правління та Вища Рада цього Всесвіту сумнівалися: надавати чи не надавати нову можливість? Чи продовжити цю диспенсацію, чи ні? І ось сьогодні рішення прийнято! Треба сказати, що на космічних терезах вивірявся буквально кожен ваш рух душі, а не тільки ваші вчинки й дії в ці складні попередні місяці.

Ми змушені були констатувати величезний опір з боку протилежних сил. І ми зобов’язані врахувати ті зусилля, котрі докладаються небагатьма душами. Шальки терезів були вирівняні. І знадобилося зовсім небагато, щоб Божественна можливість продовжилася. Я зголосився допомогти. І завдяки моєму моментуму досягнень, який я заклав у космічний банк, я та інші Владики отримали можливість знову приходити й давати Послання людству Землі.

Ця можливість не заслужена людством. І вона надається вам зараз як аванс. Тому ви повинні постійно пам’ятати про те, що кожна ваша дія, кожна ваша думка або почуття найближчим часом можуть визначити подальшу долю світу.

Коли ви берете кредит у банку, ви ризикуєте, що можете не повернути гроші. Я ручився за вас, що ви зможете виконати свої зобов’язання, які ви брали на себе перед втіленням. Я бажаю вам набути того ступеня усвідомленості, який дозволить вам спрямуватися найбільш верхнім Шляхом.

Улюблені, достатньо всього лиш кільком індивідуумам продемонструвати нову свідомість і нове мислення. Це дуже складно, але це зробити потрібно. Тому що як тільки деякі зможуть продемонструвати новий тип відносин, заснований на новій свідомості й новому мисленні, мільйони інших людей зможуть використати цей моментум досягнень. Колективне несвідоме людства здатне акумулювати як негативні вияви людської свідомості, так і позитивні спрямування окремих особистостей. Тому одна людина, яка здатна продемонструвати в цих складних умовах необхідний рівень свідомості, покладає свої досягнення на вівтар Служіння людству. І все людство набуває можливості до подальшої еволюції.

У цьому – принцип, і в цьому – Шлях. Кожен з тих, хто досягав певного рівня свідомості в минулому, готував шлях людству на сотні й тисячі років вперед. Дві тисячі років пройшло із часу втілення Ісуса, ще більше часу пройшло з моменту втілення Гаутами Будди, але досі людство користується їхнім моментумом досягнень.

Кожен з вас здатний продемонструвати нову свідомість. Кожен з вас здатний зійти на наступний еволюційний ступінь, щоб показати приклад. Для нової епохи характерно те, що всі ваші досягнення будуть дуже швидко поширюватися всією земною кулею. Кожен ваш крок у вірному напрямку буде зустрічати небувалу підтримку Небес.

Але також справедливо, що ті індивідууми, які обрали відділити себе від Бога, дуже швидко будуть пожинати плоди своєї негативної карми. Те, що не відповідає новому етапу еволюційного шляху, буде деградувати й зникати з лиця Землі. Те, що відповідає новому етапові, буде розквітати завдяки Милості Небес.

Ви бачите навколо себе і ті, і інші вияви. І кожен з вас має можливість вибрати смерть або безсмертя, життя для себе або життя для Загального Блага, тлін або вічне Життя.

Більш ясно й чітко ще ніколи не говорилося. І в цьому полягає веління часу.

Я бажав би закріпити сказане одним прикладом. І цей приклад даний самим життям. Зараз, коли час моєї присутності спливає, я маю сказати, що вічне життя та безсмертя є для вас зараз такою близькою можливістю, яка досяжна прямо зараз. Ніколи раніше в минулі часи не було такої можливості. Чим більша мерзота запустіння навколо вас, тим більшу цінність в очах Бога мають ваші досягнення.

Подивіться на лотоси, що квітнуть на болоті. Незважаючи на тлін, що панує навколо, і процеси бродіння, Бог являє диво квітки Життя.

Кожен з вас є дивом у руках Бога. Все визначається тільки вашою свідомістю та вашим спрямуванням до Божественного.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.