Я вам вказую ясно шлях і напрямок вашого руху

Владика Морія

2 січня 2012 року

Я ЄСМЬ Ель Морія!

Я прийшов сповістити про закінчення цього зимового циклу диктовок, який ми давали через нашого Посланника.

Цикл короткий, але від цього не менш важливий. Зараз вам може здатися, що нічого кардинально нового або примітного не було почуто вами під час цього циклу наших Послань. Однак не поспішайте з висновками. Дуже швидко ті приховані ключі й нові енергії, які нам вдалося провести у ваш світ за допомогою наших Послань, дадуть себе взнаки. І це станеться неминуче й незалежно від вашої зовнішньої свідомості.

Те диво, про яке ми говорили, потребує підготовки. І у вашій свідомості ми заклали ті зерна Божественної Мудрості, які неминуче проростуть. І це буде подібно до дива.

Не всі посіяні нами зерна зможуть зійти, тому що не всі душі готові до того, щоб зерна Божественної Мудрості проросли в них. Проте маю вам завважити, що не так вже мало тих, хто підготував себе, свою душу за весь цей час, поки ми давали диктовки через нашого Посланника. Достатня кількість із вас, хто читає й перечитує наші Послання на регулярній основі впродовж цих семи років, досягли необхідного й достатнього рівня свідомості, щоб перейти на якісно новий рівень розвитку.

Ми передбачали заздалегідь, що не все буде успішним. Ми очікували більшого. Але навіть те, що ми маємо зараз, є достатнім.

І ми із задоволенням констатуємо той важливий факт, що ті приховані поки процеси розвитку свідомості кращих представників людства йдуть у вірному напрямку й стійкими темпами!

Я маю вам сказати з всією певністю і ясністю, що настала епоха, коли тільки ті індивідууми, які зуміли сприйняти наше Вчення, зможуть успішно продовжити еволюцію на планеті Земля. І як би мало вас не було, ми сподіваємося на те, що сходи не забаряться на себе чекати.

Важко уявити собі зараз, що все може змінитися. Однак саме так станеться, і це буде подібно до дива.

Сміливіше спрямовуйтеся вашою свідомістю до нового й незвичного! Відкидайте все старе й віджиле! Коли ви зможете це зробити сміливо й рішуче, моментально у ваш світ прийде нове й найновіше.

Природа не терпить порожнечі. Як тільки ви приймете рішення звільнитися від будь-якої вашої негативної якості або звички, на зміну цієї недосконалості ви зможете притягнути Божественну досконалу якість. Так, розстаючись зі старим, ви просуваєте у ваш світ нове. Спрямовуючись до піднесеного, заміщаєте ним старе й віджиле.

Сміливіше! Ваші прагнення саме зараз будуть вітатися і рішуче підтримуватися Небесами! Тому що час прийшов! Прийшов час великих змінень! Прийшов час повороту циклу. І на хвилі космічної енергії ви дуже скоро підніметеся до Божественного рівня свідомості, необхідного людству на цьому етапі.

Тоді, коли ваша свідомість здатна буде піднятися до Божественного рівня, усі необхідні змінення у всіх сферах життя суспільства будуть відбуватися наче самі собою.

Середній рівень свідомості визначає всі сфери життя суспільства. Саме суспільство, де переважає страх і ворожість, ненависть та антилюбов, здатне виробляти озброєння і будувати кордони.

Суспільство, у якому переважає любов і гармонія відкриває кордони, і Божественна Свобода має можливість проявити себе там, де ще вчора панував хаос і страх.

Сміливіше! Гірше, чим зараз, уже неможливо, щоб було. Небожественні вияви дуже скоро змушені будуть залишити ваш фізичний світ.

І зараз, коли ви не розумієте, у який бік вам рухатися і до чого спрямовуватися, я вам вказую ясно шлях і напрямок вашого руху.

Тільки завіса у вашій свідомості не дає можливості вам зрозуміти мої слова й засвоїти найпростіші поняття Божественного світу.

Сміливіше розставайтеся зі святковою мішурою і блиском штучних вогнів. Виходьте на простір Всесвіту!

Відкривайте для себе далекі світи, підкорюйте всередині себе сліпучі білосніжні вершини Божественної свідомості!

Вам є чим зайнятися! У вас зараз багато роботи! Починайте ваше просування! Все, що вам необхідно, уже дано. Усі керівні вказівки дані, на всі підводні камені й приховані течії вказано.

Починайте рух! Уперед!

Я ЄСМЬ Ель Морія!