У ваш час всі можливості відкриті!

Санат Кумара

27 грудня 2011 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара.

Я прийшов цим днем, як завжди, наприкінці річного циклу, для того щоб дати необхідне розуміння подальшого Шляху. Для того, щоб затвердити вас на вашому Шляху й довести до вашої зовнішньої свідомості ті моменти, які потрібні вам для подальшого просування.

Отже, сьогодні ми продовжимо розмову про Шлях Посвячень. Про те, наскільки цей Шлях Посвячень у ваш час вирізняється від того Шляху Посвячень, який був відомий людству в минулі часи.

Ви знаєте про те, що в минулі часи лише невеликий відсоток втіленого людства мав уяву про Шлях Посвячень і мав доступ до знань, які потрібні на цьому Шляху.

Зараз час змінився. Зараз людство стоїть на порозі нового етапу свого розвитку. І для цього етапу характерна, передусім, більша відкритість, більша свобода. І ми приходимо й даємо вам ті знання, які ще зовсім недавно були приховані від людства під покровом таємниці, відкрито й вільно.

Настав час, коли практично всі знання відкрито лежать у вільному доступі на книжних полицях і в інтернеті.

Однак особливість прийдешньої епохи пов’язана з тим, що як істинні знання відкриваються людям, так само відкриваються і ті знання, і та інформація, котрі не є істинними, а є плодом розумових суджень і роздумів плотського розуму.

Божественна мудрість і вигадки плотського розуму лежать поряд на полицях крамниць і потім перекочовують на книжкові полиці, які стоять у вас вдома.

Наскільки це безпечно для розвитку ваших душ і наскільки це виправдано з еволюційного погляду?

Давайте звернемося до прикладу.

Маленькі діти охороняються батьками від будь-якого невірного кроку, від будь-якої небезпеки, що загрожує. Від них забирають сірники, предмети, що колють і ріжуть, з тим, щоб вони не завдали собі шкоди. І ось настає момент, коли діти виростають і починають своє пізнання навколишнього світу. У такому випадку батькам все складніше контролювати своїх нащадків, тому що вони виходять на вулицю, у школу, в інтернет. Що вони там бачать, із чим стикаються, вислизає від уваги батьків.

Зараз настав момент, коли людство виходить з дитячого стану свідомості й переміщається у світ дорослих.

Однак не все в цьому світі відповідає Божественним зразкам. І багато речей прямо протилежні Божественному світові.

Як зробити розрізнення і як розпізнати? Мудрі батьки не поспішають знайомити своїх дітей з дивами сучасних технологій або досягнень сучасної цивілізації. Мудрі батьки прагнуть передусім дати своїм дітям уявлення про моральний закон і про внутрішні орієнтири. Мудрі батьки поспішають наділити своїх дітей мудрістю серця. Тоді, коли людина має всередині себе вірні орієнтири, вони будуть як звук камертона вести її по життю. І те, що не співзвучно звуку камертона її серця, пройде повз її зовнішню свідомість і не залишить сліду на її душі.

Будда проходить по життю тихо, ніким непомічений і ніякий бруд життя не пристає до золотого вбрання його аури.

Так і ми намагаємося дати вам вірні орієнтири, які будуть вести вас по життю, вказувати напрямок і оберігати. Тоді, коли всередині вас є відчуття реальності, Божественності, усе, що менше Божественної досконалості, буде проходити повз вашу свідомість, не залишаючи на ній слідів. І ви спрямуєтеся до вашої Перемоги, вашої Свободи від пут матерії.

Ті ж людські індивідууми, які не мають всередині себе відчуття Божественності, що звучить камертоном, змушені проходити свої життєві уроки з тим, щоб набути того розрізнення і розуміння, які потрібні для подальшої еволюції. І життя надає вам багатий і різноманітний матеріал для вашого розвитку.

Стоншення ілюзії і її граней змушує вас вдосконалювати ваше розрізнення і набувати заслуг на цьому шляху розрізнення.

Є і інші люди, які не хочуть обтяжувати себе ніяким напруженням, які бачать у навколишньому світі лише джерело задоволення своїх бажань і потреб.

Що ж, і цій категорії людей надається можливість задовольнити всі свої бажання і всі свої стремління. З тим щоб одного разу, стомившись від гонитви за дрібничками й задоволеннями, вони могли зупинитися і підняти свій погляд до неминущої реальності.

Є певна кількість часу, для того, щоб кожен людський індивідуум міг дійти до тієї грані, за якою розпочинається реальний світ Бога. Кожному дається шанс.

І у ваш час всі можливості відкриті.

Відбувається прискорення всіх процесів. Серед них і процесів ваших виборів.

І тоді, коли ви впираєтесь і продовжуєте ходити по ілюзії і вибирати одну іграшку за іншою, у той час, коли вам вже необхідно зайнятися справами дорослих, вам буде вказуватися на ваші помилки й прорахунки. Спочатку м’яко, потім дедалі більш наочно й настійливо. Кожному дається шанс. Кожному вказується Шлях.

І якщо б ви не так були втягнуті у ваші ілюзорні процеси й могли спостерігати за вашим життям трохи з більш підвищеного кута зору, ви могли б зрозуміти й відчути наскільки обережно охороняються ваші душі.

Однак є Закон вільної волі, який непорушно діє в цьому Всесвіті й на вашій планеті. Жоден Вознесений Владика не може вам допомогти, якщо ви самі за своєю вільною волею обираєте тлінний світ із втілення у втілення, десятки й сотні тисяч років.

Для цих індивідуумів рано чи пізно закінчиться строк їхніх експериментів у земній реальності. І подібно до другорічників вони будуть змушені продовжити своє навчання, але вже в іншій реальності. Мільйони й мільярди років еволюції для них будуть надані повторно.

Для тих же, хто прислухається до наших вказівок, для вас дні перебування в ілюзорному світі будуть скорочені. Для вас відкриваються небачені можливості для духовного зростання і просування шляхом еволюції, якому навчають Вознесені Владики, Владики Мудрості.

Ми завжди поряд з вами на всіх самих слизьких ділянках Шляху. Варто вам тільки захотіти й ви можете вступити у пряме й безпосереднє спілкування з нами.

Вам треба лиш уміння іти з навколишньої ілюзії в Божественну реальність. І для цього не треба нічого, крім ваших внутрішніх зусиль. Так само як спортсмени тренують фізичні м’язи, для того щоб перемогти у змаганнях, вам треба тренувати м’язи вашої душі, з тим щоб домогтися Вашої перемоги на Шляху Посвячень.

Ваше спрямування і ваші щоденні духовні практики з нашою допомогою незворотно піднімуть вас на наступний еволюційний ступінь.

Я був радий сьогодні простягнути вам свою руку допомоги й ще раз задати вірний напрямок вашим спрямуванням.

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Ом.