Здатність допустити

Владика Морія

26 червня 2011 року

Я ЄСМЬ Морія.

Я знову прийшов через нашого Посланника!

Улюблені, я прийшов сьогодні для затвердження у ваших розумах і серцях принципу Богокерівництва. Тому що немає у ваших життях нічого важливішого, ніж слідування Волі Бога й підпорядкування Волі Бога.

Ця проста Істина, коли заволодіває людською істотою, здатна творити дива на всіх планах Буття.

Ви обмежені рамками матерії та законами, що діють в матерії, тільки доти, поки не підносите свою свідомість і не переходите на Божественний рівень свідомості. На цьому рівні свідомості зникають всі обмеження матеріального світу, і ви вириваєтеся на простір Всесвіту.

Я та інші Вознесені Владики намагаємося донести до вашої свідомості цю просту істину. Тому що цей процес осягнення Божественної Істини є найважливішим. Як тільки ваша свідомість допустить, що є інший світ і цей світ відкритий для освоєння вашим допитливим розумом, миттєво у вашому житті утворюються можливості, які підштовхують вас до Нового Світу, до нового експерименту.

Не лякайтеся того, що вас очікує. Тому що те, що вас очікує, є більш радісним і надихаючим, ніж все, що вас оточує у фізичному світі. Саме здатність допустити у вашу істоту перспективи нового життя зробить можливим подолання багатьох недосконалостей, звичок і прихильностей, характерних для вас зараз.

Спрямування та бажання зійти на новий рівень усвідомлення Божественної реальності здатні робити дива у ваших життях.

Тому дерзайте! Шлях відкритий! І все, що від вас вимагається, ‒ зробити перший крок і йти, не зупиняючись, уперед!

І тоді, коли ваш розум буде перешкоджати й вказувати на неможливість та обставини, знайте, що всі перешкоди й всі обставини переборні за допомогою Бога й Вознесених Сонмів.

Тому Віра, Віра й Любов ‒ ось що має постійно бути з вами. Ось що повинно керувати всіма вашими вчинками й діями на фізичному плані.

Розум та інтелект керуються суто людською логікою. І з погляду людської логіки багато речей, про які ми говоримо й до яких ми вас спрямовуємо, не є логічними.

Однак ми закликаємо вас керуватися Божественною логікою. І для цієї логіки немає ніяких обмежень і перешкод у фізичному світі.

Ви уявляєте, що вода тверда, як камінь, і ви йдете по воді.

Ви уявляєте, що ви легше повітря, і ви летите.

Ви уявляєте, що ви сходите на новий рівень свідомості, і ви вже на новому рівні свідомості.

Усе можна перебороти й все можливо з Богом!

Тому якості Віри, спрямованості й сталості незамінні для вас на цьому етапі вашого розвитку.

І що не здатна зробити людина, ‒ може зробити Бог. Навіть те, що здається неможливим з погляду людської логіки.

Просто допустітьу вашу свідомість Бога, інше Він зробить Сам.

Ніяково повторювати ці прості істини. Однак суєта й обставини ваших життів постійно затуляють від вас ті перспективи, які ми відкриваємо в наших Посланнях. Тому щодня ви повинні буквально витягувати себе з трясовини масової свідомості й спрямовуватися до горніх вершин Божественної свідомості. Один день, пропущений вами, відкидає вас на тиждень назад.

Тому тільки щоденна робота над собою, тільки щоденні зусилля здатні змінити вас і навколишню ілюзію.

Не думайте, що все змінити швидко. Кожен з вас перебуває на своїй ділянці Шляху. І комусь потрібне незначне зусилля, щоб подолати перевал, за яким відкривається видна вершину Божественної свідомості, іншим же потрібно пройти через непроглядний ліс минулих кармічних помилок і блукань.

Тому не розслабляйтесь ані на хвилину. Кожне ваше щоденне зусилля, коли ви перебуваєте у втіленні, замінює тисячу років зусиль, які ви докладаєте, перебуваючи в тонкому світі між втіленнями.

Не втрачайте ні хвилини вашого перебування в щільному світі. Повірте мені, що саме зараз настав час, коли кожен день ваших спрямувань переносить вас семимильними кроками в майбутнє Нового Дня.

Не звертайте уваги на людей, які вас оточують. Кожен з них сам вибирає своє майбутнє. І неможливо нікого змусити спрямовуватися до Бога. І передчасне стикання зі Світлом нашого Вчення може бути також нестерпним деяким душам, які живуть у темряві ілюзії, як зіткнення з яскравим світлом дня для людини, яка щойно вийшла з в'язниці.

Очі мають звикнути до Світла. Душа повинна знудьгуватися за реальним світом, щоб скеруватися Шляхом. І тоді ніякі спокуси ілюзорного світу й ніякі перешкоди не здатні будуть зломити Дух людини, яка вирвалася з в'язниці щільного світу й має спрямування до Світла, яке вона вже бачить углибині своєї істоти.

Ваша планета приймає все нові й нові енергії оновлення. Енергії нових вібрацій. І ці енергії пробуджують все нові й нові душі й спонукають їх просинатися і солодко потягуватися в передчутті Нового Дня.

Прихід Нового Дня, нової свідомості й перехід у нову реальність неминучий для тих, хто здатний пробудитися, для тих, хто ще живий.

Душа людини рано чи пізно змусить її підніматись і спрямовуватися дорогою назад у реальний світ.

Сьогодні я приходив для того, щоб дати вам імпульс своєї енергії, задати вам вірний напрямок руху й вселити у вашу істоту надію Нового Дня!

Я ЄСМЬ Ель Морія!