Більший серед вас той, хто більше служить іншим

Улюблений Вайрочана

16 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Вайрочана, який прийшов через цього Посланника.

Я ЄСМЬ Будда одного з таємних променів, і я належу до мандали п'яти Дхiані Будд.

Я ЄСМЬ також член Кармічного Правління.

Я маю дати вам сьогодні деякі знання, що стосуються таємних променів.

Можливо, ви знаєте, що крім семи основних променів, яким відповідають сім основних чакр, розташованих уздовж  хребетного стовпа, існують таємні промені.

І із вчень, даних у минулому, ви знаєте, що чакри таємних променів розташовані на долонях рук, на ступнях ніг і в ділянці того місця, котре було пронизано списом, коли Ісус був на хресті.

Можливо, не всі знають, що, крім семи основних чакр, уздовж хребта розташовуються також інші чакри, які чергуються з основними чакрами. І ці чакри також є чакрами таємних променів.

Моя чакра – це чакра, яка розташована між чакрою сонячного сплетіння та чакрою серця. Я вказую на цю чакру жестом рук на моєму зображенні у вигляді статуї.

Я хотів би сьогодні дати деяке Вчення, що пов'язане із цією чакрою, розташованою в центрі грудей.

Це центральна чакра, і ця чакра відкривається тільки в людей, які мають дуже високі досягнення в минулому, підтверджені в цьому житті. Ця чакра безпосередньо пов'язує вас із вашою Я ЄСМЬ Присутністю. Це чакра Будд і Бодхісатв.

Людина, яка отримала доступ до енергій цієї чакри, може за своїм бажанням за допомогою цієї чакри трансмутувати не тільки свою карму, але й світову карму.

Ось чому говорять про те, що Будди й Бодхiсатви несуть світове служіння та трансмутують світову карму.

Молитва Будд – це пульсація чакр. Молитва Будд стає досяжною тільки для тих індивідуумів, хто збалансував свою карму до 100 відсотків і прийняв обітницю служіння людству.

Кожен Будда, який перебуває у втіленні, несе на своїх плечах величезний шмат планетарної карми. Ось чому багато індивідуумів, які досягли рівня свідомості Будди, прагнуть отримати втілення у фізичному тілі, пройти необхідні посвячення для розкриття чакр і надавати своє служіння світові за допомогою молитви Будд.

Багато Будд зараз перебувають у втіленні на Землі. І кожен такий Будда,  несучи своє безкорисливе служіння, очищає простір навколо себе від карми на багато сотень і навіть тисячі кілометрів. Один такий Будда замінює своїм служінням десятки тисяч чистих ченців і святих.

Ви не можете своєю людською свідомістю визначити ступінь досягнення Будди. Але кожен такий Будда, зустрічаючи свого побратима, який перебуває у втіленні, уже після декількох хвилин спілкування здатний розпізнати знайомі й рідні вібрації, що проявляються у всьому: у тембрі голосу, у жестах, навіть манері одягатися та поводити себе.

Основна проблема, з котрою стикаються Будди, які перебувають у втіленні, це щільні й низькі вібрації навколишнього світу. Вони практично не можуть перебувати у великих містах, серед великого скупчення людей. Тому вони вибирають відлюднi місця проживання у глушині, горах. Однак основна частина служіння цих Будд – це освіта людства, і тому, наскільки дозволяють зовнішні обставини, вони зустрічаються з людьми й дають їм своє вчення.

Але багато хто так до кінця життя і не зустрічається зі звичайними людьми, щоб перебувати в місцях, де їхні чакри здатні працювати на повну міць і проводити Світло в щільний фізичний світ.

Я сьогодні відхилив вам частину завіси, пов'язаної зі служінням Вознесених Сонмів, невидимих ​​звичайним людям. І було б дивно, якби в такий скрутний для Землі час Вознесені Сонми покладалися тільки на молитви новачків, які роблять перші, ледь помітні кроки на своєму Шляху, що веде їх назад до Бога. Їхні кроки такі невпевнені й несміливі, а часом вони так захоплюються навколишньою ілюзією, що забувають і про Бога, і про свій Шлях.

Але не будемо суворо судити про цих людей. Кожен з них перебуває на своїй ділянці Шляху, і кожен з них робить необхідне в міру ступеня своїх досягнень.

І ці новачки насправді не несуть значної кармічної відповідальності за свої дії, часом досить невірні дії, спрямовані на примноження ілюзії, пов'язані з проведенням надмірно багатьох зовнішніх ритуалів, що відволікають увагу від суті Вчення про Бога.

Однак є і люди, які досягли значного ступеня досягнень на Шляху i які свідомо використовують свої досягнення для отримання зовнішніх ознак влади й впливу. Вони маніпулюють новачками, які нічого не підозрюють, i навіть використовують енергію молитви у своїх корисливих цілях.

Ці люди творять тяжку карму й понесуть справедливу кармічну відплату.

Чим вищий рівень ваших досягнень, тим більшу кармічну відповідальність ви несете, відступаючи від Шляху й забираючи із цього Шляху інших.

Тому єдиним способом для людей, які щиро прагнуть до Бога, упізнати небезпеку з боку цих удаваних пастирів є очищення своїх тіл, своїх думок і своїх почуттів для того, щоб отримати чисте бачення та дар розрізнення, що дозволяє розібратися, хто є хто.

І я цілком усвідомлюю, що дуже важко зробити таку оцінку зовнішньою свідомістю. Однак я запевняю вас, що на рівні душі ви завжди знаєте, хто є справжнім провідником Божественної Енергії, а хто лише збирає чуже світло й живе за рахунок цього світла.

І, отримавши знання від вашої душі, ви одночасно отримуєте кармічну відповідальність за використання свого світла для підтримки вдаваних пастирів.

Ви зрозуміли мою думку. Тільки той, хто з причин, пов'язаних зі своїм его, розпізнавши вдаваних пастирів, продовжує направляти своє світло для їхньої підтримки, несе кармічну відповідальність за хибне використання свого світла.

Але якщо вдаваний вчитель відводить з істинного Шляху невинних, то я не хотів би навіть використовувати свої здібності, щоб побачити наслідки тієї карми, котру він творить.

Я дав вам сьогодні знання про істинних служителів, і я дав вам сьогодні розуміння хибного служіння.

І, отримавши це знання, ви не можете вже безвідповідально ставитися до вибору своїх вчителів. Дивіться, спостерігайте. У спірних випадках ви завжди можете зробити щирий заклик до Вознесених Сонмів, до Владики, який близький вам, з яким ви відчуваєте глибокий внутрішній зв'язок і спорідненість, і ви отримаєте допомогу. Вам  дано буде бачення одного чудового дня, і ви побачите внутрішню суть вчителя, за яким ви прямуєте.

Вам треба тільки більш довіряти Вищій частині вас самих. О, ви набагато більше, ніж те відображення, яке ви бачите перед собою у дзеркалі щодня. Ви, справді, могутні духовні істоти, які прийшли в цей світ для набуття людського досвіду. І ваша душа перед втіленням сама вибрала обставини вашого нинішнього втілення.

І ви знали, що, яким би складним не був ваш Шлях, ви виконаєте взяту на себе місію, спрямовану на піднесення свідомості людей.

Я прийшов сьогодні пробудити пам'ять вашої душі про взяті на себе зобов'язання перед поточним втіленням.

Тому залиште осторонь ваші іграшки, у які ви продовжуєте грати, навіть досягнувши зрілого віку. Настала пора подорослішати, підвищити свою свідомість до рівня зрілої людини й взяти на себе відповідальність не тільки за себе, але й за тих, хто перебуває нижче вас за рівнем своєї свідомості.

Пам'ятайте, що більший серед вас той, хто більше служить іншим. Найбільший слуга людству ‒ це Будда, який смиренно сидить у горах у позі медитації і трансмутує карму світу за допомогою своїх чакр.

Я не прошу, щоб ви всі сіли в позу медитації та намагалися трансмутувати карму світу.

Кожен з вас отримав народження саме в тому місці, у тій країні й серед тих зовнішніх обставин, які ви повинні використовувати для своїх досягнень, і навколо вас перебувають саме ті люди й ті обставини, які потребують вашої допомоги.

Я залишаю вас наодинці з вашими думками про отримане вами сьогодні наставляння.

Я ЄСМЬ Вайрочана був з вами сьогодні.