Грані Вчення про Шлях Посвячень

Господь Майтрейя

16 червня 2011 року

Я ЄСМЬ Майтрейя.

Я знову прийшов, щоб скласти бесіду, яка буде корисна для розвитку ваших душ.

Чи знаєте ви, що кожен наш прихід супроводжується великим очікуванням з боку багатьох душ, які перебувають у втіленні? Вони чекають дорогоцінної передачі Слова. І ніякі втіхи зовнішнього світу не можуть порушити внутрішньої тиші, що настає в момент нашого спілкування.

Як ви здогадуєтеся, ітиметься про Шлях Посвячень, про той Шлях, у якому вас наставляють Вознесені Владики. Ви можете шукати й знаходити інші шляхи, але ми ручаємося тільки за той Шлях, яким ми ведемо людство протягом мільйонів років, з того самого моменту, коли воно набуло розуму. Тому я зараз дам вам ті наставляння, час для яких прийшов. І наше спілкування, вважаю, буде корисне для вашого духовного росту й просування Шляхом.

Отже, ми багато разів говорили про Шлях Посвячень, і щораз ми розкривали ту або іншу грань нашого Вчення. І все-таки для багатьох з вас залишається загадкою наше Вчення про Шлях Посвячень. Ви не бачите зв'язку між багатьма нашими диктовками, які ми даємо. І іноді ви в нерозумінні розглядаєте ту або іншу диктовку й знаходите протиріччя між положеннями окремих диктовок.

Улюблені, ми зробили спробу дати таємне, потаємне Вчення на таку велику аудиторію вперше. І ті люди, які читають наші Послання, перебувають на різних східцях розвитку свідомості. Тому в Посланнях міститься і інформація для тих, хто тільки-тільки наближається до нас і нашого Вчення, і для тих, хто вже робить перші кроки Шляхом, і для тих, хто впевнено йде шляхом Посвячень. Для кожної людини дається своя інформація. І тоді, коли ви перечитаєте диктовки вдруге й втретє, для вас розкриється інший сенс, який ви не прийняли при першому читанні або пройшли мимо, тому що зараз ваша свідомість змінилася, і ви стали здатні сприйняти Істину під іншим кутом зору.

Давня Істина свідчить, що людина, яка стикається із Вченням вперше в цьому житті, переважно, повинна протягом семи наступних життів продовжити свій рух Шляхом. І людина, яка тільки-тільки доторкнулася в цьому житті вперше до нашого Вчення, а таких людей більшість серед тих, які читають наші Послання, протягом наступних шести або семи життів повинна буде продовжити своє просування Шляхом. У кожному житті вам надається можливість для подолання декількох якостей, які перешкоджають вам на Шляху, і напрацювати декілька Божественних якостей, яких вам необхідно набути.

Отже, для більшості тих, котрі читають наші Послання, попереду відкривається Шлях, розрахований на сім втілень. І тільки тоді, коли ви вступаєте на завершальну стадію Шляху, ви самі стаєте Шляхом. Ви здатні демонструвати свою Єдність із Творцем, і ви здатні повністю уособлювати себе з Вищою частиною вас самих.

Таке Вчення. І як вам не здасться тривалим такий процес просування Шляхом, з погляду незліченних втілень, які ви вже пройшли на Землі, він займає якусь мить. І якби наші учні не сходили зі Шляху, то все людство могло б пройти посвячення та перейти на наступний еволюційний рівень вже через декілька тисяч років. Проте, як ви можете помітити, цього не відбувається.

Цього не відбувається для вас, якщо дивитися з вашого невознесеного погляду. Якщо ж дивитися з нашої точки зору, то ми спостерігаємо, як то тут, то там відважні одинаки штурмують Вершину Божественної свідомості. І тоді, коли така людина досягає Вершини, усі Небеса аплодують їй.

Тому ті з вас, хто вперше стикнувся з нашим Вченням і читає наші Послання, може бути збентежений тривалістю термінів. Проте є декілька десятків осіб серед тих, які читають наші Послання, котрі йдуть шляхом Посвячень вже не одне життя. І для нас ці люди мають особливу цінність. Кожен такий індивідуум потрапляє під наш невтомний контроль та опіку. І для вас ми готові дати більше знань та інформації, чим міститься в цих диктовках. На вашому рівні свідомості ви набуваєте здатності читати між рядків і бачити й передчувати значно більше, чим написано в цих Посланнях.

І хоч я говорю для всіх однаковими словами, кожен прочитає саме те, що йому необхідно прочитати для себе саме в цей момент часу.

І до тих, кому це дійсно необхідно, я сам прийду, щоб дати навчання та повчання. Кожен мій учень перебуває під моїм наглядом невтомно.

Турбота про моїх учнів є найголовнішим моїм служінням людству. Тому що через моїх учнів я сам можу приходити у світ людей. І це є дуже важливим у цей момент часу. Тому що вібрації фізичного плану не дозволяють бути присутніми у втіленні всією міццю свого каузального тіла нікому з вищих Владик. Але людство потребує керівництва. Тому кожен з вас може надати допомогу людству Землі, очистивши свої храми й надавши можливість мені або іншим Владикам хоча б ненадовго бути присутніми на Землі.

Вашими очима, вашими руками і ногами ми користуємося, щоб дбайливо й ніжно дати керівництво й скоригувати курс, яким слідує людство. Тому немає неважливих людей, кожна людина важлива, якщо вона виконує ту роль, яку вона повинна виконати в цьому втіленні, зараз. І навіть якщо вам здається, що те, що ви робите, не є важливим, не кваптеся із судженнями. Тому що з нашого вознесеного стану свідомості всі ваші невеликі дії вкладаються в той план, який ми здійснюємо на планеті.

Не думайте про те, що ви повинні робити якусь дуже важливу роботу десь на іншому кінці земної кулі. Ви перебуваєте найчастіше саме там, де ваша робота найбільш потрібна. І це необов'язково героїчна робота зі спасіння людських душ. Це може бути робота з виховання вашої дитини, допомоги вашим нужденним близьким. Кожна людина, яка перебуває навколо вас, у вашому оточенні й потребує вашої допомоги, кармічно опинилася у вашому оточенні. І, надаючи їй допомогу, ви здатні відпрацювати той пласт карми, яка перешкоджає вашому просуванню Шляхом.

З життя в життя вам дається шанс відпрацювати карму з тими душами, з якими ви необдумано створили карму у своїх минулих втіленнях. Тому уважно ставтеся до обставин вашого поточного життя. Тому що та людина, яка перебуває у вашому оточенні і, як вам здається, заважає вам, переважно, є тим індивідуумом, з яким  ви повинні відпрацювати вашу карму насамперед. Не зневіряйтеся, якщо ваші зусилля не приведуть до позитивного результату. Просто докладайте ваших зусиль до того, щоб максимально згармонізувати ваші стосунки. Космічне правосуддя оцінить ваші зусилля з подолання вашої нереальної частини й прагнення до відпрацювання карми попередніх втілень.

На сьогодні я дав вам всі повчання.

Я ЄСМЬ Майтрейя.