Ваша Любов і ваша Віра ‒ це все, що вам треба для того, щоб виконати ваш Божественний план

Святий Михаїл Архангел

15 квітня 2005 року

Я ЄСМЬ Святий Михаїл, Архангел Михаїл! Я ЄСМЬ який прийшов через цього Посланника Божого.

Сонми моїх ангелів, легіони моїх ангелів прийшли разом зі мною, щоб віддати шану Посланнику.

Нехай вас не бентежить такий прояв наших почуттів. Ми дійсно дуже раді надати всю необхідну допомогу, підтримку й захист нашому Посланникові, яка перебуває у втіленні.

І я хочу звернутися зараз до тих з вас, хто до кінця не усвідомив важливість і значущість цієї події.

Я ЄСМЬ Михаїл, Архангел Першого Променя, Променя Віри. І я маю заявити вам, що першим кроком до вашого просування  Шляхом є ваша Віра. Без Віри вам не буде надана допомога з неба, без Віри ви не зможете зробити жодного кроку Шляхом до Бога.

Будь-яка ваша справа, яку ви здійснюєте на фізичному плані, без Віри в Бога не буде успішною та буде подібною до будинку, що побудований на піску.

Тільки ваша Віра є тією дороговказною зіркою, яка вкаже вам шлях крізь життєві шторми й бурі, з якими ви стикаєтеся у своєму житті на фізичному плані.

Тому від ступеня вашої Віри залежить, наскільки успішним буде ваш наступний крок.

Якщо ви вірите й ваша Віра міцна, то ви можете просити богокерівництва у вашому житті, і ви отримаєте те керівництво й у тому обсязі, наскільки дозволяє ваша Віра.

Я ЄСМЬ Михаїл, Архангел! Я ЄСМЬ, який прийшов, щоб затвердити вашу Віру й вашу відданість Господові. Ви будете сумніватися, і ви постійно сумніваєтеся, коли прямуєте Шляхом, який веде вас дорогою назад до Бога. Ви просите знамень і керівництва, коли йдете вашим Шляхом. Будуть вам знамення і буде вам керівництво, але не раніше, ніж ви доведете свою Віру й свою відданість Господові й Вознесеним Сонмам.

Спочатку ви здаєте своє людське его, спочатку ви проявляєте свою покірність Волі Бога, і тільки потім ви отримуєте знамення та підтвердження правильності зробленого вами вибору.

Це Закон, і ні я, ні ви його не можемо поміняти.

Тому всім вам, які перебувають у втіленні, потрібна Віра. А слідом за Вірою ви отримаєте надію та керівництво.

А проявом вашої Віри на фізичному плані буде ваша Любов. Тому що без Любові, яка пронизує вас наскрізь, надихає вас на дії на фізичному плані, неможливо зробити жодного кроку у правильному напрямку.

Спочатку ви вірите, а потім ви починаєте відчувати почуття всепоглинаючої Любові, і ця Любов приймає керівництво у вашому житті й веде вас крізь всі тести й випробування.

Ваша Любов і ваша Віра ‒ це все, що вам треба для того, щоб виконати ваш Божественний план.

І якщо вам для здійснення вашого Божественного плану потрібно щось іще, то уважно проаналізуйте ваші бажання та прагнення. І, переважно, це буде саме те, чого вам потрібно позбавитися насамперед.

Коли вам потрібні гроші або влада, або іще що-небудь, що належить до ілюзорного світу, без чого, ви думаєте, ви не зможете служити Богові, то ви на хибному шляху.

Ви завжди будете мати все необхідне для здійснення вашого Божественного плану й для служіння Богові й людям, якщо Віра й Любов стануть постійними супутниками у вашому житті.

А Мудрість, Божественна Мудрість – це якраз та якість, яку ви набуваєте, коли самовіддано любите й вірите.

Бог нагороджує вас своєю Мудрістю та не тільки Мудрістю, але й іншими дарами Святого Духа, які сходять на вас на ваше прохання і навіть тоді, коли ви не просите про них.

Якості вашого серця, котрі ви набуваєте в самовідданому служінні Богові, самі притягують у ваш світ все необхідне для того, щоб ваше служіння було більш ефективним.

Якщо ви на правильному шляху, то ви набуваєте всіх Божественних якостей і досконалості, у міру того як просуваєтеся Шляхом.

Але як тільки ви обожнюєте предмет свого прагнення, ви дуже швидко сходите зі  шляху. Людський розум до такої міри лукавий, що навіть прагнення до набуття Божественних якостей він може повернути на користь собі, на користь его, а не на користь Богові.

Доти, поки ви перебуваєте в щільному фізичному світі, ви повинні постійно бути насторожі й у кожну хвилину намагатися зробити розрізнення того мотиву й того бажання, які рухають вами.

Тому так багато людей, які приєдналися до різних релігійних груп і течій, котрі насправді прийшли в ці групи не для того, щоб служити Богові, а для того, щоб служити й поклонятися своєму его.

Насправді поклоніння Богові не вимагає від вас ніякого ритуалу, ніякої зовнішньої установи й не вимагає, щоб ви дотримувалися будь-якої церковної догми.

Ви поклоняєтеся у своєму серці, і ви повинні знайти Бога у своєму серці й поклонятися тільки Йому.

І всі зовнішні вчення, зовнішні групи й зовнішні церкви потрібні вам тільки для того, щоб ви зрозуміли цю просту істину й звернулися до єдиного істинного Бога, котрий перебуває у вашому серці.

І якщо ви звернетеся до слів всіх великих Вчителів людства, навіть до тих слів, які вони донесли через диктовки, дані через цього Посланника, то ви побачите одну загальну закономірність. Усі великі Вчителі людства, кожен своєю мовою та користуючись своїм внутрішнім розумінням, учили одній і тій самій великій Істині про те, що все є Бог і цей Бог перебуває всередині будь-якої речі й будь-якого предмету, що є в цьому проявленому світі.

І, відповідно, Бог перебуває також всередині вас. І коли ця Божественна Істина, нарешті, опанує свідомістю більшості людства й кожна людина спрямується до цього Бога, який перебуває всередині неї самої, то проявлений світ, ця проявлена ілюзія перестане існувати. І людство й вся Земля в цілому перейдуть на вищий енергетичний рівень і будуть існувати в інших, тонших тілах.

І тоді завершиться битва між силами, що відстоюють ілюзію, і силами, які спрямовують свої зусилля на згортання ілюзії.

І якщо ви уважно, перебуваючи в найвищому, доступному вам стані свідомості, подивитеся на навколишній світ, то ви побачите, як постійно навколо вас стикаються дві ці сили.

І є люди, які відстоюють ілюзію цього світу, і всі їхні дії спрямовані на підтримку цієї ілюзії. І є люди, усі дії яких спрямовані на згортання ілюзії цього світу.

І ви зможете помітити, що перших значно більше, ніж других.

Але це удавана перевага сил. І ця перевага тимчасова й проявлена тільки на фізичному плані цієї планети в нинішній історичний момент часу. Але на тонкому плані досягнуто остаточну перевагу сил Світла, і питання часу, коли ця перемога буде виявлена ​​на фізичному плані.

Тому протидія двох сил триває. І роботи в мене й у моїх легіонів синього полум'я не зменшується.

І всі світлоносці, які навіть перебувають у меншості, надійно захищені!

Перевага сил за тими, хто на боці Бога. І так було завжди.

Не числом, а вірою та відданістю створювалися ті змінення на Землі, які мали відбутися в потрібний час відповідно до плану Бога.

Тому нехай вас не бентежить тимчасова перевага на фізичному плані з боку тих сил, які ви називаєте силами пiтьми. Їхній час насправді минув. І як би вони не безчинствували наостанок, їхні сили закінчуються.

Я та мої легіони перебуваємо у вашому повному розпорядженні. І ми готові за вашим покликом надати всю допомогу, котра може бути вам надана за вашою Вірою.

Я ЄСМЬ Архангел Михаїл,
і я чекаю ваших закликів про допомогу 24 години на добу,
і я разом з моїми легіонами ангелів обіцяю надати вам всю можливу допомогу!